Кәсіпкерлік саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 мамырдағы № 152 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 маусымда № 2940 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 159 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 22.05.2015 № 159 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының  16-бабының 13-тармақтарына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру"  мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
5) осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
6) осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
7) осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
8) осы қаулының 8-қосымшасына сәйкес "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары Ғ.И. Дүйсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, бірақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысының қолданысқа енгізілуінен бұрын емес.
Облыс әкімі                                Б. Ізмұхамбетов
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысына 1-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства
Постановление Акимата Атырауской области от 23 мая 2014 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 июня 2014 года № 2940. Утратило силу постановлением Акимата Атырауской области от 22 мая 2015 года № 159
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 22.05.2015 № 159 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 13 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) регламент государственной услуги "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) регламент государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
6) регламент государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
7) регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
8) регламент государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" согласно приложению 8 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Дюсембаева Г.И. – первого заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действия по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее введения в действие постановления Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности".
Аким области                               Б. Измухамбетов
Приложение 1 к постановлению
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"

1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлкекеттік қызмет) облыстық жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметің нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 ""Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағымен көзделген құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимыл) мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) Көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды. Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келсе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу мөр таңбасы қойылып (кіріс нөмірі, күні) өтініштің көшірмесі беріледі (20 (жиырма) минуттан аспайды) және құжаттар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберіледі;
Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келмесе, көрсетілген қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар қайтарылып беріледі (10 (он) минуттан аспайды);
2) Басшы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді (10 (он) минуттан аспайды);
3) Жауапты орындаушы құжатттарды зерттейді және Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) қарауына береді (12 (он екі) күнтізбелік күннен аспайды);
4) ӨҮК жобаларды "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасының критерийлеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдылықтарына сәйкес сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды. ӨҮК шешімі тиісті хаттамамен рәсімделіп, жауапты орындаушыға жіберіледі (2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды);

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатаов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности".
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя. Если документы соответствуют указанным требованиям, то выдается копия заявления услугополучателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) (не более 20 (двадцати) минут) и передает материалы руководителю услугодателя;
Если документы не соответствуют указанным требованиям, то канцелярия услугодателя возвращает документы услугополучателю (не более 10 (десяти) минут);
2) руководитель ознакамливается с документами и передает ответственному исполнителю (не более 10 (десяти) минут);
3) ответственный исполнитель изучает документы и выносит на рассмотрение Регионального координационного совета (далее - РКС) (не более 12 (двенадцати) календарных дней);
4) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" и в соответствии с приоритетами региона принимает решение о возможности (или невозможности) субсидирования. Решение РКС оформляется соответствующим протоколом и передается ответственному исполнителю (не более 2 (двух) календарных дней);

5) жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының үзіндісін Қаржы агентіне және тиісті Банктерге/Даму Банкіне жібереді, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға жобаның ӨҮК-де қаралу нәтижелері туралы хабардар етеді (1 (бір) күнтізбелік күн аспайды).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсенің жауапты қызметкері;
2) басшы;
3) жауапты орындаушысы;
4) ӨҮК.
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
"Бизнестің жол картасы 2020
бағдарламасы"шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін
субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
"Бизнестің жол картасы 2020
бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін
субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысына 2-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1.  "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстық жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі болып табылады.

