2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 08 желтоқсандағы N 8580 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 желтоқсанда N 3583 болып тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Өскемен қаласы әкімі аппаратының 2016 жылғы 08 қаңтардағы N Шн-5/8 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Өскемен қаласы әкімі аппаратының 08.01.2016 N Шн-5/8 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасының, 20-бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8, 18-тармақтарының негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2015 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың жергілікті бюджет қаражаты-нан еңбекақысының мөлшері 2015 жылға белгіленген 1,5 ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің орынбасары А.М. Исқақовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
В. Головатюк
Өскемен қаласы әкімдігінің

Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 08 декабря 2014 года N 8580. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 декабря 2014 года N 3583. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 08 января 2016 года № Шн-5/8)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 08.01.2016 № Шн-5/8).
На основании подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктов 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в 2015 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.
3. Размер оплаты труда участников общественных работ из средств местного бюджета утвердить в размере 1,5 минимальной заработной платы, установленной на 2015 год.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска Искакова А.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Усть-Каменогорска
В. Головатюк
Утвержден
постановлением акимата
города Усть-Каменогорска

2014 жылғы "08" 12
№ 8580 қаулысымен
Бекітілген
2015 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары
р/с
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру
көздері
1
2
3
4
5
6
1
"Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қала-сы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау;
мәтіндерді теру және басып шығару;
хат-хабарларды жеткізу
айына 1900 құжат;
айына 1500 құжат;
күніне 60 құжат
28
28
Өскемен қаласының бюджеті
2.
"Өскемен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек;
сессия және тұрақты комиссия хатта-маларын ресімдеуде көмек
күніне 5-10 құжат;
жылына 12 сессия хатта-малары, айына 35 тұрақты комиссия хаттамалары
4
4
Өскемен қаласының бюджеті
3.
"Өскемен қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
кіріс және шығыс хат-хабарларды тіркеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 20-30 құжат;
күніне 20-30 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
4.
"Өскемен қаласының жұмыспен қамту жә-не әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен, картотекамен, азаматтардың өті-ніштерімен жұмыс істеуде көмек;
тауар және қызметтерді жеткізуші-лермен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 150 құжат;
жылына 500 жеткізуші;

от "08" 12 2014 года
№ 8580
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ
п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объемы выполняемых работ
Спрос
(заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Усть-Ка-меногорска Восточно-Казахстанской области"
помощь в работе с текущими документами, отправление факсов, копирование документов;
набор и распечатка текстов;
доставка корреспонденции
1900 документов в месяц;
1500 документов в месяц;
60 документов в день
28
28
бюджет города Усть-Каменогорска
2.
Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Усть-Каменогорска" (по согласованию)
помощь в работе с архивными
и текущими документами;
помощь в оформлении протоко- лов сессий и постоянных комиссий;
5-10 документов в день;
12 протоколов сессий в год,
35 протоколов постоянных комиссий в месяц
4
4
бюджет города Усть-Каменогорска
3.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства города Усть-Каменогорска"
помощь в регистрации входящей
и исходящей корреспонденции;
доставка корреспонденции
20-30 документов в день;
20-30 документов в день
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
4.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Усть-Каменогорска"
помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, обращениями граждан;
помощь в работе с поставщиками товаров и услуг;
доставка корреспонденции
150 документов в день;
500 поставщиков в год;

айына 200-300 құжат;
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
18.
Өскемен қаласы әкімдігінің "Істер бас-қармасы" коммуналдық мемлекеттік қазы-налық кәсіпорны
аумақты абаттандыруда көмек;
қалалық мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмек;
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды, хабарламаларды жет-кізу
күніне 150000 шаршы метр;
жылына 90 іс-шара;
аптасына 170 құжат;
жылына 7500 құжат
379
379
Өскемен қаласының бюджеті
19.
Өскемен қаласы әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік мекемелері: № 6 мектеп-бала-бақша кешені, № 14 орта мектебі, № 33 ор-та мектебі, № 26 орта мектебі, психикалық дамуы тежелген балаларға арналған № 61 мектеп-балабақша кешені, тілінің мүкістігі бар балаларға арналған № 62 балабақша мектебі, нашар көретін балаларға арналған № 14 мектеп-балабақша кешені.
Өскемен қаласы әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары: "Ақ бота" балабақша-бөбекжайы, № 8 "Мирас" балабақша-бөбекжайы
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
айына 400 құжат;
айына 8000 құжат
20
20
Өскемен қаласының бюджеті
20.
Шығыс Қазақстан облысы бойынша "Қа-зақстан Республикасы Статистика агентті-гінің Ақпараттық-есептеу орталығы" ша-руашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (филиалы) (келісім бойынша)
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 1500 құжат;

