2015 жылы Уәлиханов ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 389 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 ақпанда N 3095 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2015 жылға арналған қоса берілген ұйымдар, қоғамдық жұмыс түрлері, көлемі және қаржыландыру көздері Тізбесі бекітілсін.
3. "Уәлиханов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
жұмыс орын қажеттілігіне өтінім бергендер санында - 218 адам;
жұмыс орын қажеттілігі бекітілгендер санында – 218 адам.
5. Қоғамдық жұмыстармен айналысатын жұмыссыздардың жалақысы "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы көлемінде орнатылсын. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуын қаржыландыру жергілікті бюджет қаражатынан жүргізілсін.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасымен белгіленеді: аптасына бес жұмыс күнімен және екі демалыс күндерімен (сенбі, жексенбі), сегіз сағаттық жұмыс күнімен, түскі үзіліс бір сағат отыз минут ұзақтығымен.
Жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шарттарына сүйене отырып, еңбек шартымен қарастырылған, жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады. Өзге де еңбек шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасымен реттеледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
8. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 01 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданының әкімі
А. Төрегелдин
"Бекітілген" Солтүстік Қазақстан облысының Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 389 қаулысымен
2015 жылға арналған қоса берілген ұйымдар, қоғамдық жұмыс түрлері, көлемі және қаржыландыру көздері Тізбесі

Об организации общественных работ в Уалихановском районе в 2015 году
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2014 года № 389. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 февраля 2015 года № 3095
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Уалихановского района Северо–Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Уалихановском районе Северо-Казахстанской области в 2015 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2015 год.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Уалихановского района Северо-Казахстанской области" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности – 218 рабочих мест;
в количестве утвержденной потребности – 218 рабочих мест.
5. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств районного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы".
6. Условия общественных работ определены в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан: рабочая неделя продолжительностью пять дней с двумя выходными днями (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час тридцать минут.
Исходя из условий труда, могут применяться гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Иные условия труда регулируются действующим трудовым законодательством Республики Казахстан.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким
Уалихановского района
Северо – Казахстанской области
А. Турегельдин
"Утвержден" постановлением акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2014 года № 389
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2015 год

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 17.04.2015 N 118 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Ұйымдардың атауы
Төленетін қоғамдық жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
адам саны
қоғамдық жұмыстардың ұзақтығы (айлар)
Қаржыландыру көздері
Қаржыландыруының жалпы сомасы
(теңге)
1
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 17.04.2015 N 118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п\п
Наименование организаций
Виды оплачиваемых общественных работ
Объемы работ
Количество человек
Продолжительность общественных работ (месяцев)
Источник финансирования
Общая сумма финансирования (тенге)
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Актуесайского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области

1. Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және экологиялық сауықтыруға көмек көрсету (ағаш көшеттерін, гүлзарларды салу)
Көшелерді қоқыстан тазарту, 25 түп ағаш отырғызу, 5 гүлзар егу
20
1,5
Аудандық бюджет
640,920
2
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғызілікті қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай – ақ әлеуметтік-мәдени-тұрмыстық объектілерге (кітапхана, клубтар) отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету
25 текше метр отын дайындау, 45 тонна көмір түсіру, қосалқы шаруашылық үшін 17 тонна азық дайындау
1
2
Аудандық бюджет
42,728
2. Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және экологиялық сауықтыруға көмек көрсету (ағаш көшеттерін, гүлзарларды салу)
Көшелерді қоқыстан тазарту, 20 түп ағаш отырғызу, 3 гүлзар егу, 2 ескерткішті ақтау, сырлау
5
2
Аудандық бюджет
213,640
3
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және экологиялық сауықтыруға көмек көрсету (ағаш көшеттерін, гүлзарларды салу)
Көшелерді қоқыстардан тазалау, түп ағаштарды отырғызу-20 дана, 3 гүлзар егу, ағаштарды кесу, ақтау, арам шөпті жұлу, 2 ескеркішті ақтау, сырлау
24
1,5
Аудандық бюджет
769,104
4
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Қаратерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай – ақ әлеуметтік – мәдени -тұрмыстық объектілерге (кітапхана, клубтар) отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету
25 текше метр отын дайындау, 45 тонна көмір түсіру, қосалқы шаруашылық үшін 17 тонна азық дайындау
2
1,5
Аудандық бюджет
64,092
2. Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және экологиялық сауықтыруға көмек көрсету (ағаш көшеттерін, гүлзарларды салу)
Көшелерді қоқыстардан тазалау, түп ағаштарды отырғызу-20 дана, 3 гүлзар егу, ағаштарды кесу, ақтау, арам шөпті жұлу, 2 ескеркіштерді ақтау, сырлау
6
1,5
Аудандық бюджет
192,276
3. Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ көктемгі-күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстар жүргізуіне көмек көрсету
Су құбырларын тазалау су өту үшін қарық жасау, жалғызілікті азаматтартың үйлерін қардан тазалау
4
1,5
Аудандық бюджет

1. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
Уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 25 штук, разбивка цветников - 5 штук.
20
1,5
Районный бюджет
640,920
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района.
колка и складирование в поленицу - 25 кубов дров, разгрузка 45 тонн угля, 17 тонн кормов для подсобного хозяйства
1
2
Районный бюджет
42,728
2. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
Уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, побелка, покраска двух памятников.
5
2
Районный бюджет
213,640
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Бидайыкского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
Уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев, прополка сорной травы побелка, покраска 2-х памятников.
24
1,5
Районный бюджет
769,104
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратерекского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района.
колка и складирование в поленицу - 25 кубов дров, разгрузка 45 тонн угля, 17 тонн кормов для подсобного хозяйства
2
1,5
Районный бюджет
64,092
2. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
Уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев, прополка сорной травы побелка, покраска памятников.
6
1,5
Районный бюджет
192,276
3. Оказание помощи в проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками
Очистка водопровода, сооружение канав для протекания воды, очистка от снега домов одиноко проживающих граждан.
4
1,5
Районный бюджет

128,184
5
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Қайрат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ көктемгі-күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстар жүргізуіне көмек көрсету
Су құбырларын тазалау су өту үшін қарық жасау, жалғызілікті азаматтартың үйлерін қардан тазалау
2
1
Аудандық бюджет
42,728
2. Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және экологиялық сауықтыруға көмек көрсету (ағаш көшеттерін, гүлзарларды салу)
Көшелерді көң-қоқыстан тазалау, 20 түп ағаш отырғызу, 3 гүлзар егу, ағаштарды кесу, ақтау, арам шөпті жұлу, 2 ескеркішті ақтау, сырлау
5
2
Аудандық бюджет
213,640
3. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай – ақ әлеуметтік – мәдени -тұрмыстық объектілерге (кітапхана, клубтар) отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету
25 текше метр отын дайындау, 45 тонна көмір түсіру, қосалқы шаруашылық үшін 17 тонна азық дайындау
1
2
Аудандық бюджет
42,728
6
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Сырқат жалғызілікті қарт адамдарға күтім жасауына көмек көрсету (азық-түлік, дәрідәрмек сатып әперу, үй-жайды жиыстыру, бөлмелерді әктеу, еден сырлау, кір жуу, жеміс-көкөніс отырғызу, олардың арамшөптерін отау)
Жалғызілікті қарт азаматтарына көмек көрсету (азық-түлік, дәрідәрмек сатып әперу, үй-жайды жиыстыру, бөлмелерді әктеу, еден сырлау, кір жуу, жеміс-көкөніс отырғызу, олардың арамшөптерін отау).
1
2
Аудандық бюджет
42,728
2. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғыз басты қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай – ақ әлеуметтік – мәдени- тұрмыстық объектілерге (кітапхана, клубтар) отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету
20 текше метр отын дайындау, 35 тонна көмір түсіру
1
2
Аудандық бюджет
42,728
3. Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және экологиялық сауықтыруға көмек көрсету (ағаш көшеттерін, гүлзарларды салу)
Көшелерді көң- қоқыстан тазалау, 20 түп ағаш отырғызу, 3 гүлзар егу, ағаштарды кесу, ақтау, арам шөпті жұлу, 2 ескеркішті ақтау, сырлау
4
2
Аудандық бюджет
171,320
7
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және экологиялық сауықтыруға көмек көрсету (ағаш көшеттерін, гүлзарларды салу)

128,184
5
Государственное учреждение "Аппарат Кайратского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками
Очистка водопровода, сооружение канав для протекания воды, очистка от снега домов одиноко проживающих граждан.
2
1
Районный бюджет
42,728
2. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев, прополка сорной травы побелка, покраска 2-х памятников.
5
2
Районный бюджет
213,640
3. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района.
колка и складирование в поленицу - 25 кубов дров, разгрузка 45 тонн угля, 17 тонн кормов для подсобного хозяйства
1
2
Районный бюджет
42,728
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1.Оказание помощи в уходе за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
помощь в уходе за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
1
2
Районный бюджет
42,728
2. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района.
колка и складирование в поленицу - 20 кубов дров, разгрузка 35 тонн угля.
1
2
Районный бюджет
42,728
3. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев, прополка сорной травы побелка, покраска 2-х памятников.
4
2
Районный бюджет
171,320
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктерекского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.

