Бәйдібек ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының әкімінің 2014 жылғы 19 наурыздағы № 4 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 сәуірде № 2591 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Бәйдібек ауданы әкімінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Бәйдібек ауданы әкімінің 12.11.2018 № 23 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2 тармағына сәйкес аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып, Бәйдібек ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауданда дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылып, олардың орталықтары мен шекаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Тасболатовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы Т.Дәрменбаев
КЕЛІСІЛДІ
Оңтүстік Қазақстан облысының
Бәйдібек аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
_______________ Е. Тұрабеков
"19" наурыз 2014 жыл
Бәйдібек ауданы әкімінің
2014 жылғы "19" наурыздағы
№ 4 шешіміне қосымша
Бәйдібек ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: Шаян ауыл округі, Шаян ауылы Б. Қарашаұлы көшесі нөмірсіз үй, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Шаян көп салалы лицей-жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Солтүстігінде Абай көшесінің Жамбыл және С.Қадырбаев көшелерімен қиылысының оңтүстік беті, Жамбыл көшесінің Абай, М.Әуезов көшелерімен қиылысының шығыс беті, М.Әуезов көшесінің Жамбыл, Т.Рысқұлов көшелерімен қиылысының оңтүстік беті, оңтүстігінде Шаян өзені, шығысында Т.Рысқұлов көшесінің М.Әуезов көшесімен қиылысының батыс беті, батысында Бәйдібек Қарашаұлы көшесінің С.Қадырбаев көшесімен қиылысының оңтүстік беті.
№ 280 сайлау учаскесі
Орталығы: Шаян ауыл округі, Шаян ауылы, М.Ауезов көшесі нөмірсіз үй, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Оңтүстігінде Абай көшесінің солтүстік жағы С.Қадырбаев көшесінің батыс жағы, Бәйдібек Қарашаұлы көшесімен Жамбыл тас жолы Тәуелсіздік, Ш.Байғонов көшелерінің қиылысына дейін, М.Әуезов, Жамбыл көшелерімен Абай көшесінің қиылысы.
№ 281 сайлау учаскесі
Орталығы: Ағыбет ауыл округі, Ағыбет ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Есіркеп батыр атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Ағыбет ауылы.
№ 282 сайлау учаскесі
Орталығы: Ағыбет ауыл округі, Алғабас ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Майбұлақ жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Алғабас ауылы.
№ 283 сайлау учаскесі
Орталығы: Ағыбет ауыл округі, Жұлдыз ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "С.Сейфулин атындағы бастауыш мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жұлдыз ауылы.
№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы: Ағыбет ауыл округі, Жаңаталап ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Жаңаталап негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жаңаталап ауылы.
№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы: Алғабас ауыл округі, Шақпақ ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Шақпақ ауылы.
№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы: Алғабас ауыл округі, Қазата ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Тұрмыс-1 жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қазата ауылы.
№ 287 сайлау учаскесі
Орталығы: Алғабас ауыл округі, Таңатар ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Т.Қазақбаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Таңатар ауылы.
№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы: Шаян ауыл округі, Шаян ауылы, Күлтөбе мөлтек ауданы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Күлтөбе негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Күлтөбе мөлтек ауданымен Ә.Жылқышиев көшесі және Күлтөбе негізгі мектебінің алды.
№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай ауыл округі, Боралдай ауылы "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "С.Ерубаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Боралдай ауылы.
№ 290 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай ауыл округі, Жоғарғы Боралдай ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Боралдай жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жоғары Боралдай ауылы.
№ 291 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай ауыл округі, Жыланды ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Комсомол жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жыланды ауылы.
№ 292 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай ауыл округі, Түйетас ауылы "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Б. Момышұлы атындағы негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Түйетас ауылы.
№ 293 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай ауыл округі, Амансай ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Домалақ ана жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Амансай ауылы.
№ 294 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай ауыл округі, Талап ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Қ.Өтемісұлы атындағы негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Талап ауылы.
№ 295 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай ауыл округі, Сарыбұлақ ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Сарыбұлақ негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Сарыбұлақ ауылы.
№ 296 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай ауыл округі, Ақжар ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Төменгі Боралдай негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Ақжар ауылы.
№ 297 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай ауыл округі, Теректі ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Теректі жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы:Теректі ауылы.
№ 298 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай ауыл округі, Қаратас ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Н.Арапов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қаратас ауылы.
№ 299 сайлау учаскесі
Орталығы: Боралдай ауыл округі, О.Тайманов ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "О.Тайманов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: О.Тайманов ауылы.
