Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2015 жылғы қаңтардан бастап наурызға дейін Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының аумағында тіркеу және медициналық куәландыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 33 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 желтоқсанда N 3022 болып тіркелді
«Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасы 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 16-бабы 3-тармағына, «Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 қаулысымен бекітілген Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларының 11-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2015 жылғы қаңтардан бастап наурызға дейін «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің әскерге шақыру учаскесіне тіркеу және медициналық куәландыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін (келісім бойынша).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің орынбасары Л.Қ. Ілебаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
2014 жылғы 26 қараша
Е. Базарханов
А.Н. Константинов

Об организации и обеспечении на территории Тимирязевского района Северо-Казахстанской области приписки и медицинского освидетельствования граждан мужского пола Республики Казахстан с января по март 2015 года
Решение акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 26 ноября 2014 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 декабря 2014 года № 3020
В соответствии c пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих», пунктом 11 Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 «Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников», аким Тимирязевского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку и медицинское освидетельствование граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» (по согласованию) с января по март 2015 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области по социальным вопросам Илебаева Л.К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
Министерства обороны
Республики Казахстан»
26 ноября 2014 года
Е. Базарханов
Константинов А.Н