Көшелерді қоқыстан тазалау, ағаштарды отырғызу-20 дана, 3 дана гүлзар салу, ағаштарды кесу, ақтау, арам шөпті жұлу
10
1,5
Аудандық бюджет
320,460
2. Сырқат жалғыз басты қарт адамдарға күтіп жасауына (азық-түлік, дәрідәрмек сатып әперу, үй-жайды жиыстыру, бөлмелерді әктеу, еден сырлау, кір жуу, жеміс-көкөніс отырғызу, олардың арамшөптерін отау) көмек көрсету
жалғызілікті қарт азаматтарына көмек көрсету (азық-түлік, дәрідәрмек сатып әперу, үй-жайды жиыстыру, бөлмелерді әктеу, еден сырлау, кір жуу, жеміс-көкөніс отырғызу, олардың арамшөптерін отау).
2
2
Аудандық бюджет
85,456
8
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Қулыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ көктемгі-күзгі су тасқындарына байланысты жұмыстар жүргізуіне көмек көрсету
Жалғызілікті азаматтардың үйлерін қардан тазарту
2
1
Аудандық бюджет
42,728
2. Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және экологиялық сауықтыруға көмек көрсету (ағаш көшеттерін, гүлзарларды салу)
Көшелерді қоқыстардан тазалау, ағаштарды отырғызу-30 дана, 3 дана гүлзар салу, ағаштарды кесу, ақтау, арам шөпті жұлу
12
1,5
Аудандық бюджет
384,552
9
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Телжан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және экологиялық сауықтыруға көмек көрсету (ағаш көшеттерін, гүлзарларды салу)
Көшелерді қоқыстан тазалау, ағаштарды отырғызу-30 дана, 3 дана гүлзар салу, ағаштарды кесу, ақтау, арам шөпті жұлу
13
1,5
Аудандық бюджет
416,598
10
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Ақбулақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және экологиялық сауықтыруға көмек көрсету (ағаш көшеттерін, гүлзарларды салу)
Көшелерді қоқыстан тазалау, түп ағаштарды отырғызу-25 дана, 2 дана гүлзар салу, ағаштарды кесу, ақтау, арам шөпті жұлу
13
1,5
Аудандық бюджет
416,598
2. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғызілікті қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай – ақ әлеуметтік – мәдени- тұрмыстық объектілерге отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету
25 текше метр отын дайындау, 35 тонна көмір түсіру, қосалқы шаруашылық үшін 18 тонна азық дайындау
2
2
Аудандық бюджет
85,456
11
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы "Кішкенекөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 20 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев, прополка сорной травы.
10
1,5
Районный бюджет
320,460
2.Оказание помощи в уходе за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
помощь в уходе за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
2
2
Районный бюджет
85,456
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Кулыкольского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
1. Оказание помощи в проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками.
Очистка от снега домов одиноко проживающих граждан.
2
1
Районный бюджет
42,728
2. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
Уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 30 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев, прополка сорной травы.
12
1,5
Районный бюджет
384,552
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Тельжанского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области".
1. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
Уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 30 штук, разбивка цветников - 3 штук, обрезка и побелка деревьев, прополка сорной травы.
13
1,5
Районный бюджет
416,598
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
уборка от мусора улиц, посадка кустарников - 25 штук, разбивка цветников - 2 штук, обрезка и побелка деревьев, прополка сорной травы.
13
1,5
Районный бюджет
416,598
2. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции ), а также предприятий объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы ) района.
колка и складирование в поленицу - 25 кубов дров, разгрузка 35 тонн угля, 18 тонн кормов для подсобного хозяйства
2
2
Районный бюджет
85,456
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Кишкенекольского сельского округа" Уалихановского района Северо-Казахстанской области

