Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 161-V "2014 -2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 желтоқсандағы № 240- V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда № 3051 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат кезектен тыс ХХVІІ сессияда ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың ХIХ сессиясының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 161-V «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2843 санымен енгізілген, 2014 жылы 23 қаңтарда «Дендер» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
«5 880 835» деген сандар «5 799 826» деген сандармен ауыстырылсын;
«5 280 835» деген сандар «5 199 826» деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
«5 897 018» деген сандар «5 814 429» деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасындағы:
«44 448» деген сандар «71 202» деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақтағы:
«4 097» деген сандар «2 473» деген сандармен ауыстырылсын;
«838» деген сандар «680» деген сандармен ауыстырылсын;
«99 176» деген сандар «83 651» деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«464 067 «Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасының 011 «Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен» кіші бағдарламасы бойынша жұмсалған 720 000 теңге 00 тиын кассалық шығынды осы бюджеттік бағдарламаның 015 «Жергілікті бюджет қаражаты есебінен» кіші бағдарламасына 720 000 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын.
«458 050 «Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру» бюджеттік бағдарламасының 011 «Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен» кіші бағдарламасы бойынша жұмсалған 56 000 теңге 00 тиын кассалық шығынды осы бюджеттік бағдарламаның 015 «Жергілікті бюджет қаражаты есебінен» кіші бағдарламасына 56 000 теңге 00 тиын сомасында алмастырылсын»;
8-тармақтағы:
«7 315» деген сандар «4 382» деген сандармен ауыстырылсын;
«24 845» деген сандар «23 342» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 161-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 05 декабря 2014 года № 240-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 декабря 2014 года № 3051
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат на внеочередной XХVІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХIХ сессии районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 161-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2843, опубликовано 23 января 2014 года в газете «Дендер) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «5 880 835» заменить цифрами «5 799 826»;
цифры «5 280 835» заменить цифрами «5 199 826»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «5 897 018» заменить цифрами «5 814 429»;
в подпункте 3) пункта 1:
цифры «44 448» заменить цифрами «71 202»;
в пункте 6:
цифры «4 097» заменить цифрами «2 473»;
цифры «838» заменить цифрами «680»;
цифры «99 176» заменить цифрами «83 651»;
дополнить строками следующего содержания:
«Использованные кассовые расходы 720 000 тенге 00 тиын по подпрограмме 011 «За счет трансфертов из республиканского бюджета» программы 464067 «Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций», перенести на подпрограмму 015 «За счет средств местного бюджета» данной программы в сумме 720 000 тенге 00 тиын»;
«Использованные кассовые расходы 56 000 тенге 00 тиын по подпрограмме 011 «За счет трансфертов из республиканского бюджета» программы 458050 «Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов», перенести на подпрограмму 015 «За счет средств местного бюджета» этой программы в сумме 56 000 тенге 00 тиын»;
в пункте 8:
цифры «7 315» заменить цифрами «4 382»;
цифры «24 845» заменить цифрами «23 342»;

«3 585» деген сандар «1 151» деген сандармен ауыстырылсын;
10-тармақтағы:
«20 602» деген сандар « 14 302» деген сандармен ауыстырылсын;
«24 438» деген сандар «24 172» деген сандармен ауыстырылсын;
«60 000» деген сандар «40 500» деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақтағы:
«1 163 800» деген сандар «1 132 934» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін (А. Үмітқалиев).
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХVІІ сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы
А. Үмітқалиев
Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың

цифры «3 585» заменить цифрами «1 151»;
в пункте 10:
цифры «20 602» заменить цифрами «14 302»;
цифры «24 438» заменить цифрами «24 172 цифры «60 000» заменить цифрами «40 500»;
в пункте 11:
цифры «1 163 800» заменить цифрами «1 132 934».
2. Приложения 17 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства, экологии (А. Умиткалиев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
ХХVІІ сессии районного маслихата           А. Умиткалиев
Секретарь районного маслихата              Б. Сапаров
Приложение 1 к решению
240-V внеочередной ХXVІІ
сессии районного маслихата

015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына(қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7 898
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
114 376
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
14 609
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
14 609
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
167 377
2
Әлеуметтiк көмек
145 322
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15 778
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
15 778
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129 544
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
54 422
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 755
006
Тұрғын үй көмегі
922
007
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 755
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 552
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
37 323
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 715
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22 055
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 319
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 786
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 602
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
931
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
736
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
736
7
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
2 866 665
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 189 589
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
2 876
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 898
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
114 376
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14 609
037
Строительство и реконструкция объектов образования
14 609
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
167 377
2
Социальная помощь
145 322
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15 778
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 778
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129 544
002
Программа занятости
54 422
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 100
005
Государственная адресная социальная помощь
8 755
006
Оказание жилищной помощи
922
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 755
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 552
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
37 323
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 715
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22 055
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 319
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 786
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 602
021
Капитальные расходы государственных органов
931
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
736
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
736
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 866 665
1
Жилищное хозяйство
1 189 589
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 876
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа