Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 309 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 қарашада № 2855 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 14 қыркүйектегі № 268 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 14.09.2015 № 268 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 1 және 3-тармақтарына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес «Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес «Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде кепілдіктер беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті;
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес «Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде гранттар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті;
4) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес «Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде өндiрiстiк (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті;
5) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберiнде гранттар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті;
6) осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберiнде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті;
7) осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберiнде өндiрiстiк (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті;
8) осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде микрокредиттер беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті бекітілсін.
2. «Оңтүстік Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:

Об утверждении регламентов государственных услуг в области предпринимательства
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 26 сентября 2014 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 ноября 2014 года № 2855. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 14 сентября 2015 года № 268
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 14.09.2015 № 268 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1 и 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) регламент государственной услуги «Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) регламент государственной услуги «Предоставление гарантий в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) регламент государственной услуги «Предоставление грантов в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) регламент государственной услуги «Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) регламент государственной услуги «Предоставление грантов в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
6) регламент государственной услуги «Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
7) регламент государственной услуги «Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
8) регламент государственной услуги «Предоставление микрокредитов в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
2. Государственному учреждению «Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Южно-Казахстанской области» в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:

1) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ. Тұяқбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Б. Оспанов
Е. Садыр
Б. Жылқышиев
С. Тұяқбаев
А. Бектаев
А. Абдуллаев
С. Қаныбеков
Р. Исаева
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы «26» қыркүйектегі
№ 309 қаулысына 1-қосымша
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық дамыту басқармасы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қызмет берушінің құрылымдық бөлімінің (жұмысшылардың) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 «Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағымен көзделген құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимыл) мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды. Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келсе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу мөр таңбасы қойылып (кіріс нөмірі, күні) өтініштің көшірмесі беріледі 20 (жиырма) минуттан аспайды және құжаттар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберіледі;
егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келмесе, көрсетілген қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар қайтарылып беріледі 10 (он) минуттан аспайды;

1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Туякбаева С.К.
Аким области                               А. Мырзахметов
Оспанов Б.
Жилкишиев Б.
Бектаев А.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Исаева Р.
Приложение 1
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от «26» сентября 2014 года № 309
Регламент
государственной услуги «Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» (далее – государственная услуга) оказывается Управлением предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Южно-Казахстанской области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - РКС).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги «Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности».
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя. Если документы соответствуют указанным требованиям, то выдается копия заявления услугополучателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) не более 20 (двадцати) минут и передает материалы руководителю услугодателя;
Если документы не соответствуют указанным требованиям, то канцелярия услугодателя возвращает документы услугополучателю не более 10 (десяти) минут;

2) басшы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді 10 (он) минуттан аспайды;
3) жауапты орындаушы құжаттарды зерттейді және ӨҮК қарауына береді 12 (он екі) күнтізбелік күннен аспайды;
4) ӨҮК жобаларды «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасының критерийлеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдылықтарына сәйкес сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру» мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды. ӨҮК шешімі тиісті хаттамамен рәсімделіп, жауапты орындаушыға жіберіледі 2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды;
5) жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының үзіндісін Қаржы агентіне және тиісті Банктерге/Даму Банкіне жібереді, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға жобаның ӨҮК-де қаралу нәтижелері туралы хабардар етеді 1 (бір) күнтізбелік күн аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсенің жауапты қызметкері;
2) басшы;
3) жауапты орындаушысы;
4) ӨҮК.
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және «Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
«Бизнестiң жол картасы - 2020»
бағдарламасы шеңберiнде сыйақы
мөлшерлемесін субсидиялауды беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентіне
1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
«Бизнестiң жол картасы - 2020»
бағдарламасы шеңберiнде сыйақы
мөлшерлемесін субсидиялауды беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентіне
2-қосымша
«Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы «26» қыркүйектегі
№ 309 қаулысына 2-қосымша
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кепілдіктер беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде кепілдіктер беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық дамыту басқармасы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.

2) руководитель ознакамливается с документами и передает ответственному исполнителю (не более 10 (десяти) минут);
3) ответственный исполнитель изучает документы и выносит на рассмотрение РКС не более 12 (двенадцати) календарных дней;
4) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и в соответствии с приоритетами региона принимает решение о возможности (или невозможности) субсидирования. Решение РКС оформляется соответствующим протоколом и передается ответственному исполнителю не более 2 (двух) календарных дней;
5) ответственный исполнитель направляет выписку из протокола РКС Финансовому агенту и в соответствующие Банки/Банк Развития, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на РКС в течение 1 (одного) календарного дня.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель;
4) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Предоставление субсидирования
ставки вознаграждения в рамках программы
«Дорожная карта бизнеса 2020»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Предоставление субсидирования
ставки вознаграждения в рамках программы
«Дорожная карта бизнеса 2020»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
Приложение 2
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от «26» сентября 2014 года № 309
Регламент государственной услуги «Предоставление гарантий в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Предоставление гарантий в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» (далее – государственная услуга) оказывается Управлением предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Южно-Казахстанской области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қызмет берушінің құрылымдық бөлімінің (жұмысшылардың) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 «Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде кепілдіктер беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағымен көзделген құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимыл) мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды. Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келсе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу мөр таңбасы қойылып (кіріс нөмірі, күні) өтініштің көшірмесі беріледі 20 (жиырма) минуттан аспайды және құжаттар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберіледі;
егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келмесе, көрсетілген қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар қайтарылып беріледі 10 (он) минуттан аспайды;
2) басшы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді 10 (он) минуттан аспайды;
3) жауапты орындаушы құжаттарды зерттейді және ӨҮК қарауына береді 12 (он екі) күнтізбелік күннен аспайды;
4) ӨҮК жобаларды «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасының критерийлеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдылықтарына сәйкес кепілдіктер беру» мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды. ӨҮК шешімі тиісті хаттамамен рәсімделіп, жауапты орындаушыға жіберіледі 2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды;
5) жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының үзіндісін Қаржы агентіне және тиісті Банктерге/Даму Банкіне жібереді, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға жобаның ӨҮК-де қаралу нәтижелері туралы хабардар етеді 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:

2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - РКС).
2. Описание порядка действий
структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги «Предоставление гарантий в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности».
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя. Если документы соответствуют указанным требованиям, то канцелярией услугодателя выдается копия заявления получателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) не более 20 (двадцати) минут и передает материалы руководителю услугодателя. Если документы не соответствуют указанным требованиям, то канцелярия услугодателя возвращает документы услугополучателю не более 10 (десяти) минут;
2) руководитель ознакамливается с материалами и передает ответственному исполнителю услугодателя не более 10 (десяти) минут;
3) ответственный исполнитель изучает документы и выносится на рассмотрение РКС не более 12 (двенадцати) календарных дней;
4) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и в соответствии с приоритетами региона принимает решение о возможности (или невозможности) гарантирования. Решение РКС оформляется соответствующим протоколом и передается ответственному исполнителю не более 2 (двух) календарных дней;
5) ответственный исполнитель направляет выписку из протокола РКС Финансовому агенту и в соответствующие Банки/Банк Развития, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на РКС в течение 1 (одного) дня.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:

1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсенің жауапты қызметкері;
2) басшы;
3) жауапты орындаушысы;
4) ӨҮК.
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және «Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде кепілдіктер беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
«Бизнестiң жол картасы - 2020»
бағдарламасы шеңберiнде кепілдіктер беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентіне
1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
«Бизнестiң жол картасы - 2020»
бағдарламасы шеңберiнде кепілдіктер беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентіне
2-қосымша
«Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде кепілдіктер беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы «26» қыркүйектегі
№ 309 қаулысына 3-қосымша
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде гранттар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде гранттар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық дамыту басқармасы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан-әрі - ӨҮК) отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қызмет берушінің құрылымдық бөлімінің (жұмысшылардың)іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына гранттар беру жөніндегі конкурстың іріктеуге қатысуға өтінім.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимыл) мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің жауапты қызметкері гранттар беру жөніндегі конкурстық іріктеуге қатысуға өтінімді қабылдайды. Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келсе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу мөр таңбасы қойылып (кіріс нөмірі, күні) өтініштің көшірмесі беріледі 20 (жиырма) минуттан аспайды және құжаттар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберіледі;
егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келмесе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар қайтарылып беріледі 10 (он) минуттан аспайды;

