Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 26/209-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 сәуірде № 2608 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 3 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2441-нөмірмен тіркелген, 2013 жылғы 25 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 390 848 578 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 15 210 108 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 111 904 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 685 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 375 524 881 мың теңге;
2) шығындар – 389 046 555 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4 282 914 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 439 712 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 156 798 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 000 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 000 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 5 480 891 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 5 480 891 мың теңге.";
4-1-тармақ мынадай мазмұндағы он бірінші, он екінші және он үшінші абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2014 жылға азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік ставкалар белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 3-қосымшасында:

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 15 апреля 2014 года № 26/209-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 апреля 2014 года № 2608. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2441, опубликовано 25 декабря 2013 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 390 848 578 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 210 108 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 111 904 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 685 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 375 524 881 тысяч тенге;
2) затраты – 389 046 555 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 282 914 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 439 712 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 156 798 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 000 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 000 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 5 480 891 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 480 891 тысяч тенге.";
пункт 4-1 дополнить абзацами одиннадцатым, двенадцатым и тринадцатым следующего содержания:
"на выплату государственной адресной социальной помощи;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.";
пункт 5 дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:
"на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"Установить на 2014 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из областного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
в приложении 3 к указанному решению:

"Шығындар" деген ІІ–бөлімде, "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген 07-функционалдық тобында, "Коммуналдық шаруашылық" деген 2-функционалдық кіші тобында, 279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
010 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бағдарламасы бойынша "730 013" деген сандар "500 000" деген сандармен ауыстырылсын;

в разделе II "Затраты", в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство", в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство", по администратору бюджетной программы 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по программе 010 "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения" цифры "730 013" заменить цифрами "500 000";

030 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бағдарламасы бойынша "10 966 084" деген сандар "11 196 097" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы Л.Ташимов
Облыстық мәслихат хатшысы Қ.Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының

по программе 030 "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах" цифры "10 966 084" заменить цифрами "11 196 097".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии областного маслихата Л. Ташимов
Секретарь областного маслихата К. Ержан
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата

2 184 665
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 875 854
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
299 081
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 404 297
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
401 363
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 691 783
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 347 503
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
344 280
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
9 784 931
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
584 906
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
573 999
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
10 907
261
Облыстың білім басқармасы
9 200 025
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
9 200 025
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
324 204
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
324 204
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
324 204
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
35 082 505
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
428 401
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
428 401
261
Облыстың білім басқармасы
3 522 743
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 585
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
43 658
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
303 079
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
334 985
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
104 597
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 208
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру

2 184 665
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 875 854
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
299 081
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
5 404 297
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
401 363
285
Управление физической культуры и спорта области
2 691 783
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 347 503
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
344 280
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
9 784 931
253
Управление здравоохранения области
584 906
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
573 999
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
10 907
261
Управление образования области
9 200 025
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
9 200 025
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
324 204
253
Управление здравоохранения области
324 204
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
324 204
9
Прочие услуги в области образования
35 082 505
253
Управление здравоохранения области
428 401
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
428 401
261
Управление образования области
3 522 743
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
94 585
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
43 658
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
303 079
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
334 985
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
104 597
013
Капитальные расходы государственного органа
7 208
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы

509 232
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
241 054
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 028 238
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
373 873
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
366 346
261
Облыстың білім басқармасы
774 842
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
713 859
037
Әлеуметтік сауықтандыру
60 983
271
Облыстың құрылыс басқармасы
471 950
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
471 950
2
Әлеуметтiк көмек
1 057 478
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 057 478
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
540 015
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
328 900
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
188 563
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
796 881
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
691 456
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 744
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 073
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 200
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
94 932
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
43 412
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 658
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
39 679
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

509 232
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
241 054
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 028 238
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
373 873
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
366 346
261
Управление образования области
774 842
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
713 859
037
Социальная реабилитация
60 983
271
Управление строительства области
471 950
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
471 950
2
Социальная помощь
1 057 478
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 057 478
003
Социальная поддержка инвалидов
540 015
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
328 900
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
188 563
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
796 881
256
Управление координации занятости и социальных программ области
691 456
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100 744
007
Капитальные расходы государственного органа
8 073
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
21 200
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
94 932
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
43 412
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8 658
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
39 679
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

374 758
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 258
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
29 258
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
76 167
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 534
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 633
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
35 017 821
1
Тұрғын үй шаруашылығы
17 512 314
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
167 730
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
167 730
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
60 916
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
60 916
261
Облыстың білім басқармасы
364 333
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
361 611
064
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 722
262
Облыстың мәдениет басқармасы
36 391
015
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 391
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
198 419
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
198 419
271
Облыстың құрылыс басқармасы
16 681 823
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
11 743 390
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 938 433
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 702
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 702
2
Коммуналдық шаруашылық
16 234 855
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

374 758
263
Управление внутренней политики области
29 258
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
29 258
270
Управление по инспекции труда области
76 167
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
63 534
003
Капитальные расходы государственного органа
12 633
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
35 017 821
1
Жилищное хозяйство
17 512 314
251
Управление земельных отношений области
167 730
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
167 730
253
Управление здравоохранения области
60 916
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
60 916
261
Управление образования области
364 333
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
361 611
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 722
262
Управление культуры области
36 391
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
36 391
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
198 419
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
198 419
271
Управление строительства области
16 681 823
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
11 743 390
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 938 433
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 702
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
2 702
2
Коммунальное хозяйство
16 234 855
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

18 071 809
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
18 071 809
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 917
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
609 612
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 124
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 585 860
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 327 491
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
280 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
2 500 000
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
369 342
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
6 873 850
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
215 334
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
107 023
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
354 311
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
18 511
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 701 100
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 016 334
2
Су шаруашылығы
5 771 669
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 819 455
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
15 290
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 804 165
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
952 214
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

18 071 809
255
Управление сельского хозяйства области
18 071 809
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
106 917
002
Поддержка семеноводства
609 612
003
Капитальные расходы государственного органа
6 124
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 585 860
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 327 491
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
280 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
2 500 000
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
369 342
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
6 873 850
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
215 334
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
107 023
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
354 311
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
18 511
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 701 100
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 016 334
2
Водное хозяйство
5 771 669
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
4 819 455
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
15 290
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
4 804 165
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
952 214
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

17 094 703
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 655 204
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12 770 220
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 669 279
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
478 641
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
478 641
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 478
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
153 094
006
Ақпараттық жүйелер құру
194 467
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 593
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
44 009
13
Басқалар
16 249 883
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
95 082
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
95 082
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
95 082
9
Басқалар
16 154 801
257
Облыстың қаржы басқармасы
5 492 059
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
300 000
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 192 059
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
150 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
150 000
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 729 669
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
157 917
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 427
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
52 088
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
41 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 144 046
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
84 000
012
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау

17 094 703
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 655 204
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
12 770 220
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 669 279
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
478 641
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
478 641
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
79 478
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
153 094
006
Создание информационных систем
194 467
011
Капитальные расходы государственного органа
7 593
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
44 009
13
Прочие
16 249 883
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
95 082
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
95 082
008
Поддержка предпринимательской деятельности
95 082
9
Прочие
16 154 801
257
Управление финансов области
5 492 059
012
Резерв местного исполнительного органа области
300 000
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
5 192 059
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
150 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
150 000
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 729 669
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
157 917
003
Капитальные расходы государственного органа
7 427
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
52 088
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
41 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса -2020"
3 144 046
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
84 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"