№ 300 сайлау учаскесі
Орталығы: Борлысай ауыл округі, Кеңсай ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Кеңсай жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Кеңсай ауылы.
№ 301 сайлау учаскесі
Орталығы: Борлысай ауыл округі, Қошқар ата ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Борлысай жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қошқарата ауылы.
№ 302 сайлау учаскесі
Орталығы: Борлысай ауыл округі, Ақтас ауылы "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Ақтас жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Ақтас ауылы.
№ 303 сайлау учаскесі
Орталығы: Бөген ауыл округі, Сарқырама ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "О.Орманов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Сарқырама ауылы.
№ 304 сайлау учаскесі
Орталығы: Бөген ауыл округі, Шалдар, ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Шалдар ауылы.
№ 305 сайлау учаскесі
Орталығы: Бөген ауыл округі, Екпінді ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Қ.Байменов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Екпінді ауылы.
№ 306 сайлау учаскесі
Орталығы: Бөген ауыл округі, Жиенқұм ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Жиенқұм жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жиенқұм ауылы.
№ 307 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбастау ауыл округі, Ақбастау ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Ақбастау ауылы.
№ 308 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбастау ауыл округі, Тұрақты ауылы, "Тұрақты ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Тұрақты ауылы.
№ 309 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбастау ауыл округі, Кеңес ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Ө.Жолдасбеков атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Кеңес елді мекені.
№ 310 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбастау ауыл округі, Жолғабас ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Жолғабас негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жолғабас елді мекені.
№ 311 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауыл округі, Жамбыл ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жамбыл ауылы.
№ 312 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауыл округі, Тасқұдық ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Тасқұдық негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Тасқұдық ауылы.
№ 313 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауыл округі, Шыбыт ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Шыбыт ауылы.
№ 314 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауыл округі, Жүзімдік ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Жүзімдік жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жүзімдік ауылы.
№ 315 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауыл округі, Қызылжар ауылы, "Дәрігерлік тірек".
Шекарасы: Қызылжар ауылы.
№ 316 сайлау учаскесі
Орталығы: Мыңбұлақ ауыл округі, Мыңбұлақ ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Бөген жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Мыңбұлақ ауылы.
№ 317 сайлау учаскесі
Орталығы: Мыңбұлақ ауыл округі, Бестоғай ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Досан негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Бестоғай ауылы.
№ 318 сайлау учаскесі
Орталығы: Мыңбұлақ ауыл округі, Ақбұлақ ауылы, "Ақбұлақ бастауыш мектебінің" жайы.
Шекарасы: Ақбұлақ ауылы.
№ 319 сайлау учаскесі
Орталығы: Мыңбұлақ ауыл округі, Қайнар ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Қайнар жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қайнар елді мекені.
№ 320 сайлау учаскесі
Орталығы: Мыңбұлақ ауыл округі, Қосбұлақ ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Қосбұлақ негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Қосбұлақ ауылы.
№ 321 сайлау учаскесі
Орталығы: Мыңбұлақ ауыл округі, Мәдениет ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Мыңбұлақ жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Мыңбұлақ ауылы.
№ 322 сайлау учаскесі
Орталығы: Алмалы ауыл округі, Алмалы ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Қ.Сатбаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Алмалы ауылы.
№ 323 сайлау учаскесі
Орталығы: Алмалы ауыл округі, Жарықбас ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Л.Өтешов атындағы негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Жарықбас ауылы.
№ 324 сайлау учаскесі
Орталығы: Алмалы ауыл округі, Бәйдібек ата ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Алмалы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Бәйдібек ата ауылы.
№ 325 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктерек ауыл округі, Кеңестөбе ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "Қ. Спатаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Кеңестөбе ауылы.
№ 326 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктерек ауыл округі, Бірлік ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "А.Нысанов атындағы негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Бірлік ауылы.
№ 327 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктерек ауыл округі, Ынтымақ ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "С.Жиренов атындағы негізгі орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Ынтымақ ауылы.
№ 328 сайлау учаскесі
Орталығы: Шаян ауыл округі, Шаян ауылы, "Бәйдібек аудандық білім бөлімінің "№ 1 Шаян жалпы орта мектеп интернаты" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Шекарасы: Ш.Байғонов көшесінің шығыс жағы, М.Әуезов көшесінің солтүстік беті Т.Рысқұлов көшесінің шығыс жағы ауыл шекарасына дейін, солтүстігінде лоток.

Об образовании избирательных участков на территории Байдибекского района
Решение акима Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 19 марта 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 апреля 2014 года № 2591. Утратило силу решением акима Байдибекского района Туркестанской области от 12 ноября 2018 года № 23
Сноска. Утратило силу решением акима Байдибекского района Туркестанской области от 12.11.2018 № 23(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов в районе образовать избирательные участки, установить их центры и границы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Б. Тасболатова.