1) ответственный работник канцелярии услугодателя;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель;
4) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление гарантий в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Предоставление гарантий в рамках
программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Предоставление гарантий в рамках
программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление гарантий в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
Приложение 3
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от «26» сентября 2014 года № 309
Регламент
государственной услуги «Предоставление грантов в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Предоставление грантов в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» (далее – государственная услуга) оказывается Управлением предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Южно-Казахстанской области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - РКС).
2. Описание порядка действий
структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявка на участие в конкурсном отборе по предоставлению грантов.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает заявку на участие в конкурсном отборе по предоставлению грантов. Если документы соответствуют указанным требованиям, то канцелярией услугодателя выдается копия заявления получателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) не более 20 (двадцати) минут и передает материалы руководителю услугодателя. Если документы не соответствуют указанным требованиям, то канцелярией услугодателя возвращает документы услугополучателю не более 10 (десяти) минут;

2) басшы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді 10 (он) минуттан аспайды;
3) жауапты орындаушы құжаттарды қабылдағаннан кейін олардың толықтығын тексереді және Конкурстық комиссия отырысын ұйымдастырады 3 (үш) күнтізбелік күн ішінде;
4) конкурстық комиссия құжаттарды қарау барысында көрсетілетін қызметті алушының бизнес-жобасын бағалау критерийлері негізінде ұсынымдар береді 2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды;
көрсетілетін қызмет алушыға грантты беру/бермеу туралы ұсынымдар беру/бермеу себептерін көрсетілген Конкурстық комиссияның хаттамасымен ресімделеді және жауапты орындаушыға жолданады 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды.
5) жауапты орындаушы өткізілген Конкурс нәтижесі бойынша 4 (төрт) күнтізбелік күн ішінде ӨҮК конкурстық комиссия хаттамасын жолдайды.
ӨҮК 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде келесі шараларды жүзеге асырады: грант қаражатын беру/бермеу бойынша Конкурстық комиссия ұсынымдарын қарау;
ӨҮК мүшелері арасында көрсетілетін қызметті алушының жобасын және ұсынылған құжаттарды талқылау. Талқылау қорытындысы бойынша көрсетілетін қызметті алушының бизнес-жобаларын іріктеуді жүргізеді және гранттар беру мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды, ол хаттамамен ресімделеді және хаттама жауапты орындаушыға жолданады 2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды;
6) жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының үзіндісін Қаржы агентіне және тиісті Банктерге/Даму Банкіне жібереді, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға жобаның ӨҮК-де қаралу нәтижелері туралы хабардар етеді 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) кеңсенің жауапты қызметкері;
2) басшысы;
3) жауапты орындаушысы;
4) Конкурстық комиссия;
5) ӨҮК.
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және «Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде гранттар беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
«Бизнестiң жол картасы - 2020»
бағдарламасы шеңберiнде гранттар беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентіне
1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
«Бизнестiң жол картасы - 2020»
бағдарламасы шеңберiнде гранттар беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентіне
2-қосымша
«Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде гранттар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы «26» қыркүйектегі
№ 309 қаулысына 4-қосымша
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті

2) руководитель ознакамливается с документами и передает ответственному исполнителю не более 10 (десяти) минут);
3) ответственный исполнитель после получения документов осуществляет проверку их полноты и организует заседание Конкурсной комиссии в течение 3 (трех) календарных дней;
4) Конкурсная комиссия при рассмотрении документов дает рекомендации на основании критериев оценки бизнес-проекта услугополучателя не более 2 (двух) календарных дней;
Рекомендации о предоставлении/непредоставлении услугополучателю гранта оформляется протоколом Конкурсной комиссии с указанием причин возможности предоставления/непредоставления гранта и передает ответственному исполнителю не более 1 (одного) календарного дня;
5) По результатам проведенного конкурса ответственный исполнитель в течение 4 (четырех) календарных дня направляет на рассмотрение РКС протокол Конкурсной комиссии;
РКС в течение 2 (двух) календарных дней осуществляет следующие мероприятия:
рассмотрение рекомендаций Конкурсной комиссии по предоставлению/ непредоставлению средств гранта. Обсуждение между членами РКС проекта услугополучателя и представленных документов. По результатам обсуждения производит отбор бизнес-проектов услугополучателя и принимает решение о возможности/ невозможности предоставления гранта, которое оформляется протоколом и протокол передается ответственному исполнителю не более 2 (двух) календарных дней;
6) ответственный исполнитель направляет выписку из протокола РКС Финансовому агенту и в соответствующие Банки/Банк Развития, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на РКС в течение 1 (одного) календарного дня.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцелярии;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель;
4) Конкурсная комиссия;
5) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление грантов в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Предоставление грантов в рамках
программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Предоставление грантов в рамках
программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление грантов в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
Приложение 4
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от «26» сентября 2014 года № 309
Регламент
государственной услуги «Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»

1. Жалпы ережелер
1. «Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық дамыту басқармасы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қызмет берушінің құрылымдық бөлімінің (жұмысшылардың) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 «Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағымен көзделген құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимыл) мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды. Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келсе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу мөр таңбасы қойылып (кіріс нөмірі, күні) өтініштің көшірмесі беріледі 20 (жиырма) минуттан аспайды және құжаттар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберіледі;
егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келмесе, көрсетілген қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар қайтарылып беріледі 10 (он) минуттан аспайды;
2) басшы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді 10 (он) минуттан аспайды;
3) жауапты орындаушы құжаттарды зерттейді және ӨҮК қарауына береді 12 (он екі) күнтізбелік күннен аспайды;
4) ӨҮК жобаларды «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасының критерийлеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдылықтарына сәйкес өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды. ӨҮК шешімі тиісті хаттамамен рәсімделіп, жауапты орындаушыға жіберіледі 2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды;

1. Общие положения
1. Государственная услуга «Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» (далее – государственная услуга) оказывается Управлением предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Южно-Казахстанской области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - РКС).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги «Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности».
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя. Если документы соответствуют указанным требованиям, то выдается копия заявления услугополучателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) не более 20 (двадцати) минут и передает материалы руководителю услугодателя;
если документы не соответствуют указанным требованиям, то канцелярия услугодателя возвращает документы услугополучателю не более 10 (десяти) минут;
2) руководитель ознакамливается с документами и передает ответственному исполнителю не более 10 (десяти) минут;
3) ответственный исполнитель изучает документы и выносит на рассмотрение РКС не более 12 (двенадцати) календарных дней;
4) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и в соответствии с приоритетами региона принимает решение о возможности (или невозможности) предоставления поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры. Решение РКС оформляется соответствующим протоколом и передается ответственному исполнителю не более 2 (двух) календарных дней;

5) жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының үзіндісін Қаржы агентіне және тиісті Банктерге/Даму Банкіне жібереді, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға жобаның ӨҮК-де қаралу нәтижелері туралы хабардар етеді 1 (бір) күнтізбелік күн аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсенің жауапты қызметкері;
2) басшы;
3) жауапты орындаушысы;
4) ӨҮК.
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және «Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
«Бизнестiң жол картасы - 2020»
бағдарламасы шеңберiнде өндірістік (индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентіне
1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
«Бизнестiң жол картасы - 2020»
бағдарламасы шеңберiнде өндірістік (индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентіне
2-қосымша
«Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасы» шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету» мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы «26» қыркүйектегі
№ 309 қаулысына 5-қосымша
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде гранттар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде гранттар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық дамыту басқармасы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.

5) ответственный исполнитель направляет выписку из протокола РКС Финансовому агенту и в соответствующие Банки/Банк Развития, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на РКС в течение 1 (одного) календарного дня.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель;
4) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020» в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Предоставление поддержки по развитию
производственной (индустриальной)
инфраструктуры в рамках программы
«Дорожная карта бизнеса 2020»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Предоставление поддержки по развитию
производственной (индустриальной)
инфраструктуры в рамках программы
«Дорожная карта бизнеса 2020»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
Приложение 5
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от «26» сентября 2014 года № 309
Регламент
государственной услуги «Предоставление грантов в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Предоставление грантов в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» (далее – государственная услуга) оказывается Управлением предпринимательства и индустриально-инновационного развития Южно-Казахстанской области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.

3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қызмет берушінің құрылымдық бөлімінің (жұмысшылардың) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 «Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде гранттар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағымен көзделген құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимылдың) мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды. Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келсе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу мөр таңбасы қойылып (кіріс нөмірі, күні) өтініштің көшірмесі беріледі 20 (жиырма) минуттан аспайды және құжаттар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберіледі;
егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келмесе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушыға құжаттарды қайтарып береді 10 (он) минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді 10 (он) минуттан аспайды;
3) жауапты орындаушы құжаттарды зерттейді 5 (бес) күнтізбелік күннен аспайды және ӨҮК қарауына көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды 2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды; көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің жауапты орындаушысы құжаттарды қабылдап және басшыға жолдайды 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
4) басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді 30 (отыз) минуттан аспайды;
5) жауапты орындаушы құжаттарды зерттейді ӨҮК жобаларды «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» бағдарламасының критерийлеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдылықтарына сәйкес гранттар беру мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды 2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды. ӨҮК шешімі тиісті хаттамамен рәсімделіп, жауапты орындаушыға жіберіледі 3 (үш) күнтізбелік күннен аспайды;
6) жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының үзіндісін Қаржы агентіне және тиісті Банктерге/Даму Банкіне жібереді, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға жобаның ӨҮК-де қаралу нәтижелері туралы хабардар етеді 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде.

3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - РКС).
2. Описание порядка действий
структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги «Предоставление грантов в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности».
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя. Если документы соответствуют указанным требованиям, то канцелярией услугодателя выдается копия заявления услугополучателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) не более 20 (двадцати) минут и передает материалы руководителю услугодателя. Если документы не соответствуют указанным требованиям, то канцелярия услугодателя возвращает документы услугополучателю не более 10 (десяти) минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с материалами и передает ответственному исполнителю услугодателя не более 10 (десяти) минут;
3) ответственный исполнитель изучает документы не более 5 (пяти) календарных дней и направляет услугодателю не более 1 (одного) календарного дня на рассмотрение на РКС не более 2 (двух) календарных дней; ответственный исполнитель канцелярии услугодатель принимает документы и передает руководителю не более 1 (одного) календарного дня;
4) руководитель ознакамливается с материалами и передает ответственному исполнителю не более 30 (тридцати) минут;
5) ответственный исполнитель изучает документы и выносится на РКС для рассмотрения проектов на соответствие критериям Программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» и принимает решение о возможности (или невозможности) предоставления грантов не более 3 (трех) календарных дней. Решение РКС оформляется соответствующим протоколом и передается ответственному исполнителю не более 2 (двух) календарных дней;
6) ответственный исполнитель направляет выписку из протокола РКС Финансовому агенту и в соответствующие Банки/Банк Развития, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на РКС в течении 1 (одного) календарного дня;

7) қызмет берушінің жауапты орындаушысы хаттамасының үзіндісінің нәтижелері туралы қызмет алушыға хабардар етеді.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің жауапты қызметкері;
2) басшысы;
3) жауапты орындаушысы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
7) ӨҮК.
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» гранттар беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы»
шеңберінде гранттар беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентіне
1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы»
шеңберінде гранттар беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентіне
2-қосымша
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде гранттар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы «26» қыркүйектегі
№ 309 қаулысына 6-қосымша
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық дамыту басқармасы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі болып табылады.

7) ответственный исполнитель услугодателя принимает выписку из протокола и выдает услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия
структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель.
4) руководитель услугодателя;
5) канцелярия услугодателя;
6) ответственный исполнитель услугодателя;
7) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление грантов в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Предоставление грантов в рамках
программы «Развитие моногородов
на 2012-2020 годы»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Предоставление грантов в рамках
программы «Развитие моногородов
на 2012-2020 годы»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление грантов в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы»
Приложение 6
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от «26» сентября 2014 года № 309
Регламент
государственной услуги «Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» (далее – государственная услуга) оказывается Управлением предпринимательства и индустриально-инновационного развития Южно-Казахстанской области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - РКС).

2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қызмет берушінің құрылымдық бөлімінің (жұмысшылардың)іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 «Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9 тармағымен көзделген құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимылдың) мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды. Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келсе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу мөр таңбасы қойылып (кіріс нөмірі, күні) өтініштің көшірмесі беріледі 20 (жиырма) минуттан аспайды және құжаттар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберіледі;
егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келмесе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушыға құжаттарды қайтарып береді 10 (он) минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді 10 (он) минуттан аспайды;
3) жауапты орындаушы құжаттарды зерттейді 5 (бес) күнтізбелік күннен аспайды және ӨҮК қарауына көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды 2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды; көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің жауапты орындаушысы құжаттарды қабылдап және басшыға жолдайды 1 (бір) күнтізбелік күннен аспайды;
4) басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді 30 (отыз) минуттан аспайды;
5) жауапты орындаушы құжаттарды зерттейді ӨҮК жобаларды «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» бағдарламасының критерийлеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдылықтарына сәйкес субсидиялауды беру мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды 2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды. ӨҮК шешімі тиісті хаттамамен рәсімделіп, жауапты орындаушыға жіберіледі 3 (үш) күнтізбелік күннен аспайды;
6) жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының үзіндісін Қаржы агентіне және тиісті Банктерге/Даму Банкіне жібереді, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға жобаның ӨҮК-де қаралу нәтижелері туралы хабардар етеді 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде.