5) ответственный исполнитель направляет выписку из протокола РКС Финансовому агенту и в соответствующие Банки/Банк Развития, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на РКС (в течение 1 (одного) календарного дня).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель;
4) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1 к регламенту государственной
услуги "Предоставление субсидирования
ставки вознаграждения в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2 к регламенту государственной
услуги "Предоставление субсидирования
ставки вознаграждения в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Приложение 2 к постановлению
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Регламент государственной услуги "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимыл) басталуына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағымен көзделген құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің іс-қимылын мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) Көрсетілетін қызмет берушінің кеңсесінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды. Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келсе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу мөр таңбасы қойылып (кіріс нөмірі, күні) өтініштің көшірмесі беріледі (20 (жиырма) минуттан аспайды) және құжаттар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді;
Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келмесе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар қайтарылып беріледі (10 (он) минуттан аспайды);
2) Басшы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді (10 (он) минуттан аспайды);
3) Жауапты орындаушы құжатттарды зерттейді және Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) қарауына береді (12 (он екі) күнтізбелік күннен аспайды);
4) ӨҮК жобаларды "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасының критерийлеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдылықтарына сәйкес кепілдік беру мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды. ӨҮК шешімі тиісті хаттамамен рәсімделіп, жауапты орындаушыға жіберіледі (2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды);
5) жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының үзіндісін Қаржы агентіне және тиісті Банктерге/Даму Банкіне жібереді, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға жобаның ӨҮК-де қаралу нәтижелері туралы хабардар етеді (1 (бір) күнтізбелік күн ішінде).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсенің жауапты қызметкері;
2) басшысы;
3) жауапты орындаушысы;
4) ӨҮК.
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде кепілдіктер беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы"
шеңберінде кепілдіктер беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы"
шеңберінде кепілдіктер беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Бизнестің жол картасы  2020 бағдарламасы" шеңберінде кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысына 3-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотенные пунктом 9 Стандарта государственной услуги "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности".
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя. Если документы соответствуют указанным требованиям, то канцелярией услугодателя выдается копия заявления получателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) (не более 20 (двадцати) минут) и передает материалы руководителю услугодателя. Если документы не соответствуют указанным требованиям, то канцелярия услугодателя возвращает документы услугополучателю (не более 10 (десяти) минут);
2) руководитель ознакамливается с материалами и передает ответственному исполнителю услугодателя (не более 10 (десяти) минут);
3) ответственный исполнитель изучает документы и выносится на рассмотрение Регионального координационного совета (далее - РКС) (не более 12 (двенадцати) календарных дней);
4) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" и в соответствии с приоритетами региона принимает решение о возможности (или невозможности) гарантирования. Решение РКС оформляется соответствующим протоколом и передается ответственному исполнителю (не более 2 (двух) календарных дней);
5) ответственный исполнитель направляет выписку из протокола РКС Финансовому агенту и в соответствующие Банки/Банк Развития, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на РКС (в течение 1 (одного) дня).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель;
4) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1 к регламенту государственной
услуги "Предоставление гарантий в рамках
программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2 к регламенту государственной
услуги "Предоставление гарантий в рамках
программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Предоставление гарантий в рамках программы" "Дорожная карта бизнеса 2020"
Приложение 3 к постановлению
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Регламент государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"

1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстық жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына гранттар беру жөніндегі конкурстың іріктеуге қатысуға өтінім.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимыл) мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің жауапты қызметкері гранттар беру жөніндегі конкурстық іріктеуге қатысуға өтінімді қабылдайды. Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келсе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу мөр таңбасы қойылып (кіріс нөмірі, күні) өтініштің көшірмесі беріледі (20 (жиырма) минуттан аспайды) және құжаттар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберіледі;
Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келмесе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар қайтарылып беріледі (10 (он) минуттан аспайды);
2) Басшы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді (10 (он) минуттан аспайды);
3) Жауапты орындаушы құжатттарды қабылдағаннан кейін олардың толықтығын тексереді және Конкурстық комиссия отырысын ұйымдастырады (3 (үш) күнтүзбелік күн ішінде);
4) Конкурстық комиссия құжаттарды қарау барысында көрсетілетін қызметті алушының бизнес-жобасын бағалау критерийлері негізінде ұсынымдар береді (2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды);
Көрсетілетін қызмет алушыға грантты беру/бермеу туралы ұсынымдар беру/бермеу себептерін көрсетілген Конкурстық комиссияның хаттамасымен ресімделеді және жауапты орындаушыға жолданады (1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды).
5) жауапты орындаушы өткізілген Конкурс нәтижесі бойынша (4 (төрт) күнтізбелік күн ішінде) Өңірлік үйлестіру кеңесіне (ӨҮК) конкурстық комиссия хаттамасын жолдайды.
ӨҮК 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде келесі шараларды жүзеге асырады: грант қаражатын беру/бермеу бойынша Конкурстық комиссия ұсынымдарын қарау;
ӨҮК мүшелері арасында көрсетілетін қызметті алушының жобасын және ұсынылған құжаттарды талқылау. Талқылау қорытындысы бойынша көрсетілетін қызметті алушының бизнес-жобаларын іріктеуді жүргізеді және гранттар беру мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды, ол хаттамамен ресімделеді және хаттама жауапты орындаушыға жолданады (2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды);

