Атырау облысы әкімі мен Атырау облыстық мәслихатының кейбір бірлескен шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімінің 2014 жылғы 09 қазандағы № 19 және Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қазандағы № 326-V бірлескен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 қарашада № 3036 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 62937-баптарына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Атырау облысы әкімі және V шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезектен тыс XXVI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облысы әкімі мен Атырау облыстық мәслихатының кейбір бірлескен шешімдеріне осы бірлескен шешімнің қосымшасына сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы бірлескен шешімнің орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ш.Ж. Мұқанға және Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Т.Б. Мұхатановқа жүктелсін.
3. Осы бірлескен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Артығалиев
Облыс әкімі                                Б. Ізмұхамбетов
Мәслихат хатшысы                           С. Лұқпанов
Атырау облысы әкімінің
2014 жылғы 9 қазандағы
№ 19 және Атырау облыстық
мәслихатының 2014 жылғы
10 қазандағы № 326-V
бірлескен шешіміне қосымша
Атырау облысы әкімі мен Атырау облыстық мәслихатының кейбір бірлескен шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Атырау облысы әкімінің және Атырау облыстық мәслихатының 2003 жылғы 6 маусымдағы № 312-ІІ "Атырау облысы Құрманғазы ауданының Ақкөл поселкесін село санатына жатқызу туралы" бірлескен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1562 тіркелген, 2003 жылы 10 шілдеде "Атырау" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі мәтінде атауы мен 1-тармақтағы "село" деген сөз "ауыл" деген сөзбен ауыстырылсын;
2. Атырау облысы әкімінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 21 және Атырау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 сәуірдегі № 300-ІІІ "Қызылқоға ауданының әкімшілік-аумақтық бірлігіне өзгерістер енгізу туралы" бірлескен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2460 тіркелген, 2006 жылғы 4 мамырдағы "Атырау" газетінде жарияланған):

О внесении изменений в некоторые совместные решения акима Атырауской области и Атырауского областного маслихата
Cовместное решение акима Атырауской области от 09 октября 2014 года № 19 и Атырауского областного маслихата от 10 октября 2014 года № 326-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 06 ноября 2014 года № 3036
В соответствии со статьями 62937 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и Закона Республики Казахстан от 21 января 2013 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики» аким Атырауской области и Атырауский областной маслихат V созыва на внеочередной XXVI сессии РЕШИЛИ:
1. Внести изменения в некоторые совместные решения акима Атырауской области и Атырауского областного маслихата согласно приложению к настоящему совместному решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения возложить на заместителя акима Атырауской области Ш.Ж. Мукана и председателя постоянной комиссии Атырауского областного маслихата по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правовой защиты Т.Б. Мухатанова.
3. Настоящее совместное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Аким области
Секретарь маслихата
М. Артыгалиев
Б. Измухамбетов
С. Лукпанов
Приложение
к cовместному решению акима
Атырауской области
от 9 октября 2014 года
№ 19 и Атырауского
областного маслихата
от 10 октября 2014 года № 326-V
Изменения вносимые в некоторые совместные решения акима Атырауской области и Атырауского областного маслихата
1. В совместном решении акима Атырауской области и Атырауского областного маслихата от 6 июня 2003 года № 312-ІІ «Об отнесении поселка Акколь Курмангазинского района Атырауской области в категорию села» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1562, опубликовано 10 июля 2003 года в газете «Прикаспийская коммуна»):
в тексте на государственном языке в наименовании и пункте 1 слово «село» заменить словом «аул»;
2. В совместном решении акима Атырауской области 5 апреля 2006 года № 21 и Атырауского областного маслихата от 7 апреля 2006 года № 300-ІІІ «О внесении изменений в административно-территориальную единицу Кызылкогинского района» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2460, опубликовано 6 мая 2006 года в газете «Прикаспийская коммуна»):

орыс тіліндегі мәтінде 1 және 2-тармақтарындағы "аульный" деген сөз "сельский" деген сөзбен ауыстырылсын;
3. Атырау облысы әкімінің 2006 жылғы 19 маусымдағы № 29 және Атырау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 шілдедегі № 319-ІІІ "Махамбет ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы" бірлескен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2473 тіркелген, 2007 жылғы 25 қаңтардағы "Атырау" газетінде жарияланған):
1 тармақтағы мемлекеттік тілдегі мәтінде "селолық", "селосы" деген сөздер сәйкесінше "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен, орыс тіліндегі мәтінде "аул" деген сөз "село" деген сөзбен ауыстырылсын;
4. Атырау облысы әкімінің 2006 жылғы 10 шілдедегі № 32 және Атырау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 шілдедегі № 310-ІІІ "Исатай ауданының әкімшілік-аумақтық бірліктеріне өзгерістер енгізу туралы" бірлескен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2471 тіркелген, 2006 жылғы 2 қыркүйектегі "Атырау" газетінде жарияланған):
мемлекеттік тілдегі мәтінде 1-тармақтағы "село", "селолық" деген сөздер сәйкесінше "ауыл", "ауылдық" деген сөздермен ауыстырылсын;
5. Атырау облысы әкімінің 2006 жылғы 10 шілдедегі № 33 және Атырау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 шілдедегі №311-ІІІ "Қызылқоға ауданының әкімшілік-аумақтық бірліктеріне өзгерістер енгізу туралы" бірлескен шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2472 тіркелген, 2006 жылғы 2 қыркүйектегі "Атырау" газетінде жарияланған):
1-тармақта:
мемлекеттік тілдегі мәтінде "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен;
орыс тіліндегі мәтінде "аул" деген сөз "село" деген сөзбен ауыстырылсын.

в тексте на русском языке в пунктах 1 и 2 слово «аульный» заменить словом «сельский»;
3. В совместном решении акима Атырауской области от 19 июня 2006 года № 29 и Атырауского областного маслихата от 12 июля 2006 года № 319-ІІІ «О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Махамбетского района» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2473, опубликовано 25 января 2007 года в газете «Прикаспийская коммуна»):
в пункте 1 в тексте на государственном языке слова «селолық», «селосы» заменить соответственно словами «ауылдық», «ауылы», в тексте на русском языке слово «аул» заменить словом «село»;
4. В совместном решении акима Атырауской области от 10 июля 2006 года № 32 и Атырауского областного маслихата от 12 июля 2006 года № 310-ІІІ «О внесении изменений в административно-территориальные единицы Исатайского района» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2471, опубликовано 24 августа 2006 года в газете «Прикаспийская коммуна»):
в тексте на государственном языке в пункте 1 слова «село», «селолық» заменить соответственно словами «ауыл», «ауылдық»;
5. В совместном решении акима Атырауской области 10 июля 2006 года № 33 и Атырауского областного маслихата от 12 июля 2006 года № 311-ІІІ «О внесении изменений в административно-территориальные единицы Кызылкогинского района» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2472, опубликовано 24 августа 2006 года в газете «Прикаспийская коммуна»):
в пункте 1:
в тексте на государственном языке слова «селолық» заменить слово «ауылдық»;
в тексте на русском языке слово «аул» заменить словом «село».