Түркістан облысындағы жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 26/210-V шешімі және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 100 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 мамырда № 2661 болып тіркелді
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Түркістан облыстық мәслихатының 11.09.2020 № 52/539-VI бірлескен шешімі және Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 18.11.2020 № 232 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 50-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына және 27-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Оңтүстік Қазақстан облысының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Түркістан облысындағы жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшері осы қаулыға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Түркістан облыстық мәслихатының 11.09.2020 № 52/539-VI бірлескен шешімі және Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 18.11.2020 № 232 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Мырзахметов
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Л.Тәшімов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Қ.Ержан
Б.Оспанов
Б.Жылқышиев
С.Қаныбеков
Ә.Бектаев
Е.Садыр
С.Тұяқбаев
А.Абдуллаев
Р.Исаева
Оңтүстік Қазақстан облысы

Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Туркестанской области
Совместное постановление Южно-Казахстанского областного акимата от 28 апреля 2014 года № 100 и решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 апреля 2014 года № 26/210-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 мая 2014 года № 2661
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным совместным решением Туркестанского областного маслихата от 11.09.2020 № 52/539-VI и постановлением акимата Туркестанской области от 18.11.2020 № 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 50 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Южно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование в Туркестанской области, согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным совместным решением Туркестанского областного маслихата от 11.09.2020 № 52/539-VI и постановлением акимата Туркестанской области от 18.11.2020 № 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
2. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.Мырзахметов
Председатель сессии
областного маслихата Л.Ташимов
Секретарь областного маслихата К.Ержан
Оспанов Б.
Жилкишиев Б.
Бектаев А.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Исаева Р
Приложение
к совместному постановлению
акимата Южно-Казахстанской