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатаов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявка на участие в конкурсном отборе по предоставлению грантов.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает заявку на участие в конкурсном отборе по предоставлению грантов. Если документы соответствуют указанным требованиям, то канцелярией услугодателя выдается копия заявления получателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) (не более 20 (двадцати) минут) и передает материалы руководителю услугодателя. Если документы не соответствуют указанным требованиям, то канцелярией услугодателя возвращает документы услугополучателю (не более 10 (десяти) минут);
2) руководитель ознакамливается с документами и передает ответственному исполнителю не более 10 (десяти) минут);
3) ответственный исполнитель после получения документов  осуществляет проверку их полноты и организует заседание Конкурсной комиссии (в течение 3 (трех) календарных дней);
4) Конкурсная комиссия при рассмотрении документов дает рекомендации на основании критериев оценки бизнес-проекта услугополучателя (не более 2 (двух) календарных дней);
Рекомендации о предоставлении/непредоставлении услугополучателю гранта оформляется протоколом Конкурсной комиссии с указанием причин возможности предоставления/непредоставления гранта и передает ответственному исполнителю (не более 1 (одного) календарного дня);
5) По результатам проведенного конкурса ответственный исполнитель (в течение 4 (четырех) календарных дня) направляет на рассмотрение Регионального координационного совета (РКС) протокол Конкурсной комиссии;
РКС в течение 2 (двух) календарных дней осуществляет следующие мероприятия:
рассмотрение рекомендаций Конкурсной комиссии по предоставлению/ непредоставлению средств гранта. Обсуждение между членами РКС проекта услугополучателя и представленных документов. По результатам обсуждения производит отбор бизнес-проектов услугополучателя и принимает решение о возможности/ невозможности предоставления гранта, которое оформляется протоколом и протокол передается ответственному исполнителю (не более 2 (двух) календарных дней);

6) жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының үзіндісін Қаржы агентіне және тиісті Банктерге/Даму Банкіне жібереді, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға жобаның ӨҮК-де қаралу нәтижелері туралы хабардар етеді (1 (бір) күнтізбелік күн ішінде).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) кеңсенің жауапты қызметкері;
2) басшысы;
3) жауапты орындаушысы;
4) Конкурстық комиссия;
5) ӨҮК.
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы"
шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы"
шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысына 4-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы -2020" шеңберінде өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстық жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін  беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3.Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау

6) ответственный исполнитель направляет выписку из протокола РКС Финансовому агенту и в соответствующие Банки/Банк Развития, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на РКС (в течение 1 (одного) календарного дня).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцелярии;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель;
4) Конкурсная комиссия;
5) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1 к регламенту государственной
услуги "Предоставление грантов в рамках
программы Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2 к регламенту государственной
услуги "Предоставление грантов в рамках
программы Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Приложение 4 к постановлению
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағымен көзделген құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимыл) мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) Көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды. Егер құжаттар  көрсетілген талаптарға сай келсе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу мөр таңбасы қойылып (кіріс нөмірі, күні) өтініштің көшірмесі беріледі (20 (жиырма) минуттан аспайды) және құжаттар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберіледі;
Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келмесе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар қайтарылып беріледі (10 (он) минуттан аспайды);
2) Басшы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді (10 (он) минуттан аспайды);
3) Жауапты орындаушы құжатттарды зерттейді және Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) қарауына береді (12 (он екі) күнтізбелік күннен аспайды);
4) ӨҮК жобаларды "Бизнестің жол картасы -2020" бағдарламасының критерийлеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдылықтарына сәйкес өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы бағдарлама шеңберінде шешім қабылдайды. ӨҮК шешімі тиісті хаттамамен рәсімделіп, жауапты орындаушыға жіберіледі (2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды);
5) жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының үзіндісін Қаржы агентіне және тиісті Банктерге/Даму Банкіне жібереді, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға жобаның ӨҮК-де қаралу нәтижелері туралы хабардар етеді (1 (бір) күнтізбелік күн аспайды).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсенің жауапты қызметкері;
2) басшысы;
3) жауапты орындаушысы;
4) ӨҮК.
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және "Бизнестің жол картасы-2020" шеңберінде өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы"
шеңберінде өңдірістік (индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау
көрсету" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы"
шеңберінде өңдірістік (индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау
көрсету" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы" шеңберінде өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысына 5-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысымен бекітілген
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотенные пунктом 9 Стандарта государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности".
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя. Если документы соответствуют указанным требованиям, то канцелярией услугодателя выдается копия заявления получателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) (не более 20 (двадцати) минут) и передает материалы руководителю услугодателя. Если документы не соответствуют указанным требованиям, то канцелярии услугодателя возвращает документы услугополучателю (не более 10 (десяти) минут);
2) руководитель ознакамливается с материалами и передает ответственному исполнителю услугодателя (не более 10 (десяти) минут);
3) ответственный исполнитель изучает документы и выносится на рассмотрение Регионального координационного совета (далее - РКС) (не более 12 (двенадцати) календарных дней);
4) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" и в соответствии с приоритетами региона принимает решение о возможности (или невозможности) предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы. Решение РКС оформляется соответствующим протоколом и передается ответственному исполнителю (не более 2 (двух) календарных дней);
5) ответственный исполнитель направляет выписку из протокола РКС Финансовому агенту и в соответствующие Банки/Банк Развития, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на РКС (в течение 1 (одного) календарного дня).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцеляри услугодателя;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель;
4) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1 к регламенту государственной
услуги "Предоставление поддержки по развитию
производственной (индустриальной) инфраструктуры
в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2 к регламенту государственной
услуги "Предоставление поддержки по развитию
производственной (индустриальной) инфраструктуры
в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Приложение 5 к постановлению
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"

1. Жалпы ережелер
1. "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлкекеттік қызмет) облыстық жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағымен көзделген құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимыл) мазмұны оның орындалу ұзақтығы:
1) Көрсетілетін қызмет берушінің кеңсесінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды. Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келсе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу мөр таңбасы қойылып (кіріс нөмірі, күні) өтініштің көшірмесі беріледі (20 (жиырма) минуттан аспайды) және құжаттар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді;
Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келмесе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар қайтарылып беріледі (10 (он) минуттан аспайды);
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді (10 (он) минуттан аспайды);
3) Жауапты орындаушы құжаттарды зерттейді (5 (бес) күнтізбелік күннен аспайды) және Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) қарауына Атырау облысы Кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасына (бұдан әрі – КИИДБ) жолдайды (2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды); КИИДБ кеңсесінің жауапты орындаушысы құжаттарды қабылдап және басшыға жолдайды (1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды);
4) Басшы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді (30 (отыз) минуттан аспайды);

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности".
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя. Если документы соответствуют указанным требованиям, то канцелярией услугодателя выдается копия заявления услугополучателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) (не более 20 (двадцати) минут) и передает материалы руководителю услугодателя. Если документы не соответствуют указанным требованиям, то канцелярия услугодателя возвращает документы услугополучателю (не более 10 (десяти) минут);
2) руководитель услугодателя ознакамливается с материалами и передает ответственному исполнителю услугодателя (не более 10 (десяти) минут);
3) ответственный исполнитель изучает документы (не более 5 (пяти) календарных дней) и направляет в Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Атырауской области (далее - УПИИР) не более 1 (одного) календарного дня) на рассмотрение в Региональном координационном совете (далее - РКС) (не более 2 (двух) календарных дней); ответственный исполнитель канцелярии УПИИР принимает документы и передает руководителю (не более 1 (одного) календарного дня);
4) руководитель ознакамливается с материалами и передает ответственному исполнителю (не более 30 (тридцати) минут);

