Атырау қалалық Мәслихаты депутаттығына № 3, № 6 және № 15 сайлау округтері бойынша кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № 148 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 наурызда № 2877 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 30 мамырдағы № 545 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 30.05.2014 № 545 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабын басшылыққа алып, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағы негізінде, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Атырау қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Атырау қалалық Мәслихаты депутаттығына № 3, № 6 және № 15 сайлау округтері бойынша кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімі аппаратының басшысы Б. Құсниевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 С. Айдарбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы (келісім бойынша)         А. Абдолов
12 ақпан 2014 ж.
Қалалық әкiмдіктің
2014 жылғы 21 ақпандағы № 147
қаулысына қосымша
Атырау қалалық Мәслихаты депутаттығына № 3, № 6 және № 15 сайлау округтері бойынша кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Орналасқан жері
Ескерту
1
Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы "Дина" базары маңындағы) бойындағы стенд
№ 3 және № 6 сайлау округтері бойынша кандидаттар үшін
2
Атырау қаласы, "Тұрғын үй қалашығы" шағын ауданы, соңғы аялдама маңындағы стенд
№ 15 сайлау округі бойынша кандидаттар үшін

Об определении мест размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в депутаты Атырауского городского Маслихата по избирательным округам № 3, № 6 и № 15
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 21 февраля 2014 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 марта 2014 года № 2877. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 30 мая 2014 года № 545
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 30.05.2014 № 545.
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Атырауской городской территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в депутаты Атырауского городского Маслихата по избирательным округам № 3, № 6 и № 15 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Кусниева Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Айдарбеков С.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Атырауской городской
территориальной избирательной комиссии
(по согласованию)                                А. Абдолов
06 февраля 2014 г.
Приложение к постановлению
акимата города от
21 февраля 2014 года № 148
Места для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в депутаты Атырауского городского Маслихата по избирательным округам № 3, № 6 и № 15
Место расположения
Ескерту
1
Стенд по проспекту Бейбарыс (около рынка "Дина") города Атырау
для кандидатов по избирательным округам № 3 и № 6
2
Стенд около конечной остановки в микрорайоне "Жилгородок" города Атырау
для кандидатов по избирательному округу № 15