"Жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 25 сәуірдегі № 560 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі N 244 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қазанда N 3502 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 12.01.2021 № 4 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 2 шілдедегі Заңының 5-бабына, 38-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тарих және мәдениет ескерткіштерін анықтау, есепке алу, оларға мәртебе беру және одан айыру ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 2 қарашадағы № 1032, "Республикалық және жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің кейбір мәселелері туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 846 қаулыларына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 25 сәуірдегі № 560 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2484, 2008 жылғы 19 маусымдағы № 80-81(15990) "Дидар", 2008 жылғы 19 шілдедегі № 92-93 (18526) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Шығыс Қазақстан облысының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімінде:
реттік нөмірлері 406, 412, 421, 424, 541 жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Сапарбаев

О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 25 апреля 2008 года № 560 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 сентября 2014 года N 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 октября 2014 года N 3502. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 января 2021 года № 4
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 12.01.2021 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 5, пунктом 1 статьи 38 Закона Республики Казахстан от 2 июля 1992 года "Об охране и использовании объектов историко-культурного наследия", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года № 1032 "Об утверждении Правил выявления, учета, придания и лишения статуса памятников истории и культуры", от 31 июля 2014 года № 846 "О некоторых вопросах памятников истории и культуры республиканского и местного значений" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении Государственного списка памятников истории культуры местного значения" от 25 апреля 2008 года № 560 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2484, опубликованное в газетах "Дидар" от 19 июня 2008 года № 80-81 (15990), "Рудный Алтай" от 19 июля 2008 года № 92 – 93 (18526) следующие изменения:
в Государственном списке памятников истории и культуры местного значения Восточно-Казахстанской области, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 406, 412, 421, 424, 541 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Сапарбаев