1. Сырқат жалғызілікті қарт адамдарға күтім жасауына көмек көрсету
Округтің жалғызілікті қарт адамдарына көмек көрсету (үй-жайды жиыстыру, бөлмелерді әктеу, еден сырлау, кір жуу, жеміс-көкөніс отырғызу, олардың арамшөптерін отау)
3
2
Аудандық бюджет
128,184
2. Елді мекендердің аумақтарын абаттандыру және экологиялық сауықтыруға көмек көрсету (ағаш көшеттерін, гүлзарларды салу)
Орталық алаң көшелерді – 69800м, ескерткіштер маңайын – 3790 шаршы метр көң-қоқыстан тазалау, көлдердің жағалауларын қоқыстан тазалау, ескерткіштер ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, дуалдарды ағарту және жөндеу – 100 метр, көше бағаналарын ақтау,-140 дана, көшеттерді отырғызу-25 дана, гүлзар салу -400 шаршы метр, 100 дана ағашатарды кесу, арам шөптен тазалау
77
2
Аудандық бюджет
3418,240
3. Тұрғындардың аз қамтамасыз етілген жіктеріне, топтарына және жалғызілікті қарияларға, жаңадан келген оралмандарға (әкімдікпен бекітілген квота бойынша), сондай – ақ әлеуметтік – мәдени- тұрмыстық объектілерге (кітапхана, клубтар) отындық ағаш, мал азығын дайындауға, көмір жеткізіп беріп, түсіруге көмек көрсету
150 текше метр отын дайындау, 180 тонна көмір түсіру, қосалқы шаруашылық үшін 70 тонна азық дайындау, 21 жалғыз басты аз қамтылған қария
3
2
Аудандық бюджет
128,184
4. Зираттарды абаттандырылуына көмек көрсету
3 зиратты көң-қоқыстан тазалау -200 шаршы метр
2
1
Аудандық бюджет
42,728
12
"Қазақстан Республикасың Әділет Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әділет Департаментінің Уәлиханов ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1.Мемлекеттік мекемелерде құжаттаманың сақталуына оларды өңдеуге және дайындауға көмек көрсету
Сақтауға құжаттарды дайындау- 3000 парақ
1
5
Аудандық бюджет
106,820
13
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының сот орындаушылар аумақтық бөлімі"филиалы
1.Мемлекеттік мекемелерде құжаттаманың сақталуына оларды өңдеуге және дайындауға көмек көрсету
Сақтауға құжаттарды дайындау- 1250 іс
1
5
Аудандық бюджет
106,820
14
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық соты
1.Мемлекеттік мекемелерде құжаттаманың сақталуына оларды өңдеуге және дайындауға көмек көрсету
Сақтауға құжаттарды дайындау- 800 іс
1
5
Аудандық бюджет
106,820
Барлығы
218
2,7
8076,0
8076,0

1. Оказание помощи в уходе за больными одинокими престарелыми гражданами.
Уход за 21 одиноко проживающими престарелыми гражданами (уборка помещения, побелка стен, покраска полов, посадка, прополка и уборка овощей, подвоз воды) округа.
3
2
Районный бюджет
128,184
2. Оказание помощи в экологическом оздоровлении и благоустройстве территорий (посадка деревьев, разбивка цветников) населенных пунктов.
Уборка от мусора центральной площади, улиц 69800 м, вокруг памятников 3790 кв.м, частичная штукатурка, побелка и пакраска памятников, ремонт изгороди памятников 100 м., побелка уличных столбов 140 шт.. Посадка саженцев - 25 шт., разбивка клумб 400 кв. м., поливка клумб, обрезка и побелка деревьев 100 шт., прополка сорной травы.
77
2
Районный бюджет
3418,240
3. Оказание помощи в заготовке дров и кормов, доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов (согласно квоты иммиграции), а также объектов соцкультбыта (библиотеки, клубы) района.
колка и складирование в поленицу - 150 кубов дров, разгрузка 180 тонн угля, 70 тонн кормов для подсобного хозяйства
3
2
Районный бюджет
128,184
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ.
уборка 3-х кладбищ от мусора -200 квадратных метра.
2
1
Районный бюджет
42,728
12
Государственное учреждение "Управление юстиции Уалихановского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
1.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 3000 листов
1
5
Районный бюджет
106,820
13
Филиал "Территориальный отдел судебных исполнителей Уалихановского района" Республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
1.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 1250 дел
1
5
Районный бюджет
106,820
14
Уалихановский районный суд Северо-Казахстанской области
1.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению – 800 дел
1
5
Районный бюджет
106,820
Итого
218
2,7
8076,0
8076,0