Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 ақпанда N 2565 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 наурыздағы N 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің 10.03.2015 N 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында 29 сайлау учаскелері келесі шекараларда құрылсын:
1) № 550 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ақтүйесай ауылы, орта мектептің ғимараты, Мағжан Жұмабаев көшесі.
2) № 551 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Күзексай ауылы, ауылдық клубтың ғимараты, Ғабдуллин көшесі, 1.
3) № 552 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қондыбай ауылы, орта мектептің ғимараты, Советская көшесі.
4) № 553 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Амангелді ауылы, негізгі мектептің ғимараты, Школьная көшесі.
5) № 554 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Тілеусай ауылы, орта мектептің ғимараты, Строительная көшесі.
6) № 555 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Бидайық ауылы, орта мектептің ғимараты, Мағау Жапаров көшесі, 35.
7) № 556 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Жамбыл ауылы, орта мектептің ғимараты, Школьная көшесі, 16.
8) № 557 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Өндіріс ауылы, орта мектептің ғимараты, Жүнісов көшесі, 3.
9) № 558 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қаратерек ауылы, орта мектептің ғимараты, Торговая көшесі.
10) № 559 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қайрат ауылы, ауылдық клубтың ғимараты, Сәкен Сейфуллин көшесі, 12.
11) № 560 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Жасқайрат ауылы, негізгі мектептің ғимараты, Амангелді Иманов көшесі, 14.
12) № 561 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қулыкөл ауылы, мәдениет Үйініңғимараты, Ғабдуллин көшесі, 34.

Об образовании избирательных участков на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 17 января 2014 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 февраля 2014 года N 2565. Утратило силу решением акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 6
Сноска. Утратило силу решением акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" аким Уалихановского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Образовать на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области 29 избирательных участка в следующих границах:
1) Избирательный участок № 550
место нахождения избирательного участка: село Актуесай, здание средней школы, улица Магжана Жумабаева.
2) Избирательный участок № 551
место нахождения избирательного участка: село Кузексай, здание сельского клуба, улица Габдуллина, 1.
3) Избирательный участок № 552
место нахождения избирательного участка: село Кондыбай, здание средней школы, улица Советская.
4) Избирательный участок № 553
место нахождения избирательного участка: село Амангельды, здание основной школы, улица Школьная.
5) Избирательный участок № 554
место нахождения избирательного участка: село Тлеусай, здание средней школы, улица Строительная.
6) Избирательный участок № 555
место нахождения избирательного участка: село Бидайык, здание средней школы, улица Магауа Жапарова, 35.
7) Избирательный участок № 556
место нахождения избирательного участка: село Жамбыл, здание средней школы, улица Школьная, 16.
8) Избирательный участок № 557
место нахождения избирательного участка: село Ондирис, здание средней школы, улица Жунусова, 3.
9) Избирательный участок № 558
место нахождения избирательного участка: село Каратерек, здание средней школы, улица Торговая.
10) Избирательный участок № 559
место нахождения избирательного участка: село Кайрат, здание сельского клуба, улица Сакена Сейфуллина, 12.
11) Избирательный участок № 560
место нахождения избирательного участка: село Жаскайрат, здание основной школы, улица Амангельды Иманова, 14.
12) Избирательный участок № 561
место нахождения избирательного участка: село Кулыколь, здание Дома культуры, улица Габдуллина, 34.

13) № 562 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қаратал ауылы, негізгі мектептің ғимараты, Құдайбердиев көшесі, 5.
14) № 563 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Береке ауылы, негізгі мектептің ғимараты, Ыбрай Алтынсарин көшесі, 2.
15) № 564 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Золотая Нива ауылы, бастауыш мектептің ғимараты, Набережная көшесі, 7.
16) № 565 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Аққұдық ауылы, негізгі мектептің ғимараты, Киров көшесі, 14.
17) № 566 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көктерек ауылы, орта мектептің ғимараты, Парковая көшесі, 2-7.
18) № 567 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Мортық ауылы, орта мектептің ғимараты, Школьная көшесі, 16.
19) № 568 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Көбенсай ауылы, орта мектептің ғимараты, Спортивная көшесі, 1.
20) № 569 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Телжан ауылы, орта мектептің ғимараты, Школьная көшесі, 1.
21) № 570 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Ақбулақ ауылы, ауылдық клубтың ғимараты, Аблайхан көшесі, 12.
22) № 571 сайлау учаскесі
23) сайлау учаскесінің орналасқан жері: Қарашілік ауылы, негізгі мектептің ғимараты, Мир көшесі, 7.
24) № 572 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Молодая Гвардия ауылы, орта мектептің ғимараты, Мағжан Жұмабаев көшесі, 8.
25) № 573 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кішкенекөл ауылы, №2 орта мектептің ғимараты, Мир көшесі, 11.
сайлау учаскенің шекаралары: Кішкенекөл ауылы:
Мир көшесі 1, 7, 11, 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12/, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2.
Сәбит Мұканов көшесі 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2.
Мүсіпов көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Хасенов көшесі 1, 3, 5а, 5б, 7, 9, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Жамбыл көшесі 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 2/1, 2/2, 4а, 6, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
Каракөл көшесі 1, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24.