5) Жауапты орындаушы құжатттарды зерттейді ӨҮК жобаларды "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" бағдарламасының критерийлеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдылықтарына сәйкес кепілдік беру мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды (3 (үш) күнтізбелік күннен аспайды). ӨҮК шешімі тиісті хаттамамен ресімделеді және  жауапты орындаушыға жіберіледі (2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды);
6) жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының үзіндісін Қаржы агентіне және тиісті Банктерге/Даму Банкіне жібереді, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға жобаның ӨҮК-де қаралу нәтижелері туралы хабардар етеді (1 (бір) күнтізбелік күн ішінде).
7) көрсетілетін қызметі берушінің жауапты орындаушысы хаттамасының үзіндісінің нәтижелері туралы көрсетілетін қызметті алушыға хабардар етеді.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсенің жауапты қызметкері;
2) басшы;
3) жауапты орындаушы;
4) КИИДБ басшысы;
5) КИИДБ кеңсесі
6) КИИДБ жауапты қызметкері;
7) ӨҮК.
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында  және "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға
арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы
мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға
арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы
мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысына 6-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысымен бекітілген
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

5) ответственный исполнитель изучает документы и выносится на РКС для рассматрения проектов на соответствие критериям Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" и принимает решение о возможности (или невозможности) субсидирования (не более 3 (трех) календарных дней). Решение РКС оформляется соответствующим протоколом и передается ответственному исполнителю (не более 2 (двух) календарных дней);
6) ответственный исполнитель направляет выписку из протокола РКС Финансовому агенту и в соответствующие Банки/Банк Развития, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на РКС (в течении 1 (одного) календарного дня);
7) ответственный исполнитель услугодателя принимает выписку из протокола и выдает услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцеляри услугодателя;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель.
4) руководитель УПИИР;
5) канцелярия УПИИР;
6) ответственный исполнитель УПИИР;
7) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1 к регламенту государственной
услуги "Предоставление субсидирования ставки
вознаграждения в рамках программы "развитие
моногородов на 2012-2020 годы"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2 к регламенту государственной
услуги "Предоставление субсидирования ставки
вознаграждения в рамках программы "развитие
моногородов на 2012-2020 годы"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Приложение 6 к постановлению
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Регламент государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"

1. Жалпы ережелер
1. "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстық жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті  берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағымен көзделген құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимылдың) мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды. Егер құжаттар  көрсетілген талаптарға сай келсе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу мөр таңбасы қойылып (кіріс нөмірі, күні) өтініштің көшірмесі беріледі (20 (жиырма) минуттан аспайды) және құжаттар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберіледі;
Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келмесе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушыға құжаттарды қайтарып береді (10 (он) минуттан аспайды);
2) Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы  құжаттармен танысады және  жауапты орындаушыға  жібереді (10 (он) минуттан аспайды);
3) Жауапты орындаушы құжаттарды зерттейді (5 (бес) күнтізбелік күннен аспайды) және Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) қарауына Атырау облысы Кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасына (бұдан әрі – КИИДБ) жолдайды (2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды); КИИДБ кеңсесінің жауапты орындаушысы құжаттарды қабылдап және басшыға жолдайды (1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды);
4) Басшысы  құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға  жібереді (30 (отыз) минуттан аспайды);

