Қазығұрт ауданы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 33/219-V шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 5 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 1 тамызда № 2753 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5 тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазығұрт аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі мен Қазығұрт аудандық сәулет, құрылыс және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, Қазығұрт ауданы бойынша елді мекендердің шекаралары өзгертілсін:
1) 105,15 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қызылқия ауыл округі Айнатас елді мекенінің жалпы ауданы 237,26 гектар;
2) 12,99 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қызылқия ауыл округі Ынталы елді мекенінің жалпы ауданы 110,19 гектар;
3) 49,7 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қызылқия ауыл округі Қызылсенгір елді мекенінің жалпы ауданы 116,06 гектар;
4) 12,72 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Тұрбат ауыл округі Енбек елді мекенінің жалпы ауданы 108,23 гектар;
5) 46,8 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Тұрбат ауыл округі Өндіріс елді мекенінің жалпы ауданы 256,25 гектар;
6) 71,92 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Тұрбат ауыл округі Қызылдихан елді мекенінің жалпы ауданы 303,74 гектар;
7) 58,4 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қ.Әбдәлиев ауылдық округі Атбұлақ елді мекенінің жалпы ауданы 278,4 гектар;
8) 91,1 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қ.Әбдәлиев ауыл округі Еңбекші елді мекенінің жалпы ауданы 261,45 гектар;
9) 40,2 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қ.Әбдәлиев ауыл округі Қ.Мәмбет елді мекенінің жалпы ауданы 198,7 гектар;
10) 42,9 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қ.Әбдәлиев ауыл округі Қызылдала елді мекенінің жалпы ауданы 148,4 гектар;
11) 15,7 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қ.Әбдәлиев ауыл округі Жаңаталап елді мекенінің жалпы ауданы 99,4 гектар;

Об изменении границ населенных пунктов Казыгуртского района
Совместное решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 июня 2014 года № 33/219-V и постановление акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 27 июня 2014 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 августа 2014 года № 2753
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВИЛ и Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Согласно совместному представлению отдела сельского хозяйства и земельных отношений Казыгуртского района и отдела архитектуры, строительства и градостроительства Казыгуртского района изменить границы населенных пунктов Казыгуртского района:
1) включить 105,15 гектар земельного участка в границу населенного пункта Айнатас сельского округа Кызылкия, общая площадь 237,26 гектар;
2) включить 12,99 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ынталы сельского округа Кызылкия, общая площадь 110,19 гектар;
3) включить 49,7 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кызылсенгир сельского округа Кызылкия, общая площадь 116,06 гектар;
4) включить 12,72 гектар земельного участка в границу населенного пункта Енбек сельского округа Турбат, общая площадь 108,23 гектар;
5) включить 46,8 гектар земельного участка в границу населенного пункта Ондирис сельского округа Турбат, общая площадь 256,25 гектар;
6) включить 71,92 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кызылдихан сельского округа Турбат, общая площадь 303,74 гектар;
7) включить 58,4 гектар земельного участка в границу населенного пункта Атбулак сельского округа К.Абдалиева, общая площадь 278,4 гектар;
8) включить 91,1 гектара земельного участка в границу населенного пункта Енбекши сельского округа К.Абдалиева, общая площадь 261,45 гектар;
9) включить 40,2 гектар земельного участка в границу населенного пункта К.Мамбет сельского округа К.Абдалиева, общая площадь 198,7 гектар;
10) включить 42,9 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кызылдала сельского округа К.Абдалиева, общая площадь 148,4 гектар;
11) включить 15,7 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жанаталап сельского округа К.Абдалиева, общая площадь 99,4 гектар;

12) 10,2 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қ.Әбдәлиев ауыл округі Амангелді елді мекенінің жалпы ауданы 206,8 гектар;
13) 22,87 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Алтынтөбе ауыл округі Аққұм елді мекенінің жалпы ауданы 80,8 гектар;
14) 26,69 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Алтынтөбе ауыл округі Қосағаш елді мекенінің жалпы ауданы 135,37 гектар;
15) 45,64 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Алтынтөбе ауыл округі Алтынтөбе елді мекенінің жалпы ауданы 184,79 гектар;
16) 49,83 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, С.Рақымов ауыл округі Майбұлақ елді мекенінің жалпы ауданы 171,33 гектар;
17) 29,97 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, С.Рақымов ауылдық округі Қызылата елді мекенінің жалпы ауданы 86,8 гектар;
18) 10,24 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Шанақ ауыл округі Шанақ елді мекенінің жалпы ауданы 401,48 гектар;
19) 99,9 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Шанақ ауыл округі Ескі Шанақ елді мекенінің жалпы ауданы 151,45 гектар;
20) 41,6 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Шарапхана ауыл округі Махамбет елді мекенінің жалпы ауданы 145,58 гектар;
21) 30,04 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қарабау ауыл округі Жұмысшы елді мекенінің жалпы ауданы 173,04 гектар;
22) 12,29 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жанабазар ауыл округі Жылыбұлақ елді мекенінің жалпы ауданы 96,01 гектар;
23) 20,9 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жігерген ауыл округі Жігерген елді мекенінің жалпы аумағы 145,4 гектар;
24) 17,45 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Шарбұлақ ауыл округі Ақбастау елді мекенінің жалпы ауданы 94,97 гектар.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 27.11.2020 № 65/395-VI бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 27.11.2020 № 3 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы бірлескен аудандық мәслихатының шешімі және аудан әкімдігінің қаулысы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы С.С. Сманов
Аудан әкімі Б.Д. Қыстауов
Аудандық мәслихат хатшысы М.М. Момынов

12) включить 10,2 гектар земельного участка в границу населенного пункта Амангелди сельского округа К.Абдалиева, общая площадь 206,8 гектар;
13) включить 22,87 гектар земельного участка в границу населенного пункта Аккум сельского округа Алтынтобе, общая площадь 80,8 гектар;
14) включить 26,69 гектар земельного участка в границу населенного пункта Косагаш сельского округа Алтынтобе, общая площадь 135,37 гектар;
15) включить 45,64 гектар земельного участка в границу населенного пункта Алтынтобе сельского округа Алтынтобе, общая площадь 184,79 гектар;
16) включить 49,83 гектар земельного участка в границу населенного пункта Майбулак сельского округа С.Рахимов, общая площадь 171,33 гектар;
17) включить 29,97 гектар земельного участка в границу населенного пункта Кызылата сельского округа С.Рахимов, общая площадь 86,8 гектар;
18) включить 10,24 гектар земельного участка в границу населенного пункта Шанак сельского округа Шанак, общая площадь 401,48 гектар;
19) включить 99,9 гектар земельного участка в границу населенного пункта Старый Шанак сельского округа Шанак, общая площадь 151,45 гектар;
20) включить 41,6 гектар земельного участка в границу населенного пункта Махамбет сельского округа Шарапхана, общая площадь 145,58 гектар;
21) включить 30,04 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жумысшы сельского округа Карабау, общая площадь 173,04 гектар;
22) включить 12,29 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жылыбулак сельского округа Жанабазар, общая площадь 96,01 гектар;
23) включить 20,9 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жигерген сельского округа Жигерген, общая площадь 145,4 гектар;
24) включить 17,45 гектар земельного участка в границу населенного пункта Акбастау сельского округа Шарбулак, общая площадь 94,97 гектар.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенными совместным решением Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 27.11.2020 № 65/395-VI и постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 27.11.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата С.С.Сманов
Аким района Б.Д. Қыстауов
Секретарь районного маслихата М.М. Момынов