13) Избирательный участок № 562
место нахождения избирательного участка: село Каратал, здание основной школы, улица Кудайбердиева, 5.
14) Избирательный участок № 563
место нахождения избирательного участка: село Береке, здание основной школы, улица Ибрая Алтынсарина, 2.
15) Избирательный участок № 564
место нахождения избирательного участка: село Золотая Нива, здание начальной школы, улица Набережная, 7.
16) Избирательный участок № 565
место нахождения избирательного участка: село Аккудык, здание основной школы, улица Кирова, 14.
17) Избирательный участок № 566
место нахождения избирательного участка: село Коктерек, здание средней школы, улица Парковая 2-7.
18) Избирательный участок № 567
место нахождения избирательного участка: село Мортык, здание средней школы, улица Школьная, 16.
19) Избирательный участок № 568
место нахождения избирательного участка: село Кобенсай, здание средней школы, улица Спортивная, 1.
20) Избирательный участок № 569
место нахождения избирательного участка: село Тельжан, здание средней школы, улица Школьная, 1.
21) Избирательный участок № 570
место нахождения избирательного участка: село Акбулак, здание сельского клуба, улица Аблайхана, 12.
22) Избирательный участок № 571
место нахождения избирательного участка: село Карашилик, здание основной школы, улица Мира, 7.
23) Избирательный участок № 572
место нахождения избирательного участка: село Молодая Гвардия, здание средней школы, улица Магжана Жумабаева, 8.
24) Избирательный участок № 573
место нахождения избирательного участка: село Кишкенеколь, здание средней школы № 2, улица Мира, 11.
границы избирательного участка: село Кишкенеколь:
улица Мира 1, 7, 11, 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12/, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2.
улица Сабита Муканова 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2.
улица Мусипова 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
улица Хасенова 1, 3, 5а, 5б, 7, 9, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
улица Джамбула 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 2/1, 2/2, 4а, 6, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
улица Каракольская 1, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24.

Северная көшесі 9/1, 9/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 21, 23/1, 23/2.
Элеваторный тұйық көшесі 3, 9, 11, 13, 15, 17, 6, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2, 18.
Ғибадилов көшесі 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18.
Миллер көшесі 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/2, 11/1, 11/2, 15/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14/1, 14/2, 16, 18.
Островский тұйық көшесі 7, 13, 15, 21, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 12/1, 12/2, 24/2, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 38/3, 42, 44.
26) № 574 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кішкенекөл ауылы, мектеп-гимназиясының ғимараты, Сабыр Мәліков көшесі, 73.
сайлау учаскенің шекаралары: Кішкенекөл ауылы:
Амангелді көшесі 9, 13, 31, 12, 36.
Кішкенекөл көшесі 15, 23, 27, 29, 8, 18, 22.
Набережная көшесі 43, 53, 55, 55а, 63/1, 63/2, 69, 69б, 26, 30, 32, 40, 42, 44, 46, 56, 58, 60.
Сәкен Сейфуллин көшесі 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57/1, 57/2, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68/1, 68/2.
Сәдуақасов көшесі 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 29а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 63, 67, 69, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62/1, 62/2.
Гагарин көшесі 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67а, 26, 28, 32, 32а, 34, 36, 38, 40/1, 40/2, 42, 44, 46, 46а, 48, 50, 52а, 52б, 56, 58, 58а. 62, 64, 66.
Шоқан Уәлиханов көшесі 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55/1, 55/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 44, 46, 56, 58, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 68/1, 68/2, 70, 72, 74.
Сабыр Мәліков көшесі 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,71, 28, 30, 32, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
Аблайхан көшесі 1, 3, 5, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13.
Бижанов көшесі 8, 10, 12, 14, 22.
Ветеринарный тұйық көшесі 17, 23, 29, 31, 12, 16, 22, 24, 30, 38, 40.
27) № 575 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кішкенекөл ауылы, №1 орта мектептің ғимараты, Жамбыл көшесі, 102.
сайлау учаскенің шекаралары: Кішкенекөл ауылы:
Уәлиханов көшесі 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 113/1, 113/2, 115, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 98, 100/1, 100/2, 102/1, 104, 106/1, 106/2, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2.