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района Т.Дарменбаев
СОГЛАСОВАНО
Председатель Байдибекской
районной территориальной
избирательной комиссии
Южно-Казахстанской области
_________________Е.Турабеков
"19" марта 2014 года
Приложение к решению акима
Байдибекского района от
"19" марта 2014 года № 4
Избирательные участки на территории Байдибекского района
Избирательный участок № 279
Центр: сельский округ Шаян, село Шаян, улица Б.Карашаулы без номера, государственное коммунальное учреждение "общая многопрофильная средняя школа лицей Шаян" отдела образования Байдибекского района".
Граница: На севере пересечение южной стороны улицы Абая с улицей Жамбула и Кадирбаева, пересечение восточный стороны улицы Жамбыла с улицей Абая и М.Ауезова, пересечение южной стороны улицы М.Ауезова с улицей Жамбула, с улицей Т.Рыскулова пересечение с южной стороны, с юга река Шаян, на востоке пересечение западной стороны улицы Т.Рыскулова с улицей Ауезова, на западе пересечение южной стороны улицы Байдибек Карашаулы с улицей С.Кадырбаева.
Избирательный участок № 280
Центр: сельский округ Шаян, село Шаян, улица М.Әуезов, без номера, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа имени М.Ауезова" отдела образования Байдибекского района".
Граница: С юга пересечение северной стороны улицы Абая с улицей С.Кадырбаева западной стороны, с улицы Байдибек Карашаулы до пересечение трассой Жамбыл и с улицами Тәуелсиздик, Ш.Байгонова, пересечения улицы Абая с улицами М.Ауезова и Жамбыла.
Избирательный участок № 281
Центр: сельский округ Агыбет, село Агыбет, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа имени Есиркеп батыра" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Агыбет.
Избирательный участок № 282
Центр: сельский округ Агыбет, село Алгабас, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Майбулак" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Алгабас.
Избирательный участок № 283
Центр: сельский округ Агыбет, село Жулдыз, государственное коммунальное учреждение "начальная школа имени С.Сейфулина" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Жулдыз.
Избирательный участок № 284
Центр: сельский округ Агыбет, село Жанаталап, государственное коммунальное учреждение "основная средняя школа Жанаталап" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Жанаталап.
Избирательный участок № 285
Центр: сельский округ Алгабас, село Шакпак, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа имени Г.Муратбаева" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Шакпак.
Избирательный участок № 286
Центр: сельский округ Алгабас, село Казата, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Турмыс-1" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Казата.
Избирательный участок № 287
Центр: сельский округ Алгабас, село Танатар, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа имени Т.Казакбаева" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Танатар.
Избирательный участок № 288
Центр: сельский округ Шаян, село Шаян, государственное коммунальное учреждение "основное средняя школа Култобе" отдела образования Байдибекского района".
Граница: население пункт Култобе и улица А.Жылкышиева.
Избирательный участок № 289
Центр: сельский округ Боралдай, село Боралдай, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа имени С. Ерубаева" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Боралдай.
Избирательный участок № 290
Центр: сельский округ Боралдай, село Верхный Боралдай, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Боралдай" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Верхный Боралдай.
Избирательный участок № 291
Центр: сельский округ Боралдай, село Жыланды, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Комсомол" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Жыланды.
Избирательный участок № 292
Центр: сельский округ Боралдай, село Туйетас, государственное коммунальное учреждение "основная средняя школа имени Б.Момушулы" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Туйетас.
Избирательный участок № 293
Центр: сельский округ Боралдай, село Амансай, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Домалак ана" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Амансай.
Избирательный участок № 294
Центр: сельский округ Боралдай, село Талап, государственное коммунальное учреждение "основное средняя школа имени К.Отемисулы" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Талап.
Избирательный участок № 295
Центр: сельский округ Боралдай, село Сарыбулак, государственное коммунальное учреждение "основная средняя школа Сарыбулак" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Сарыбулак.
Избирательный участок № 296
Центр: сельский округ Боралдай, село Акжар, государственное коммунальное учреждение "основная средняя школа Нижный Боралдай" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Акжар.
Избирательный участок № 297
Центр: сельский округ Боралдай, село Теректи, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Теректи" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Теректи.
Избирательный участок № 298
Центр: сельский округ Боралдай, село Каратас, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа имени Н.Арапова" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Каратас.
Избирательный участок № 299
Центр: сельский округ Боралдай, село О.Тайманов, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа имени О.Тайманова" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село О.Тайманов.
Избирательный участок № 300
Центр: сельский округ Борлысай, село Кенсай, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Кенсай" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Кенсай.
Избирательный участок № 301
Центр: сельский округ Борлысай, село Кошкар ата, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Борлысай" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Кошкар ата.
Избирательный участок № 302
Центр: сельский округ Борлысай, село Актас, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Актас" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Актас.
Избирательный участок № 303
Центр: сельский округ Боген, село Саркырама, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа имени О.Орманова" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Саркырама.
Избирательный участок № 304
Центр: сельский округ Боген, село Шалдар, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа имени Абайа" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Шалдар.
Избирательный участок № 305
Центр: сельский округ Боген, село Екпинди, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа имени К.Байменова" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Екпинди.
Избирательный участок № 306
Центр: сельский округ Боген, село Жиенкум, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Жиенкум" отдела образования Байдибекского района.
Граница: село Жиенкум.
Избирательный участок № 307
Центр: сельский округ Акбастау, село Акбастау, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа имени Ш.Уалиханова" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Акбастау.
Избирательный участок № 308
Центр: сельский округ Акбастау, село Туракты, государственное коммунальное учреждение "Сельский клуб Туракты".
Граница: село Туракты.
Избирательный участок № 309
Центр: сельский округ Акбастау, село Кенес, государственное коммунальное "общая средняя школа имени О.Жолдасбекова" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Кенес.
Избирательный участок № 310
Центр: сельский округ Акбастау, село Жолгабас, государственное коммунальное учреждение "основная средняя школа Жолгабас" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Жолгабас.
Избирательный участок № 311
Центр: сельский округ Жамбыл, село Жамбыл, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа имени Жамбыла" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Жамбыл.
Избирательный участок № 312
Центр: сельский округ Жамбыл, село Таскудык, государственное коммунальное учреждение "основная средняя школа Таскудык" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Таскудык.
Избирательный участок № 313
Центр: сельский округ Жамбыл, село Шыбыт, государственное коммунальное учреждение "основное средняя школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Шыбыт.
Избирательный участок № 314
Центр: сельский округ Жамбыл, село Жузимдик, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Жузимдик" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Жузимдик.
Избирательный участок № 315
Центр: сельский округ Жамбыл, село Кызылжар, государственное коммунальное учреждение "фелшерский пункт".
Граница: село Кызылжар.
Избирательный участок № 316
Центр: сельский округ Мынбулак, село Мынбулак, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Боген" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Мынбулак.
Избирательный участок № 317
Центр: сельский округ Мынбулак, село Бестогай, государственное коммунальное учреждение "основная средняя школа Досан" отдела образования Байдибекского района.
Граница: село Бестогай.
Избирательный участок № 318
Центр: сельский округ Мынбулак, село Акбулак, зданя "начальное школа Акбулак".
Граница: село Акбулак.
Избирательный участок № 319
Центр: сельский округ Мынбулак, село Кайнар, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Кайнар" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Кайнар.
Избирательный участок № 320
Центр: сельский округ Мынбулак, село Косбулак, государственное коммунальное учреждение "основная средняя школа Косбулак" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Косбулак.
Избирательный участок № 321
Центр: сельский округ Мынбулак, село Мадениет, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Мынбулак" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Мадениет.
Избирательный участок № 322
Центр: сельский округ Алмалы, село Алмалы, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа имени К.Сатбаева" отдела образования Байдибекского района".
Граница: Село Алмалы.
Избирательный участок № 323
Центр: сельский округ Алмалы, село Жарыкбас, государственное коммунальное учреждение "основная средняя школа имени Л.Отешова" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Жарыкбас.
Избирательный участок № 324
Центр: сельский округ Алмалы, село Байдибек ата, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа Алмалы" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Байдибек ата.
Избирательный участок № 325
Центр: сельский округ Коктерек, село Кенестобе, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа имени К. Спатаева" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Кенестобе.
Избирательный участок № 326
Центр: сельский округ Коктерек, село Бирлик, государственное коммунальное учреждение "основная средняя школа имени А.Нысанова" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Бирлик.
Избирательный участок № 327
Центр: сельский округ Коктерек, село Ынтымак, государственное коммунальное учреждение "основная средняя школа имени С.Жиренова" отдела образования Байдибекского района".
Граница: село Ынтымак.
Избирательный участок № 328
Центр: сельский округ Шаян, село Шаян, государственное коммунальное учреждение "общая средняя школа интернат № 1 Шаян" отдела образования Байдибекского района".
Граница: восточная сторона улица Ш.Байгонова, северная сторона улицы М.Ауезова восточная сотроны улица Т.Рыскулова и сельской границу, на севере лоток.