Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидия нормативін, сондай-ақ жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 72 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 сәуірде № 2596 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 01.04.2015 № 85 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылдың 18 ақпанындағы № 103 қаулысымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 4 тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидия нормативі;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптар бекітілсін.
2. «Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.Оспановқа жүктелсін.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің м.а.
_______________Г.С.Исаева
«28» 03 2014 жыл
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2014 жылғы 28 наурыз
№ 72 қаулысына
1-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидия нормативі
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидия нормативтері, теңге
Ірі қара мал шаруашылығы
1
Жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, а также критериев и требований к поставщикам
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 28 марта 2014 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 апреля 2014 года № 2596. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 1 апреля 2015 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 01.04.2015 № 85.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) норматив субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) критерии и требования к поставщикам согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области» в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего постановления на Интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима области Оспанову Б.
Аким области                               А. Мырзахметов
«СОГЛАСОВАНО»
И.о. Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан                       Г.С. Исаева
28.03.2014 год
Приложение 1
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 28 марта 2014 года № 72
Норматив субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидий за 1 единицу, тенге
Скотоводство
1
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
голов

2 671,91
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2014 жылғы 28 наурыз
№ 72 қаулысына
2-қосымша
Жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптар
Р/с №
Субсидиялау бағыттары
Өлшемдер мен талаптар
1.
Жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
1. Дистрибьютерлік орталық мәртебесінің болу.
2. Дистрибьютерлік орталықтың лабараториясының болу, ұрық сақтайтың дьюар ыдысының болуы.
3. Асыл тұқымды бұқаның ұрығын тарататын арнайы тасмалдау көлігінің болуы.
4. Қажетті азот шығаратың зауыттармен келісім шарттың болуы.

2 671,91
Приложение 2
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 28 марта 2014 года № 72
Критерии и требования к поставщику
№ п/п
Направление субсидирования
Критерии и требования
1
2
3
1
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
1. Наличие статуса дистрибьютерного центра.
2. Наличие лабораторий и сосудов дьюара для хранения семени быков.
3. Наличие специальной машины для перевозки семени быков-производителей.
4. Наличие договора с заводами по производству необходимого азота.