Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 178 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 мамырда № 2906 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 116 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 03.03.2015 № 116 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О приватизации имущества районной коммунальной собственности
Постановление Жылыойского районного акимата Атырауской области 14 апреля 2014 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 мая 2014 года № 2906. Утратило силу постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области 03 марта 2015 года № 116
Сноска. Утратило силу постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области 03.03.2015 № 116.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату Қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Атырау облысы әкімдігінің алдын-ала келісіміне сәйкес, аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Ахметовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін уақытша атқарушы Н. Өмірбаев

1. В соответствии с предварительным согласием акимата Атырауской области, приватизировать имущества районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметова Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района
Умирбаев Н.
Приложение к постановлению
акимата Жылыойского района

Жылыой ауданы әкімдігінің 2014 жылы 14 сәуірдегі № 178 қаулысына қосымша
Жекешелендірілетін мүліктердің тізбесі
Мүлік атауы
Шығарылған жылы
Теңгерім ұстаушысы
ГАЗ 3110 311 автокөлігі тіркеу нөмері Е063 РК
2005
"Жылыой ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
ГАЗ 3102-311 автокөлігі тіркеу нөмері Е 028 RK
2003
"Жылыой аудандық Мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі
ВАЗ 21214 120-20 автокөлігі тіркеу нөмері Е 465 ВМ

от 14 апреля 2014 года № 178
Перечень имущества районной коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование объекта
Год выпуска
Балансодержатель
1
Автомобиль ГАЗ 3110 311 регистрационный номер Е 063 РК
2005
Государственное учреждение "Аппарат акима Жылыойского района"
2
Автомобиль ГАЗ 3102 311 регистрационный номер Е 028 RК
2003
Государственное учреждение "Аппарат Маслихата Жылыойского района"
3
Автомобиль ВАЗ 212114 120-20 регистрационный номер Е465 ВМ

2006
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы Жылыой ауданы Жем селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
BAЗ 21213 автокөлігі тіркеу нөмері Е 479 ВМ
2006
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы Жылыой ауданы Майкөмген селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
BAЗ 21214 120-20 автокөлігі тіркеу нөмері Е 212 ВN
2007
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы Жылыой ауданы Жаңа Қаратон поселкелік әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
BAЗ 21214 120-20 автокөлігі тіркеу нөмері Е478 ВМ
2007
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы Жылыой ауданы Ақкиізтоғай селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
BAЗ 21213 автокөлігі тіркеу нөмері 602 АА 06
2001
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы Жылыой ауданы Ақкиізтоғай селолық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемес
8
Волга ГАЗ-3102 автокөлігі тіркеу нөмері Е 043 АР
2000
"Жылыой ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
9
Газ 3110 автокөлігі тіркеу нөмері Е 607 ВТ
2005
"Жылыой ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
10
Газ 31105 120 автокөлігі тіркеу нөмері Е 849 ВU
2005
"Жылыой ауданы құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
11
Ваз 21213 автокөлігі тіркеу нөмері Е 158 BU
2001
"Жылыой ауданы ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
12
Ваз 21070 автокөлігі тіркеу нөмері Е 151 BZ
2000
"Жылыой аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
13
Газ 3102 121 автокөлігі тіркеу нөмері 660 АА 06
2005
"Жылыой ауданы ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
14
Ваз 212300 автокөлігі тіркеу нөмері Е 346 BW
2005
"Жылыой ауданы жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
15
Газ 3102 121 автокөлігі тіркеу нөмері 583 АА 06
2006
"Жылыой ауданы тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
16
Газ 31105 120 автокөлігі тіркеу нөмері 620 АА 06
2005
"Жылыой ауданы тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі

2006
Государственное учреждение "Аппарат акима Жемского сельского округа Жылыойского района Атырауской области Республики Казахстан"
4
Автомобиль ВАЗ 21213 регистрационный номер Е 479 ВМ
2006
Государственное учреждение "Аппарат акима Майкумгенского сельского округа Жылыойского района Атырауской области Республики Казахстан"
5
Автомобиль ВАЗ 21214 120-20 регистрационный номер Е 212 BN
2007
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жана Каратон Жылыойского района Атырауской области Республики Казахстан"
6
Автомобиль ВАЗ 21214 120-20 регистрационный номер Е 478 BM
2007
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккиизтогайского сельского округа Жылыойского района Атырауской области Республики Казахстан"
7
Автомобиль ВАЗ 21213 регистрационный номер 602 АА 06
2001
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккиизтогайского сельского округа Жылыойского района"
8
Автомобиль Волга ГАЗ 3102 регистрационный номер Е 043 АР
2000
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков Жылыойского района"
9
Автомобиль ГАЗ-3110 регистрационный номер Е 607 ВТ
2005
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жылыойского района"
10
Автомобиль ГАЗ 31105 120 регистрационный номер Е 849 BU
2005
Государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Жылыойского района"
11
Автомобиль ВАЗ 21213 регистрационный номер Е 158 BU
2001
Государственное учреждение "Отдел ветеринарии Жылыойского района"
12
Автомобиль ВАЗ 21070 регистрационный номер Е 151 BZ
2000
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики Жылыойского района"
13
Автомобиль ГАЗ 3102 регистрационный номер 660 АА 06
2005
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Жылыойского района"
14
Автомобиль ВАЗ 212300 регистрационный номер Е 346 ВW
2005
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Жылыойского района"
15
Автомобиль ГАЗ 3102 121 регистрационный номер 583 АА 06
2006
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жылыойского района"
16
Автомобиль ГАЗ 31105 120 регистрационный номер 620 АА 06
2005
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жылыойского района"