Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 144 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 196 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда № 2919 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 262 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 26.02.2015 № 262 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық әкімдігінің 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 144 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2834 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"3 890 603" деген сандар "5 086 125" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 791 173" деген сандар "3 606 125" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 925 215" деген сандар "5 095 737" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 32 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 32 000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;";
2) 2-тармақта:
бірінші абзацтағы "1 457 490" деген сандары "2 653 012" деген сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "99 640" деген сандары "105 096" деген сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "797 775" деген сандары "794 295" деген сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "232 708" деген сандары "1 232 708" деген сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы "62 498" деген сандары "76 128" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 500 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 321 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 83 868 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 144 "О районном бюджете на 2014 – 2016 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 16 апреля 2014 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 мая 2014 года № 2919. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26 февраля 2015 года № 262
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26.02.2015 262.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2014-2016 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2013 года №144 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2834, опубликовано 16 января 2014 года в районной газете "Жайык шугыласы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 890 603" заменить цифрами "5 086 125";
цифры "1 791 173" заменить цифрами "3 606 125";
в подпункте 2):
цифры "3 925 215" заменить цифрами "5 095 737";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 32 000 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 32 000 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;";
2) в пункте 2:
в первом абзаце цифры "1 457 490" заменить цифрами "2 653 012";
в третьем абзаце цифры "99 640" заменить цифрами "105 096";
в девятом абзаце цифры "797 775" заменить цифрами "794 295";
в тринадцатом абзаце цифры "232 708" заменить цифрами "1 232 708";
в четырнадцатом абзаце цифры "62 498" заменить цифрами "76 128";
дополнить абзацами следующего содержания:
"500 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
321 тысяча тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
83 868 тысяча тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемые из местного бюджета;

тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника сатып алуға – 25 000 мың теңге;
білім беру мекемелерінде өрттік дабыл қаққыш орнатуға – 9 775 мың теңге;
әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына – 3 482 мың теңге;
Алмалы селолық округі әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының құрылысына – 29 281 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындыққа – 8 889 мың теңге;

25 000 тысяча тенге – на приобретение специальной техники для жилищно-коммунального хозяйства;
9 775 тысяча тенге – на установку пожарной сигнализации в учреждениях образования;
3 482 тысяча тенге – на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказание консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии;
29 281 тысяча тенге – на строительство административного здания аппарата акима Алмалинского сельского округа;
8 889 тысяча тенге – на подготовку к зимнему периоду;

Жеңістің 70 жылдық мерекесіне орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған ескерткіштерді ағымдағы және күрделі жөндеуге – 18 800 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімге 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрайымына (Ш. Торбаева) жүктелсін.

18 800 тысяча тенге – на текущий и капитальный ремонт памятников участникам Великой Отечественной Войны к празднованию 70 - летия Победы".
2. Приложения 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Ш. Торбаева).

381228
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарыны қызметін қамтамасыз ету
304538
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
76690
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28406
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
28406
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
260
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
260
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1452955
003
Жалпы білім беру
1343046
006
Балаларға қосымша білім беру
33722
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9750
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2600
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
17235
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
8646
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамту
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
36805
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
135042
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22710
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
22710
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
111450
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29367
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

381228
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
304538
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
76690
464
Отдел образования района (города областного значения)
28406
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
28406
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
260
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
260
464
Отдел образования района (города областного значения)
1452955
003
Общеобразовательное обучение
1343046
006
Дополнительное образование для детей
33722
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9750
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2600
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17235
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
012
Капитальные расходы государственного органа
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8646
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
36805
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
135042
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22710
003
Оказание cоциальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22710
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
111450
002
Программа занятости
29367
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

6100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1684
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
519
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18373
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
30253
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5876
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
230
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16783
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
46
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
882
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
882
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық
1201137
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2500
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2500
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19873
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
19873
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
124661
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу

6100
005
Государственная адресная социальная помощь
1684
006
Оказание жилищной помощи
519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18373
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
30253
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5876
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
230
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16783
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
021
Капитальные расходы государственного органа
46
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
882
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
882
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1201137
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2500
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
464
Отдел образования района (города областного значения)
19873
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
19873
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
124661
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

124661
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
966
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
966
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
64637
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
39666
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
24971
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
804295
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
10000
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
794295
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
58016
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
13557
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
24557
010
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
19902
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
126189
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
126189
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
214747
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
70793
006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
70793
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
23678
003
Мәдени–демалыс жұмысын қолдау
4878
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
18800
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

124661
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной  инфраструктуры
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры  и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
074
Развитие и/или сооружение недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
966
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
966
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
64637
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
39666
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
24971
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
804295
005
Развитие коммунального хозяйства
10000
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
794295
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
58016
008
Освещение улиц населенных пунктов
13557
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
24557
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
19902
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
126189
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
126189
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
214747
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
70793
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
70793
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
23678
003
Поддержка культурно-досуговой работы
4878
009
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
18800
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа