Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 10 маусымдағы № 204-V "Индер ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 желтоқсандағы № 242-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда № 3061 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 303-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 16.09.2015 № 303-V шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 5 тармағына сәйкес және Атырау облыстық Әділет департаментінің 2014 жылғы 1 қазандағы №3-7868/14 санды ақпараттық хатын қарай отырып, аудандық мәслихат кезектен тыс ХХVІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 10 маусымдағы "Индер ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2944 санымен тіркелген, аудандық "Дендер" газетінің 2014 жылғы 10 шілдедегі санында жарияланған) № 204-V шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің тақырыбы мен 1 тармағындағы "денсаулық сақтау" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік саясат, білім беру, мәдениет, денсаулық сақтау, жастар ісі, құқық қорғау, депутат этикасы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Доспаева) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХVІІ сессиясының төрағасы             А. Үмітқалиев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Сапаров

О внесении изменении в решение районного маслихата от 10 июня 2014 года № 204-V "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Индерского района"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 05 декабря 2014 года № 242-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2014 года № 3061. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 16 сентября 2015 года № 303-V
Сноска. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 16.09.2015 № 303-V (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и рассмотрев информационное письмо Атырауского областного департамента юстиции от 1 октября 2014 года за №3-7868/14, районный маслихат на внеочередной ХХVІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 10 июня 2014 года №204-V "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Индерского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2944, опубликованное в районной газете "Дендер" от 10 июля 2014 года) следующие изменения:
в заголовке и в пункте 1 указанного решения слова "здравоохранения" исключить.
2. Контроль за исполнение данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной политики, образования, культуры, здравоохранения, по делам молодежи, правоохранения, депутатской этики (А. Доспаева).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликоваия.
Председатель внеочередной
ХХVІІ сессии районного маслихата           А. Умиткалиев
Секретарь районного
Маслихата                                  Б. Сапаров