Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 107 "Атырау облысы бойынша техникалық инспекция саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 08 қазандағы № 312 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 қарашада № 3033 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 285 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 11.09.2015 № 285 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қаулының орыс тіліндегі мәтінінде 1-тармақтың 1) тармақшасындағы "государственой" деген сөз "государственной" деген сөзбен, 2, 3, 5, 7, 8, 9-қосымшаларда Шартты белгілердегі "иполниель" деген сөз "исполнитель" деген сөзбен ауыстырылды - Атырау облысы әкімдігінің 13.03.2015 № 69 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабының 3-тармағына және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкiмдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 107 "Атырау облысы бойынша техникалық инспекция саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2921 тіркелген, 2014 жылғы 14 маусымдағы"Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген "Тракторлардың және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерінің, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерінің, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналардың кепілін тіркеу және мемлекеттік тіркеу туралы куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметшілердің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) кезектілігінің сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген";
келесі мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Атырауской области от 11 апреля 2014 года № 107 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции по Атырауской области"
Постановление Акимата Атырауской области от 08 октября 2014 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 05 ноября 2014 года № 3033. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 11 сентября 2015 года № 285
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 11.09.2015 № 285 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 11 апреля 2014 года № 107 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции по Атырауской области (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2921, опубликовано от 14 июня 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
1) в регламенте государственной услуги "Регистрация и выдача свидетельства о государственной регистрации залога тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости", утвержденном указанным постановлением:
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Атырауской области от 13.03.2015 № 69 (вводится в действие по истечении десяти календарьных дней после его первого официального опубликования).
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Описание последовательности процедур (действий), между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) по оказанию государственой услуги, приведено в приложении 1 к настоящему регламенту";
дополнить пунктом 8 следующего содержания:

"8. "Тракторлардың және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерінің, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерінің, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналардың кепілін тіркеу және мемлекеттік тіркеу туралы куәлік беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген";
осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес 1 және 2-қосымшалармен толықтырылсын:
2) көрсетілген қаулымен бекітілген"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
келесі мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9."Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген";
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын:
3) көрсетілген қаулымен бекітілген "Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналарымен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды сенімхат бойынша басқаратын адамдарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметшілердің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) кезектілігінің сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында";
келесі мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"8. "Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды сенімхат бойынша басқаратын адамдарды тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген";
осы қаулының 4 және 5-қосымшаларына сәйкес 1 және 2-қосымшалармен толықтырылсын:

"8. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация и выдача свидетельства о государственной регистрации залога тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости", приведен в приложении 2 к настоящему регламенту";
дополнить приложениями 1 и 2 согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению;
2) в регламенте государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости", утвержденном указанным постановлением:
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости" приведен в приложении 3 к настоящему регламенту";
дополнить приложением 3 согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
3) в регламенте государственной услуги "Регистрация лиц, управляющих тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости по доверенности", утвержденном указанным постановлением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, приведено в приложении 1 к настоящему регламенту";
дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация лиц, управляющих тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости по доверенности" приведен в приложении 2 к настоящему регламенту";
дополнить приложениями 1 и 2 согласно приложениям 4 и 5 к настоящему постановлению;

4) көрсетілген қаулымен бекітілген "Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды нөмірлік тіркеу белгілерін бере отырып, тіркеу, қайта тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7.Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметшілердің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) кезектілігінің сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген";
келесі мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"8. "Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды нөмірлік тіркеу белгілерін бере отырып, тіркеу, қайта тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген";
осы қаулының 6 және 7-қосымшаларына сәйкес 1 және 2-қосымшалармен толықтырылсын;
5) көрсетілген қаулымен бекітілген "Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған оларға арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
келесі мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. "Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған оларға арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген";
осы қаулының 8-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын:
6) көрсетілген қаулымен бекітілген "Тракторларға және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдерге, монтаждалған арнайы жабдығы бар тiркемелердi қоса алғанда, олардың тiркемелерiне, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерге, сондай-ақ жүрiп өту мүмкiндiгi жоғары арнайы машиналарға ауыртпалықтың жоқ (бар) екендігі туралы ақпарат ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
келесі мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:

4) в регламенте государственной услуги "Регистрация, перерегистрация тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости с выдачей регистрационных номерных знаков", утвержденном указанным постановлением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, приведено в приложении 1 к настоящему регламенту";
дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация, перерегистрация тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости с выдачей регистрационных номерных знаков" приведен в приложении 2 к настоящему регламенту";
дополнить приложениями 1 и 2 согласно приложениям 6 и 7 к настоящему постановлению;
5) в регламенте государственной услуги "Проведение ежегодного государственного технического осмотра тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости", утвержденном указанным постановлением:
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Проведение ежегодного государственного технического осмотра тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости" приведен в приложении 3 к настоящему регламенту";
дополнить приложением 3 согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
6) в регламенте государственной услуги "Представление информации об отсутствии (наличии) обременений тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости", утвержденном указанным постановлением:
дополнить пунктом 9 следующего содержания:

"9. "Тракторларға және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдерге, монтаждалған арнайы жабдығы бар тiркемелердi қоса алғанда, олардың тiркемелерiне, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерге, сондай-ақ жүрiп өту мүмкiндiгi жоғары арнайы машиналарға ауыртпалықтың жоқ (бар) екендігі туралы ақпарат ұсыну" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген";
осы қаулының 9-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары Ғ.И. Дүйсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Б. Ізмұхамбетов
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 8 қазандағы
№ 312 қаулысына 1-қосымша
"Тракторлардың және олардың базасында
жасалған өздігінен жүретін шассилер
мен механизмдерді, монтаждалған арнайы
жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда,
олардың тіркемелерінің, өздігінен жүретін
ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және
жол-құрылыс машиналары мен механизмдерінің,
сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары
арнайы машиналардың кепілін тіркеу және
мемлекеттік тіркеу туралы куәлік беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметшілердің) арасындағы рәсімдердің(іс-қимылдардың) кезектілігінің сипаттамасы
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 8 қазандағы
№ 312 қаулысына 2-қосымша
"Тракторлардың және олардың базасында
жасалған өздігінен жүретін шассилер
мен механизмдерді, монтаждалған арнайы
жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда,
олардың тіркемелерінің, өздігінен жүретін
ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және
жол-құрылыс машиналары мен механизмдерінің,
сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы
машиналардың кепілін тіркеу және мемлекеттік
тіркеу туралы куәлік беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентінің
2-қосымшасы
"Тракторлардың және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерінің, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерінің, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналардың кепілін тіркеу және мемлекеттік тіркеу туралы куәлік беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілері:
ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік;
ҚФБ-1 - көрсетілетін қызметті алушы;
ҚФБ-2 - көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы;
ҚФБ-3 - көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
ҚФБ-4 - көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 8 қазандағы
№ 312 қаулысына 3-қосымша
"Тракторларды және олардың базасында
жасалған өздігінен жүретін шассилермен
механизмдерді, өздігінен жүретін ауыл
шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс
машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ
жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы
машиналарды жүргізу құқығына куәліктер беру"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентінің
3-қосымшасы
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилермен механизмдерді, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды жүргізу құқығына куәліктер беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілері;
ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік;
ҚФБ-1 - көрсетілетін қызметті алушы;
ҚФБ-2 - көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы;
ҚФБ-3 - көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
ҚФБ-4 - көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы "8" қазандағы
№ 312 қаулысына 4-қосымша
"Тракторларды және олардың базасында
жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер
мен механизмдердi, өздiгiнен жүретiн
ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және
жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн,
сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары
арнайы машиналарды сенiмхат бойынша
басқаратын адамдарды тiркеу"мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметшілердің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) кезектілігінің сипаттамасы
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы "8" қазандағы
№ 312 қаулысына 5 -қосымша
"Тракторларды және олардың базасында
жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер
мен механизмдердi, өздiгiнен жүретiн
ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және
жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн,
сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары
арнайы машиналарды сенiмхат бойынша
басқаратын адамдарды тiркеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентінің
2-қосымшасы
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдердi, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды сенiмхат бойынша басқаратын адамдарды тiркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілері
ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік;
ҚФБ-1 - көрсетілетін қызметті алушы;
ҚФБ-2 - көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы;
ҚФБ-3 - көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
ҚФБ-4 - көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 8 қазандағы
№ 312 қаулысына 6 - қосымша
"Тракторларды және олардың базасында
жасалған өздігінен жүретін шассилер
мен механизмдерді, монтаждалған арнайы
жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда,
олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін
ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және
жол-құрылыс машиналары мен механизмдерін,
сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары
арнайы машиналарды нөмірлік тіркеу
белгілерін бере отырып, тіркеу, қайта
тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1 қосымша
Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметшілердің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) кезектілігінің сипаттамасы
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 8 қазандағы
№ 312 қаулысына 7- қосымша
"Тракторларды және олардың базасында
жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер
мен механизмдердi, монтаждалған арнайы
жабдығы бар тiркемелердi қоса алғанда,
олардың тiркемелерiн, өздiгiнен жүретiн
ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және
жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн,
сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары
арнайы машиналарды нөмiрлiк тiркеу
белгiлерiн бере отырып, тiркеу, қайта
тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентінің 2-қосымшасы
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдердi, монтаждалған арнайы жабдығы бар тiркемелердi қоса алғанда, олардың тiркемелерiн, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды нөмiрлiк тiркеу белгiлерiн бере отырып, тiркеу, қайта тiркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілері:
ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік;
ҚФБ-1 - көрсетілетін қызметті алушы;
ҚФБ-2 - көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы;
ҚФБ-3 - көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
ҚФБ-4 - көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 8 қазандағы
№ 312 қаулысына 8 - қосымша
"Тракторларды және олардың базасында
жасалған өздігінен жүретін шассилер
мен механизмдерді, монтаждалған арнайы
жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда,
олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін
ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және
жол-құрылыс машиналары мен механизмдерін,
сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары
арнайы машиналарды жыл сайынғы мемлекеттік
техникалық байқаудан өткізу" мемлекеттің
көрсетілетін қызмет регламенттеріне
3- қосымшасы
"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілері;
ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік;
ҚФБ-1 - көрсетілетін қызметті алушы;
ҚФБ-2 - көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы;
ҚФБ-3 - көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
ҚФБ-4 - көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы "8" қазандағы
№ 312 қаулысына 9- қосымша
"Тракторларға және олардың базасында
жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер
мен механизмдерге, монтаждалған
арнайы жабдығы бар тiркемелердi қоса
алғанда, олардың тiркемелерiне, өздiгiнен
жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк
және жол-құрылыс машиналары мен механиздеріне,
сондай-ақ жүрiп өту мүмкiндiгi жоғары арнайы
машиналарға ауыртпалықтың жоқ (бар) екендігі
туралы ақпарат ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 3- қосымшасы
"Тракторларға және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдерге, монтаждалған арнайы жабдығы бар тiркемелердi қоса алғанда, олардың тiркемелерiне, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механиздеріне, сондай-ақ жүрiп өту мүмкiндiгi жоғары арнайы машиналарға ауыртпалықтың жоқ (бар) екендігі туралы ақпарат ұсыну" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілері
ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік;
ҚФБ-1 - көрсетілетін қызметті алушы;
ҚФБ-2 - көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы;
ҚФБ-3 - көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
ҚФБ-4 - көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;

"9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Представление информации об отсутствии (наличии) обременений тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости" приведен в приложении 3 к настоящему регламенту";
дополнить приложением 3 согласно приложению 9 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Дюсембаева Г.И. - первого заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Б. Измухамбетов
Приложение 1 к постановлению
акимата Атырауской области
от 8 октября 2014 года № 312
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и выдача свидетельства о
государственной регистрации залога
тракторов и изготовленных на их базе
самоходных шасси и механизмов, прицепов
к ним, включая прицепы со смонтированным
специальным оборудованием, самоходных
сельскохозяйственных, мелиоративных
и дорожно-строительных машин и
механизмов, а также специальных машин
повышенной проходимости"
Описание последовательности процедур (действия) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2 к постановлению
акимата Атырауской области
от 8 октября 2014 года № 312
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и выдача свидетельства о
государственной регистрации залога
тракторов и изготовленных на их базе
самоходных шасси и механизмов, прицепов
к ним, включая прицепы со смонтированным
специальным оборудованием, самоходных
сельскохозяйственных, мелиоративных
и дорожно-строительных машин и
механизмов, а также специальных машин
повышенной проходимости"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация и выдача свидетельства о государственной регистрации залога тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости"
Сноска. Приложение 2 с изменением, внесенным постановлением акимата Атырауской области от 13.03.2015 № 69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
СФЕ 1 - услугополучатель
СФЕ 2 - специалист канцелярии услугодателя
СФЕ 3 - руководитель услугодателя
СФЕ 4 - ответственный исполнитель услугодателя
Приложение 3 к постановлению
акимата Атырауской области
от 8 октября 2014 года № 312
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и выдача свидетельства о
государственной регистрации залога
тракторов и изготовленных на их базе
самоходных шасси и механизмов, прицепов
к ним, включая прицепы со смонтированным
специальным оборудованием, самоходных
сельскохозяйственных, мелиоративных
и дорожно-строительных машин и
механизмов, а также специальных машин
повышенной проходимости"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача удостоверений на право управления тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости"
Сноска. Приложение 3 с изменением, внесенным постановлением акимата Атырауской области от 13.03.2015 № 69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
СФЕ - структурно-функциональная единица;
СФЕ-1 - услугополучатель;
СФЕ-2 - специалист канцелярии услугодателя;
СФЕ-3 - руководитель услугодателя;
СФЕ-4 - ответственный исполнитель услугодателя;
Приложение 4 к постановлению
акимата Атырауской области
от 8 октября 2014 года № 312
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация лиц, управляющих
тракторами и изготовленными на их
базе самоходными шасси и механизмами,
самоходными сельскохозяйственными,
мелиоративными и дорожно-строительными
машинами и механизмами, а также
специальными машинами повышенной
проходимости по доверенности"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 5 к постановлению
акимата Атырауской области
от 8 октября 2014 года № 312
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация лиц, управляющих тракторами
и изготовленными на их базе самоходными
шасси и механизмами, самоходными
сельскохозяйственными, мелиоративными
и дорожно-строительными машинами
и механизмами, а также специальными
машинами повышенной проходимости
по доверенности"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация лиц, управляющих тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости по доверенности"
Сноска. Приложение 5 с изменением, внесенным постановлением акимата Атырауской области от 13.03.2015 № 69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
СФЕ - структурно-функциональная единица;
СФЕ 1 - услугополучатель;
СФЕ 2 - специалист канцелярии услугодателя;
СФЕ 3 - руководитель услугодателя;
СФЕ 4 - ответственный исполнитель услугодателя;
Приложение 6 к постановлению
акимата Атырауской области
от 8 октября 2014 года № 312
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация, перерегистрация тракторов
и изготовленных на их базе самоходных
шасси и механизмов, прицепов к ним,
включая прицепы со смонтированным
специальным оборудованием, самоходных
сельскохозяйственных, мелиоративных и
дорожно-строительных машин и механизмов,
а также специальных машин проходимости с
выдачей регистрационных номерных знаков"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 7 к постановлению
акимата Атырауской области
от 8 октября 2014 года № 312
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация, перерегистрация тракторов
и изготовленных на их базе самоходных
шасси и механизмов, прицепов к ним,
включая прицепы со смонтированным
специальным оборудованием, самоходных
сельскохозяйственных, мелиоративных
и дорожно-строительных машин и механизмов,
а также специальных машин проходимости с
выдачей регистрационных номерных знаков"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация, перерегистрация тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин проходимости с выдачей регистрационных номерных знаков"
Сноска. Приложение 7 с изменением, внесенным постановлением акимата Атырауской области от 13.03.2015 № 69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
СФЕ - структурно-функциональная единица;
СФЕ-1 - услугополучатель;
СФЕ-2 - специалист канцелярии услугодателя;
СФЕ-3 - руководитель услугодателя;
СФЕ-4 - ответственный исполнитель услугодателя;
Приложение 8 к постановлению
акимата Атырауской области
от 8 октября 2014 года № 312
Приложение 3
"Проведение ежегодного государственного
технического осмотра тракторов и изготовленных
на их базе самоходных шасси и механизмов,
прицепов к ним, включая прицепы со
смонтированным специальным оборудованием,
самоходных сельскохозяйственных,
мелиоративных и дорожно-строительных машин
и механизмов, а также специальных машин
повышенной проходимости"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Проведение ежегодного государственного технического осмотра тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости"
Сноска. Приложение 8 с изменением, внесенным постановлением акимата Атырауской области от 13.03.2015 № 69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
СФЕ - структурно-функциональная единица;
СФЕ-1 - услугополучатель;
СФЕ-2 - специалист канцелярии услугодателя;
СФЕ-3 - руководитель услугодателя;
СФЕ-4 - ответственный исполнитель услугодателя;
Приложение 9 к постановлению
акимата Атырауской области
от 8 октября 2014 года № 312
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Предоставление информации об
отсутствии (наличии) обременений
тракторов и изготовленных на их базе
самоходных шасси и механизмов,
прицепов к ним, включая прицепы со
смонтированным специальным оборудованием,
самоходных сельскохозяйственных,
мелиоративных и дорожно-строительных машин
и механизмов, а также специальных машин
повышенной проходимости"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление информации об отсутствии (наличии) обременений тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости"
Сноска. В заголовке и Условных обозначениях приложения 9 внесено изменение постановлением акимата Атырауской области от 13.03.2015 № 69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Условные обозначение
СФЕ - структурно-функциональная единица;
СФЕ-1 - услугополучатель;
СФЕ-2 - специалист канцелярии услугодателя;
СФЕ-3 - руководитель услугодателя;
СФЕ-4 - ответственный исполнитель услугодателя;