улица Северная 9/1, 9/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 21, 23/1, 23/2.
переулок Элеваторный 3, 9, 11, 13, 15, 17, 6, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2, 18.
улица Гибадилова 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18.
улица Миллера 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/2, 11/1, 11/2, 15/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14/1, 14/2, 16, 18.
переулок Островского 7, 13, 15, 21, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 12/1, 12/2, 24/2, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 38/3, 42, 44.
25) Избирательный участок № 574
место нахождения избирательного участка: село Кишкенеколь, здание школы-гимназии, улица Сабыра Маликова, 73.
границы избирательного участка: село Кишкенеколь:
улица Амангельды 9, 13, 31, 12, 36.
улица Кишкенекольская 15, 23, 27, 29, 8, 18, 22.
улица Набережная 43, 53, 55, 55а, 63/1, 63/2, 69, 69б, 26, 30, 32, 40, 42, 44, 46, 56, 58, 60.
улица Сакена Сейфуллина 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57/1, 57/2, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68/1, 68/2.
улица Садвакасова 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 29а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 63, 67, 69, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62/1, 62/2.
улица Гагарина 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67а, 26, 28, 32, 32а, 34, 36, 38, 40/1, 40/2, 42, 44, 46, 46а, 48, 50, 52а, 52б, 56, 58, 58а. 62, 64, 66.
улица Шокана Уалиханова 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55/1, 55/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 44, 46, 56, 58, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 68/1, 68/2, 70, 72, 74.
улица Сабыра Маликова 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,71, 28, 30, 32, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
улица Аблайхана 1, 3, 5, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13.
улица Бижанова 8, 10, 12, 14, 22.
переулок Ветеринарный 17, 23, 29, 31, 12, 16, 22, 24, 30, 38, 40.
26) Избирательный участок № 575
место нахождения избирательного участка: село Кишкенеколь, здание средней школы № 1, улица Джамбула, 102.
границы избирательного участка: село Кишкенеколь:
улица Уалиханова 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 113/1, 113/2, 115, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 98, 100/1, 100/2, 102/1, 104, 106/1, 106/2, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2.

Сабыр Мәліков көшесі 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 125, 127/1, 127/2, 72, 78, 82/1, 82/2, 92/1, 92/2.
Бижанов тұйық көшесі 25/1, 25/2, 29, 31, 33, 39, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40, 42/1, 42/2, 44, 52, 54.
Абай көшесі 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67/1, 67/2, 69/1, 69/2, 71/1, 71/2, 75, 77, 79, 81, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116.
Зеленый тұйық көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 13/2.
Жамбыл көшесі 33, 41, 43, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 65а, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 121, 123/1, 123/2, 38, 38а, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110/1, 110/2, 112, 114.
Ахметжан Қазымбетов тұйық көшесі 1, 3, 9а, 15, 23, 25, 27, 29, 31, 4, 12, 16, 18, 20, 26, 28, 30.
Мир көшесі 27, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35, 39, 41, 43, 45, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51, 53/1, 53/2, 52, 54, 56, 58, 60, 64.
Сәбит Мұқанов көшесі 29, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58.
Строительный тұйық көшесі 127, 129/1, 129/2, 131/1, 131/2, 133/1, 133/2, 135/1, 135/2, 139/1, 139/2, 141, 143, 28/1, 28/2, 34, 36, 128, 128/1, 128/2, 130/1, 130/2, 134/1, 134/2, 136/1, 136/2, 140/2, 142/1, 142/2.
Тоқпанов көшесі 1, 5, 13, 4, 6, 14, 16/1, 16/2, 26.
Әлия Молдағулова көшесі 3, 5, 7, 4, 6.
Мәншүк Мәметова көшесі 1/1, 1/2, 3, 2/1, 2/2.
Мүсіпов көшесі 21, 27, 33.
Мүташ Сыздықов көшесі 37, 39, 41, 42, 44, 46.
Аблайхан көшесі 15, 17/1, 17/2, 29.
28) № 576 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кішкенекөл ауылы, ауыл шаруашылық колледжінің ғимараты, Жамбыл көшесі, 140.
сайлау учаскенің шекаралары: Кішкенекөл ауылы:
Жамбыл көшесі 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 153, 155, 157, 159, 118, 120, 122, 124, 126, 134, 136, 138, 140, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, 140/5, 140/6, 140/7, 140/8, 140/9, 140/10, 140/11, 140/12, 140/13, 140/14, 140/15, 140/16, 140/17, 140/18, 140/19, 140/20, 140/21, 140/22, 140/23, 140/24, 140/25, 140/26, 140/27, 140/28, 140/29, 140/30.
Абай көшесі 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129. 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150/1, 150/2, 152/1, 152/2, 154/1, 154/2, 156/1, 156/2, 158/1, 158/2, 160/1, 160/2.

