Түлкібас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы № 5/8-05 "Түлкібас ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 маусымдағы № 30/8-05 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 шілдеде № 2714 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 сәуiрдегi № 13/2-06 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 14.04.2017 № 13/2-06 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185 "Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы № 5/8-05 "Түлкібас ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-14-172 тіркелген, 2012 жылғы 6 шілдеде "Шамшырақ" газетінде жарияланған) шешіміне өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Түлкібас ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
7 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындау үшін қажет құжаттарды берген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде, тұрғын үй көмегін тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту жөнінде шешім қабылдап, өтініш берушіні хабардар етеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Қошқаров
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Сапаров

О внесении изменения в решение Тюлькубасского районного маслихата от 11 июня 2012 года № 5/8-05 "Об утверждении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Тюлькубасского района"
Решение маслихата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 26 июня 2014 года № 30/8-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 июля 2014 года № 2714. Утратило силу решением Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 14 апреля 2017 года № 13/2-06
Сноска. Утратило силу решением Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 14.04.2017 № 13/2-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства", Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 11 июня 2012 года № 5/8-05 "Об утверждении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Тюлькубасского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-14-172, опубликовано 6 июля 2012 года в газете "Шамшырак") следующее изменение:
в размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Тюлькубасского района, утвержденных указанным решением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Уполномоченный орган в течение десяти календарных дней со дня предоставления необходимых для назначения жилищной помощи документов, принимает решение о назначении или отказе в назначении жилищной помощи, о чем уведомляет заявителя.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного
маслихата М.Кошкаров
Секретарь районного маслихата А.Сапаров