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление грантов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" (далее – государственная услуга) оказывается  местным исполнительным органом области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности".
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя. Если документы соответствуют указанным требованиям, то канцелярией услугодателя выдается копия заявления получателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) (не более 20 (двадцати) минут) и передает материалы руководителю услугодателя. Если документы не соответствуют указанным требованиям, то канцелярия услугодателя возвращает документы услугополучателю (не более 10 (десяти) минут);
2) руководитель услугодателя ознакамливается с материалами и передает ответственному исполнителю услугодателя (не более 10 (десяти) минут);
3) ответственный исполнитель изучает документы (не более 5 (пяти) календарных дней) и направляет в Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Атырауской области (далее - УПИИР) на рассмотрение в Региональном координационном совете (далее - РКС) (не более 2 (двух) календарных дней); ответственный исполнитель канцелярии УПИИР принимает документы и передает руководителю (не более 1 (одного) календарного дня);
4) руководитель ознакамливается с материалами и передает ответственному исполнителю (не более 30 минут);

5) Жауапты орындаушы құжатттарды зерттейді ӨҮК жобаларды "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" бағдарламасының критерийлеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдылықтарына сәйкес гранттар беру мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды (2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды). ӨҮК шешімі тиісті хаттамамен рәсімделіп, жауапты орындаушыға жіберіледі (3 (үш) күнтізбелік күннен аспайды);
6) жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының үзіндісін Қаржы агентіне және тиісті Банктерге/Даму Банкіне жібереді, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға жобаның ӨҮК-де қаралу нәтижелері туралы хабардар етеді (1 (бір) күнтізбелік күн ішінде).
7) қызмет берушінің жауапты орындаушысы хаттамасының үзіндісінің нәтижелері туралы қызмет алушыға хабардар етеді.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті  берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің жауапты қызметкері;
2) басшысы;
3)  жауапты орындаушысы;
4) КИИДБ басшысы;
5) КИИДБ кеңсесі
6) КИИДБ жауапты орындаушысы
7) ӨҮК.
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" гранттар беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы" гранттар
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы" гранттар
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысына 7-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысымен бекітілген
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

5) ответственный исполнитель изучает документы и выносится на РКС для рассматрения проектов на соответствие критериям Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" и принимает решение о возможности (или невозможности) предоставление грантов (не более 2 (двух) календарных дней). Решение РКС оформляется соответствующим протоколом и передается ответственному исполнителю (не более 3 (трех) календарных дней);
6) ответственный исполнитель направляет выписку из протокола РКС Финансовому агенту и в соответствующие Банки/Банк Развития, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на РКС (в течение 1 (одного) календарного дня);
7) ответственный исполнитель услугодателя принимает выписку из протокола и выдает услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель.
4) руководитель УПИИР;
5) канцелярия УПИИР;
6) ответственный исполнитель УПИИР;
7) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги "Предоставление
грантов в рамках Программы развитие
моногородов на 2012-2020 годы"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги "Предоставление
грантов в рамках Программы развитие
моногородов на 2012-2020 годы"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление грантов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Приложение 7 к постановлению
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"

1. Жалпы ережелер
1. "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстық жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін  беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағымен көзделген құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимылдар) мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды. Егер құжаттар  көрсетілген талаптарға сай келсе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу мөр таңбасы қойылып (кіріс нөмірі, күні) өтініштің көшірмесі беріледі (20 (жиырма) минуттан аспайды) және құжаттар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберіледі;
Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келмесе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушыға құжаттарды қайтарып береді (10 (он) минуттан аспайды);
2) Басшы  құжаттармен танысады және  жауапты орындаушыға  жібереді (10 (он) минуттан аспайды);
3) Жауапты орындаушы құжатттарды зерттейді және Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) қарауына береді (12 (он екі) күнтізбелік күннен аспайды);
4) ӨҮК жобаларды "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" бағдарламасының критерийлеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдылықтарына сәйкес өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды. ӨҮК шешімі тиісті хаттамамен рәсімделіп, жауапты орындаушыға жіберіледі (2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды);

