Қалалық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 тамыздағы № 1227 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 тамызда № 2796 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 1306 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 25.09.2014 № 1306 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының «Мемлекеттік мүлік туралы» Заңының 140 бабының 2-тармағына және Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 83 қаулысына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қалалық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың, жауапкершігілі шектеулі серіктестіктердің таза табысының бір бөлігін 45 пайыз мөлшерінде аудару нормативі белгіленсін.
2. Түркістан қаласы әкімдігінің «Экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгілеген тәртіпте:
1) осы қаулыны Түркістан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында жариялануын және Түркістан қаласы әкімдігінің интернет–ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін;
2) «Түркістан қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі /Қ.Төлентаев/, «Түркістан қаласының ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі /П.Мұсаев/, «Түркістан қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі /Б.Букебаев/ ведомстволық бағынысты мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың таза табысының тиісті бөлігін қала бюджетіне толық және уақытылы аударуына тұрақты бақылау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.Төрежановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б.Әшірбеков

О нормативах отчисления части чистого дохода городских коммунальных государственных предприятий
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 14 августа 2014 года № 1227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 августа 2014 года № 2796. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 25 сентября 2014 года № 1306
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 25.09.2014 № 1306.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан «О государственном имуществе» и постановления акимата Южно-Казахстанской области № 83 от 1 апреля 2014 года, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода городских государственных коммунальных предприятий, товариществ с ограниченной ответственностью в размере 45 процентов.
2. Государственному учреждению «ОСноска. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 25.09.2014 № 760.Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 25.09.2014 № 760.тдел экономики и финансов» акимата города Туркестан в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Туркестан и размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Туркестан;
2) возложить на государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства города Туркестан» /К.Тулентаев/, государственное учреждение «Отдел ветеринарии города Туркестан» /П.Мусаев/, государственное учреждение «Отдел внутренней политики города Туркестан» /Б.Букебаев/ постоянный контроль за полным и своевременным отчислением соответствующей части чистого дохода подведомственными государственными коммунальными предприятиями в бюджет города.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города С.Турежанова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводися в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                               Б.Аширбеков