Сарыағаш ауданы Біртілек ауылдық округі Аққорған елді мекенінің, Құркелес ауылдық округі Жаңаталап елді мекенінің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 32-268-V шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 387 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 1 тамызда № 2750 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 15 тармақтарына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Сарыағаш аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш ауданы Біртілек ауылдық округіне қарасты Аққорған елді мекенінің әкімшілік шекарасына ауданның арнайы жер қорынан жалпы көлемі жер қосылып, Аққорған елді мекенінің шекарасы өзгертілсін.
2. Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округіне қарасты Жаңаталап елді мекенінің әкімшілік шекарасына ауданның арнайы жер қорынан жалпы көлемі жер қосылып, Жаңаталап елді мекенінің шекарасы өзгертілсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Т.Усманов
Аудан әкімі                                Б.Парманов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б.Садықов

Об изменении границ населенного пункта Аккорган Биртилекского сельского округа, населенного пункта Жанаталап Куркелесского сельского округа Сарыагашского района
Совместное решение Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 июня 2014 года № 32-268-V и постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 27 июня 2014 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 августа 2014 года № 2750
В соответствии с пунктами пунктами 15 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» Сарыагашский районный акимат ПОСТАНОВИЛ и Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенного пункта Аккорган Биртилекского сельского округа, включив к административным границам населенного пункта Аккорган земли из районного специального фонда общей площадью 3,2 гектара.
2. Изменить границы населенного пункта Жанаталап Куркелесского сельского округа, включив к административным границам населенного пункта Жанаталап земли из районного специального фонда общей площадью.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата    Т.Усманов
Аким района                                Б.Парманов
Секретарь районного маслихата              Б.Садыков