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотенные пунктом 9 Стандарта государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Развития моногородов на 2012-2020 годы" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности".
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя. Если документы соответствуют указанным требованиям, то выдается копия заявления услугополучателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) (не более 20 (двадцати) минут) и передает материалы руководителю услугодателя;
Если документы не соответствуют указанным требованиям, то канцелярия услугодателя возвращает документы услугополучателю (не более 10 (десяти) минут);
2) руководитель ознакамливается с документами и передает ответственному исполнителю (не более 10 (десяти) минут);
3) ответственный исполнитель изучает документы и выносит на рассмотрение Регионального координационного совета (далее - РКС) (не более 12 (двенадцати) календарных дней);
4) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" и в соответствии с приоритетами региона принимает решение о возможности (или невозможности) предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы. Решение РКС оформляется соответствующим протоколом и передается ответственному исполнителю (не более 2 (двух) календарных дней);

5) жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының үзіндісін Қаржы агентіне және тиісті Банктерге/Даму Банкіне жібереді, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға  жобаның ӨҮК-де қаралу нәтижелері туралы хабардар етеді (1 (бір) күнтізбелік күн аспайды).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті  берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара  іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсенің жауапты қызметкері;
2) басшысы;
3) жауапты орындаушысы;
4) ӨҮК.
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде
өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды
дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде
өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды
дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде өңдірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысына 8-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 23 мамырдағы № 152
қаулысымен бекітілген
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі Атырау қаласы және облыстың аудандарында жұмыспен қамыту және әлеуметтік бағдарламасы бөлімі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін  беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.

5) ответственный исполнитель направляет выписку из протокола РКС Финансовому агенту и в соответствующие Банки/Банк Развития, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на РКС (в течение 1 (одного) календарного дня).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель;
4) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы", к в приложении 2 настоящему Регламенту.
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги "Предоставление поддержки
по развитию производственной (индустриальной)
инфраструктуры в рамках Программы развитие
моногородов на 2012-2020 годы"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги "Предоставление поддержки
по развитию производственной (индустриальной)
инфраструктуры в рамках Программы развитие
моногородов на 2012-2020 годы"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Предоставление поддержки по развитию производственной индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Приложение 8 к постановлению
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 23 мая 2014 года № 152
Регламент государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" (далее – государственная услуга) оказывается отделами занятости и социальных программ города Атырау и районов области (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі әлеуметтік контракт болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағымен көзделген құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимыл) мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды және басшыға жолдайды (20 (жиырма) минут ішінде);
2) басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жолдайды (30 (отыз) минут ішінде);
3) жауапты орындаушы құжаттарды қарап, мемлекеттік қолдау тірлері бойынша талаптандыру тізбесін, бизнес-ұсынысының тізімін құрастырады және 10 (он) күнтізбелік күн ішінде Жылыой ауданы Кәсіпкерлік бөліміне жолдайды;
4) Жылыой ауданы Кәсіпкерлік бөлімі қорытынды береді және жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламасы бөліміне жолдайды 3 (үш) күнтізбелік күн ішінде;
5) жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушыға микрокредит алу жөнінде қорытындыны жолдайды 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) кеңсенің жауапты қызметкері;
2) басшысы;
3) жауапты орындаушысы;
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және "Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы"
шеңберінде микрокредиттер беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы"
шеңберінде микрокредиттер беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет

2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является социальный контракт.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности".
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя и направляет руководителю (в течение 20 (двадцать) минут).
2) руководитель рассматривает документы и направляет ответственному исполнителю (в течение 30 (тридцати) минут);
3) ответственный исполнитель рассматривает документы, формирует списки претендентов по видам получения государственной поддержки, перечень бизнес-предложений и в течение 10 (десяти) календарных дней направляет в отдел предпринимательства Жылойского района;
4) отдел предпринимательства Жылыойского района дает заключение и направляет в отдел занятости и социальных программ в течение 3 (трех) календарных дней;
5) ответственный исполнитель направляет результат услугополучателю о получении микрокедитования в течение 2 (двух) календарных дней.
3.Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцелярии;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель;
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы" в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1 Регламенту государственной
услуги "Предоставление микрокредитов в рамках
Программы развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2 Регламенту государственной
услуги "Предоставление микрокредитов в рамках
Программы развитие моногородов на 2012-2020 годы"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"