улица Сабыра Маликова 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 125, 127/1, 127/2, 72, 78, 82/1, 82/2, 92/1, 92/2.
переулок Бижанова 25/1, 25/2, 29, 31, 33, 39, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40, 42/1, 42/2, 44, 52, 54.
улица Абая 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67/1, 67/2, 69/1, 69/2, 71/1, 71/2, 75, 77, 79, 81, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116.
переулок Зеленый 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 13/2.
улица Джамбула 33, 41, 43, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 65а, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 121, 123/1, 123/2, 38, 38а, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110/1, 110/2, 112, 114.
переулок Ахметжана Казымбетова 1, 3, 9а, 15, 23, 25, 27, 29, 31, 4, 12, 16, 18, 20, 26, 28, 30.
улица Мира 27, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35, 39, 41, 43, 45, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51, 53/1, 53/2, 52, 54, 56, 58, 60, 64.
улица Сабита Муканова 29, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58.
переулок Строительный 127, 129/1, 129/2, 131/1, 131/2, 133/1, 133/2, 135/1, 135/2, 139/1, 139/2, 141, 143, 28/1, 28/2, 34, 36, 128, 128/1, 128/2, 130/1, 130/2, 134/1, 134/2, 136/1, 136/2, 140/2, 142/1, 142/2.
улица Токпанова 1, 5, 13, 4, 6, 14, 16/1, 16/2, 26.
улица Алии Молдагуловой 3, 5, 7, 4, 6.
улица Маншук Маметовой 1/1, 1/2, 3, 2/1, 2/2.
улица Мусипова 21, 27, 33.
улица Муташа Сыздыкова 37, 39, 41, 42, 44, 46.
улица Аблайхана 15, 17/1, 17/2, 29.
27) Избирательный участок № 576
место нахождения избирательного участка: село Кишкенеколь, здание сельскохозяйственного колледжа, улица Джамбула, 140.
границы избирательного участка: село Кишкенеколь:
улица Джамбула 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 153, 155, 157, 159, 118, 120, 122, 124, 126, 134, 136, 138, 140, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, 140/5, 140/6, 140/7, 140/8, 140/9, 140/10, 140/11, 140/12, 140/13, 140/14, 140/15, 140/16, 140/17, 140/18, 140/19, 140/20, 140/21, 140/22, 140/23, 140/24, 140/25, 140/26, 140/27, 140/28, 140/29, 140/30.
улица Абая 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129. 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150/1, 150/2, 152/1, 152/2, 154/1, 154/2, 156/1, 156/2, 158/1, 158/2, 160/1, 160/2.

Сабыр Мәліков көшесі 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142.
Шоқан Уәлиханов көшесі 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 171, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 156.
Гагарин көшесі 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 124, 126, 128, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160.
Сәдуақасов көшесі 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 124, 126, 128, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146.
Сәкен Сейфуллин көшесі 141, 141а, 143, 147, 149, 151, 153, 155. 134, 136, 138, 140, 144, 146, 146а, 146б, 148, 150.
Набережная көшесі 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125. 122, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140.
Строительный тұйық көшесі 13, 35, 37, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71.
Южный тұйық көшесі 11, 13, 15, 35, 37, 39, 8, 22, 26, 36, 38, 40/1, 40/2, 46, 48.
29) № 577 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кішкенекөл ауылы, теміржол вокзалының ғимараты.
сайлау учаскенің шекаралары: Кішкенекөл ауылы:
Сәдуақасов көшесі 2, 4.
Гагарин көшесі 1, 1а, 1б, 3, 5, 2, 2б, 2/1, 2/2.
Вокзальная көшесі 1, 1/2, 1а/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 25а/1, 25а/2, 8, 10, 14/1, 14/2, 16/2, 18/1, 18/2, 18б/1, 18б/2, 20/1, 20/3, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20а, 22/1, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30, 30/2, 32/1, 32/2, 34/2, 34/3, 36/2.
ДЭУ 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 4, 6.
РПС
Нефтебаза
30) № 578 сайлау учаскесі
сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кішкенекөл ауылы, "Кызылту көлік" жауапкершілік шектеулі серіктестіктің ғимараты, Южный тұйық көшесі, 7 (келісім бойынша).
сайлау учаскенің шекаралары: Кішкенекөл ауылы:
Гагарин көшесі 75, 91, 93/1, 93/2, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109/1, 109/2, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120.
Сәдуақасов көшесі 71, 73, 75, 77/1, 77/2, 85, 87, 89а, 89б, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 115/1, 115/2, 117, 119, 121, 125, 68, 70, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 110, 112, 114, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 122.
Сәкен Сейфуллин көшесі 81, 81/1, 85, 91, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 119/3, 121, 129, 131, 135, 137, 139, 80, 82, 82/1, 82/2, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 100, 104, 106, 110, 112, 114, 120, 124, 126, 130, 134.

