Созақ ауданының жалпы үлгідегі мектеп-интернаттарда, мектеп жанындағы интернаттарда тұратын балалардың тамақтану шығыстарын өтеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 тамыздағы № 296 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 қыркүйекте № 2812 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 3 тамыздағы № 207 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 03.08.2022 № 207 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 8-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 320 қаулысымен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетілетін азаматтарға әлеуметтік көмек беру қағидаларының 5-тармағына сәйкес Созақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданының жалпы үлгідегі мектеп-интернаттарда, мектеп жанындағы интернаттарда тұратын балалардың тамақтану шығыстарын жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Созақ ауданы әкімінің орынбасары С.Д.Еденбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Аймұрзаев

О покрытии расходов за питание детей, проживающих в школах-интернатах общего типа, в интернатах при школах Созакского района
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 27 августа 2014 года № 296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 сентября 2014 года № 2812. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Туркестанской области от 3 августа 2022 года № 207
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Туркестанской области от 03.08.2022 № 207 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", пунктом 5 Правил предоставления социальной помощи гражданам, которым оказывается социальная помощь, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 320, акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Расходы за питание детей, проживающих в школах-интернатах общего типа, в интернатах при школах Созакского района, покрывать за счет средств местного бюджета.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима Созакского района Еденбаевой С.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Аймурзаев