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги «Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности».
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя. Если документы соответствуют указанным требованиям, то канцелярией услугодателя выдается копия заявления услугополучателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) не более 20 (двадцати) минут и передает материалы руководителю услугодателя. Если документы не соответствуют указанным требованиям, то канцелярия услугодателя возвращает документы услугополучателю не более 10 (десяти) минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с материалами и передает ответственному исполнителю услугодателя не более 10 (десяти) минут;
3) ответственный исполнитель изучает документы не более 5 (пяти) календарных дней и направляет услугодателю не более 1 (одного) календарного дня) на рассмотрение в РКС не более 2 (двух) календарных дней; ответственный исполнитель канцелярии услугодатель принимает документы и передает руководителю не более 1 (одного) календарного дня;
4) руководитель ознакамливается с материалами и передает ответственному исполнителю (не более 30 (тридцати) минут);
5) ответственный исполнитель изучает документы и выносится на РКС для рассмотрения проектов на соответствие критериям Программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» и принимает решение о возможности (или невозможности) субсидирования не более 3 (трех) календарных дней. Решение РКС оформляется соответствующим протоколом и передается ответственному исполнителю не более 2 (двух) календарных дней;
6) ответственный исполнитель направляет выписку из протокола РКС Финансовому агенту и в соответствующие Банки/Банк Развития, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на РКС в течении 1 (одного) календарного дня;

7) қызмет берушінің жауапты орындаушысы хаттамасының үзіндісінің нәтижелері туралы қызмет алушыға хабардар етеді.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің жауапты қызметкері;
2) басшысы;
3) жауапты орындаушысы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
7) ӨҮК.
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы»
шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентіне
1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы»
шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентіне
2-қосымша
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы «26» қыркүйектегі
№ 309 қаулысына 7-қосымша
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберiнде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету» мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық дамыту басқармасы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.

7) ответственный исполнитель услугодателя принимает выписку из протокола и выдает услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель.
4) руководитель услугодателя;
5) канцелярия услугодателя;
6) ответственный исполнитель услугодателя;
7) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Предоставление субсидирования
ставки вознаграждения в рамках программы
«Развитие моногородов на 2012-2020 годы»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Предоставление субсидирования ставки
вознаграждения в рамках программы
«Развитие моногородов на 2012-2020 годы»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы»
Приложение 7
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от «26» сентября 2014 года № 309
Регламент
государственной услуги «Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» (далее – государственная услуга) оказывается Управлением предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Южно-Казахстанской области (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - ӨҮК) отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қызмет берушінің құрылымдық бөлімінің (жұмысшылардың) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 «Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағымен көзделген құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимыл) мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды. Егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келсе, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу мөр таңбасы қойылып (кіріс нөмірі, күні) өтініштің көшірмесі беріледі 20 (жиырма) минуттан аспайды және құжаттар көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберіледі;
егер құжаттар көрсетілген талаптарға сай келмесе, көрсетілген қызметті берушінің кеңсесімен көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар қайтарылып беріледі 10 (он) минуттан аспайды;
2) басшы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жібереді 10 (он) минуттан аспайды;
3) жауапты орындаушы құжаттарды зерттейді және ӨҮК қарауына береді 12 (он екі) күнтізбелік күннен аспайды;
4) ӨҮК жобаларды «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасының» критерийлеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдылықтарына сәйкес өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды. ӨҮК шешімі тиісті хаттамамен рәсімделіп, жауапты орындаушыға жіберіледі 2 (екі) күнтізбелік күннен аспайды;
5) жауапты орындаушы ӨҮК хаттамасының үзіндісін Қаржы агентіне және тиісті Банктерге/Даму Банкіне жібереді, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға жобаның ӨҮК-де қаралу нәтижелері туралы хабардар етеді 1 (бір) күнтізбелік күн аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау

2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета (далее - РКС).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги «Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы «Развития моногородов на 2012-2020 годы», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности».
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя. Если документы соответствуют указанным требованиям, то выдается копия заявления услугополучателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) не более 20 (двадцати) минут и передает материалы руководителю услугодателя;
если документы не соответствуют указанным требованиям, то канцелярия услугодателя возвращает документы услугополучателю не более 10 (десяти) минут;
2) руководитель ознакамливается с документами и передает ответственному исполнителю не более 10 (десяти) минут;
3) ответственный исполнитель изучает документы и выносит на рассмотрение РКС не более 12 (двенадцати) календарных дней;
4) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы «Развития моногородов на 2012-2020 годы» и в соответствии с приоритетами региона принимает решение о возможности (или невозможности) предоставления поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры. Решение РКС оформляется соответствующим протоколом и передается ответственному исполнителю не более 2 (двух) календарных дней;
5) ответственный исполнитель направляет выписку из протокола РКС Финансовому агенту и в соответствующие Банки/Банк Развития, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на РКС в течение 1 (одного) календарного дня.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсенің жауапты қызметкері;
2) басшы;
3) жауапты орындаушысы;
4) ӨҮК.
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы»
шеңберiнде өндірістік (индустриялық
инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентіне
1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы»
шеңберiнде өндірістік (индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету»
мемлекеттік көрсетілетін қызметінің регламентіне
2-қосымша
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету» мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы «26» қыркүйектегі
№ 309 қаулысына 8-қосымша
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде микрокредиттер беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде микрокредиттер беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметі Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қала әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламасы бөлімі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі әлеуметтік контракт болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) басталуына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 «Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде микрокредиттер беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағымен көзделген құжаттар негіз болып табылады.

6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель;
4) РКС.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы «Развития моногородов на 2012-2020 годы» в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Предоставление поддержки по развитию
производственной (индустриальной)
инфраструктуры в рамках программы
«Развития моногородов на 2012-2020 годы»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Предоставление поддержки по развитию
производственной (индустриальной)
инфраструктуры в рамках программы
«Развития моногородов на 2012-2020 годы»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы «Развития моногородов на 2012-2020 годы»
Приложение 8
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от «26» сентября 2014 года № 309
Регламент
государственной услуги «Предоставление микрокредитов в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Предоставление микрокредитов в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» (далее – государственная услуга) оказывается Отделом занятости и социальных программ города Кентау Южно-Казахстанской области (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является социальный контракт.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги «Предоставление микрокредитов в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности».

5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімінің (іс-қимыл) мазмұны оның орындалу ұзақтылығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды қабылдайды және басшыға жолдайды 20 (жиырма) минут ішінде;
2) басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыға жолдайды 30 (отыз) минут ішінде;
3) жауапты орындаушы құжаттарды қарап, мемлекеттік қолдау түрлері бойынша талаптандыру тізбесін, бизнес-ұсынысының тізімін құрастырады және 10 (он) күнтізбелік күн ішінде Кентау қала әкімдігінің Кәсіпкерлік бөліміне жолдайды;
4) Кентау қала әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі қорытынды береді және жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламасы бөліміне жолдайды 3 (үш) күнтізбелік күн ішінде;
5) жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушыға микрокредит алу жөнінде қорытындыны жолдайды 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) кеңсенің жауапты қызметкері;
2) басшысы;
3) жауапты орындаушысы;
7. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында және «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде микрокредиттер беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс анықтамалығы 2-қосымшасында келтірілген.
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы»
шеңберінде микрокредиттер беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Қызмет көрсету және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы
«Моноқалаларды дамытудың 2012-2020
жылдарға арналған бағдарламасы»
шеңберінде микрокредиттер беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы «Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы» шеңберінде микрокредиттер беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет

5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) ответственный работник канцелярии услугодателя принимает документы от услугополучателя и направляет руководителю в течение 20 (двадцать) минут).
2) руководитель рассматривает документы и направляет ответственному исполнителю в течение 30 (тридцати) минут;
3) ответственный исполнитель рассматривает документы, формирует списки претендентов по видам получения государственной поддержки, перечень бизнес-предложений и в течение 10 (десяти) календарных дней направляет в отдел предпринимательства города Кентау;
4) отдел предпринимательства города Кентау дает заключение и направляет в отдел занятости и социальных программ в течение 3 (трех) календарных дней;
5) ответственный исполнитель направляет результат услугополучателю о получении микрокредитования в течение 2 (двух) календарных дней.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный работник канцелярии;
2) руководитель;
3) ответственный исполнитель;
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 и справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление микрокредитов в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы» в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Предоставление микрокредитов в рамках
Программы «Развитие моногородов
на 2012-2020 годы»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Предоставление микрокредитов в рамках
Программы «Развитие моногородов
на 2012-2020 годы»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Предоставление микрокредитов в рамках программы «Развитие моногородов на 2012-2020 годы»