улица Сабыра Маликова 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142.
улица Шокана Уалиханова 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 171, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 156.
улица Гагарина 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 124, 126, 128, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160.
улица Садвакасова 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 124, 126, 128, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146.
улица Сакена Сейфуллина 141, 141а, 143, 147, 149, 151, 153, 155. 134, 136, 138, 140, 144, 146, 146а, 146б, 148, 150.
улица Набережная 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125. 122, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140.
переулок Строительный 13, 35, 37, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71.
переулок Южный 11, 13, 15, 35, 37, 39, 8, 22, 26, 36, 38, 40/1, 40/2, 46, 48.
28) Избирательный участок № 577
место нахождения избирательного участка: село Кишкенеколь, здание железнодорожного вокзала.
границы избирательного участка: село Кишкенеколь:
улица Садвакасова 2, 4.
улица Гагарина 1, 1а, 1б, 3, 5, 2, 2б, 2/1, 2/2.
улица Вокзальная 1, 1/2, 1а/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 25а/1, 25а/2, 8, 10, 14/1, 14/2, 16/2, 18/1, 18/2, 18б/1, 18б/2, 20/1, 20/3, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20а, 22/1, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30, 30/2, 32/1, 32/2, 34/2, 34/3, 36/2.
ДЭУ 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 4, 6.
РПС
Нефтебаза
29) Избирательный участок № 578
место нахождения избирательного участка: село Кишкенеколь, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Кызылту көлік", переулок Южный, 7 (по согласованию).
границы избирательного участка: село Кишкенеколь:
улица Гагарина 73, 75, 91, 93/1, 93/2, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109/1, 109/2, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120.
улица Садвакасова 71, 73, 75, 77/1, 77/2, 85, 87, 89а, 89б, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 115/1, 115/2, 117, 119, 121, 125, 68, 70, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 110, 112, 114, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 122.
улица Сакена Сейфуллина 81, 81/1, 85, 91, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119/1, 119/2, 119/3, 121, 129, 131, 135, 137, 139, 80, 82, 82/1, 82/2, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 100, 104, 106, 110, 112, 114, 120, 124, 126, 130, 134.

Набережная көшесі 97, 103, 105, 109, 111, 60, 70, 74, 78, 94, 106, 108, 110, 114, 118.
Амангелді көшесі 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 38, 40, 42, 44, 46, 48/1, 48/2, 50, 52, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2.
Кишкенекөл көшесі 49, 53, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87/1, 87/2, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93/1, 93/2, 68, 70, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108.
Южный тұйық көшесі 1а, 1б, 1а/2, 2а/1.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің аппарат басшысының міндетін атқарушы Т.Қ. Сағитовқа жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданының әкімі
А. Төрегелдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Уәлиханов аудандық
сайлау комиссиясының
төрайымы
2014 жыл 17 қаңтар
Г. Жәкенқызы

улица Набережная 97, 103, 105, 109, 111, 60, 70, 74, 78, 94, 106, 108, 110, 114, 118.
улица Амангельды 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 38, 40, 42, 44, 46, 48/1, 48/2, 50, 52, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2.
улица Кишкенекольская 49, 53, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87/1, 87/2, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93/1, 93/2, 68, 70, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108.
переулок Южный 1а, 1б, 1а/2, 2а/1.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области Т.К.Сагитова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
А. Турегельдин
"СОГЛАСОВАНО"
председатель
Уалихановской районной
избирательной комиссии
17 января 2014 года
Г. Жәкенқызы