200-300 документов в месяц
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
18.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Управление делами" акимата города Усть-Каменогорска
помощь в благоустройстве территории;
помощь в проведении городских культурно-массовых мероприятий;
помощь в работе с архивными, текущими документами;
доставка корреспонденции, извещений
150000 квадратных метров в день;
90 мероприятий в год;
100 документов в неделю;
7500 документов в год
379
379
бюджет города Усть-Каменогорска
19.
Коммунальные государственные уч-реждения акимата города Усть-Ка-меногорска: комплекс школа-детский сад № 6; средняя школа № 14, средняя школа № 33, средняя школа № 26, комплекс школа-детский сад № 61 для детей с задержкой психического равития, № 62 для детей с нарушениями речи, комплекс школа-детский сад № 14 для слабовидящих детей.
Коммунальные государственные казенные предприятия акимата города Усть-Каменогорска: детский сад-ясли "Ақ Бота", детский сад-ясли № 8 "Мирас"
помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции
400 документов в месяц;
8000 документов в месяц
20
20
бюджет города Усть-Каменогорска
20.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйст-венного ведения "Информационно-вычислительный центр Агентства Республики Казахстан по статистике" по Восточно-Казахстанской области (филиал) (по согласованию)
помощь в работе с архивными, текущими документами;
доставка корреспонденции
1500 документов в год;

аптасына 25-50 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
21
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер ми-нистрлігінің Шығыс Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің "Өскемен қаласы-ның Ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен, картотекамен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 20 құжат;
күніне 10 құжат
12
12
Өскемен қаласының бюджеті
22.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекет-тік кірістер департаментінің Өскемен қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 70000 хабарлама,
5000 салық ісі;
жылына 10000 хат, хабар-лама
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
23.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаменті Өскемен қаласының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек;
айына 2650 құжат;
50
50
Өскемен қаласының бюджеті
24.
"Шығыс Қазақстан облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде көмек;
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
айына 200-250 құжат;
айына 100-120 құжат
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
25.
"Өскемен қаласының қорғаныс істер жө-ніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық, ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
күніне 100 іс
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
26.
"Шығыс Қазақстан облысының кәсіпкер-лік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек
күніне 30-40 құжат
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
27.
"Шығыс Қазақстан облысы бойынша мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек
айына 100-300 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
28.
"Шығыс Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу бас-қармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек
айына 300-500 құжат
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
29.
"Шығыс Қазақстан облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек
жылына 700 құжат
2
2
Өскемен қаласының бюджеті
30.
"Шығыс Қазақстан облысы бойынша Жер ресурстарын басқару комитетінің аумақтық жер инспекциясы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек

25-50 документов в неделю
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
21.
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Усть-Каменогорска" Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства вну-тренних дел Республики Казахстан (по согласованию)
помощь в работе с архивными, текущими документами, картотекой;
доставка корреспонденции
20 документов в год;
10 документов в день
12
12
бюджет города Усть-Каменогорска
22.
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Усть-Каменогорску Департамента госу-дарственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Минис-терства финансов Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе с архивными, текущими документами;
доставка корреспонденции
70 000 уведомлений, 5000 налоговых дел в год;
10000 писем, извещений в год
30
30
бюджет города Усть-Каменогорска
23.
Государственное учреждение "Управление юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами
2650 документов в месяц
50
50
бюджет города Усть-Каменогоска
24.
Государственное учреждение "Управление координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции;
помощь в работе с текущими документами
200-250 документов в месяц;
100-120 документов в месяц
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
25.
Государственное учреждение "Управление по делам обороны города Усть-Каменогорска" (по согласованию)
помощь в работе с архивными, текущими документами
100 дел в день
30
30
бюджет города Усть-Каменогорска
26.
Государственное учреждение "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами
30-40 документов в день
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
27.
Государственное учреждение "Управление государственной инспекции труда по Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами
100-300 документов в месяц
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
28.
Государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами
300-500 документов в месяц
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
29.
Государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе с архивными
и текущими документами
700 документов в год
2
2
бюджет города Усть-Каменогорска
30.
Государственное учреждение "Тер-риториальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами по Восточно-Казах-станской области" (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами

айына 250-500 құжат
1
1
Өскемен қаласының бюджеті
31.
"Шығыс Қазақстан облысының Статистика департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
статистикалық есептілігін тіркеу, жинау, тарату бойынша жұмыс істеуде көмек
жылына 2800 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
32.
"Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қа-зақстан Республикасы Бас прокуратура-сының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек
айына 200 іс
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
33.
"Шығыс Қазақстан облысының жұмылдыру дайындығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
айына 100 іс
2
2
Өскемен қаласының бюджеті
34.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 500 құжат;
күніне 15-20 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
35.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон ко-митетінің Шығыс Қазақстан облысы бо-йынша департаменті" республикалық мем-лекеттік мекемесі (келісім бойынша)
хабарламаларды, кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеуде, мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 5000 хабарлама, айына100-150 құжат;
күніне 50 құжат
20
20
Өскемен қаласының бюджеті
36.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
тіркеу істерін тігу;
сұранымдарға анықтамалар беруге көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 140 құжат;
айына 180 іс;
күніне 80 анықтама;
күніне 35 құжат
75
75
Өскемен қаласының бюджеті
37.
"Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжат-тармен жұмыс істеуде көмек;
айына 500 құжат;
4
4
Өскемен қаласының бюджеті
38.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжат-тармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
айына 400 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
39.
"Қазақстан Республикасы Энергетика ми-нистрлігі Экологиялық реттеу, бақылау және мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік инс-пекциялау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша экология департаменті" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу

250-500 документов в месяц
1
1
бюджет города Усть-Каменогорска
31.
Государственное учреждение "Департамент статистики Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе по регистрации, сбору, распространению статис-тической отчетности
2800 документов в год
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
32.
Государственное учреждение "Уп-равление Комитета по правовой статистике и специальных учетов Генеральной прокуратуры Респуб-лики Казахстан по Восточно-Казах-станской области" (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами
200 дел в месяц
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
33.
Государственное учреждение "Управление по мобилизационной подготовке Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами
100 дел в месяц
2
2
бюджет города Усть-Каменогорска
34.
Республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции
500 документов в год;
15-20 документов в день
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска
35.
Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета труда, социальной защиты и миграции Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан по Восточно-Казахстан-ской области" (по согласованию)
помощь в регистрации извещений, входящей и исходящей кор-респонденции, в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции
5000 извещений в год, 100-150 документов в месяц;
50 документов в день
20
20
бюджет города Усть-Каменогорска
36.
Государственное учреждение "Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
подшивка регистрационных дел;
помощь в выдаче справок на зап-росы;
доставка корреспонденции
140 документов в день;
180 дел в месяц;
80 справок в день;
35 документов в день
75
75
бюджет города Усть-Каменогорска
37.
Государственное учреждение "Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Восточно-Казах-станской области Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства" (по согласованию)
помощь в работе с архивными
и текущими документами
400 документов в месяц
4
4
бюджет города Усть-Каменогорска
38.
Республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
помощь в работе с архивными
и текущими документами, доставка корреспонденции
400 документов в месяц
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска
39.
Департамент экологии по Восточно-Казахстанской области Комитета экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции

күніне 10-15 құжат;
күніне 5 құжат
7
7
Өскемен қаласының бюджеті
40.
"Зағиптар мен көздері нашар көретіндер үшін мамандандырылған Шығыс Қазақс-тан облыстық кітапханасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
аумақты абаттандыруға көмек
айына 1250 құжат;
800 шаршы метр
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
41.
"Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қа-зыналық кәсіпорны (Шығыс Қазақстан об-лыстық филиалы) (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
айына 1200 құжат;
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
42.
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық мемлекеттік филармониясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек
жылына 1300 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
43.
Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметін қамтама-сыз ету департаментінің (Қазақстан Рес-публикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Шығыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек
айына 170 құжат;
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
44.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппараты-ның "Достық үйі – Қоғамдық келісім орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мәдени-бұқаралық іс-шараларды ұйымдастыруға және өткізуге көмек
жылына 50-60 іс-шара
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
45.
Өскемен қаласы әкімдігінің "Жігер" балалар-жасөспірімдер клубтарының Өскемен қалалық бірлестігі" коммуналдық мемле-кеттік қазыналық кәсіпорыны
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
жылына 1000 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
46.
Өскемен қаласы әкімдігінің "Орталықтан-дырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
оқырмандарға қызмет көрсету бойынша жұмыс істеуде көмек;
қалалық мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмек;
кітап қорымен жұмыс істеуде көмек
жылына 4000 адам;
жылына 60 іс-шара;
жылына 12000 дана
20
20
Өскемен қаласының бюджеті
47.
Өскемен қаласы әкімдігінің "Жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен, картотекамен жұмыс істеуде көмек
күніне 50-60 құжат
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
48.
Өскемен қаласы әкімдігінің "Оқу зерттеу экобио-орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек

10-15 документов в день;
5 документов в день
7
7
бюджет города Усть- Каменогорска
40.
Государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная специальная библиотека для незрячих и слабовидящих граждан" (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
помощь в благоустройстве территории
1250 документов в месяц;
800 квадратных метров в месяц
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
41.
Республиканское государственное казенное предприятие "Государственный центр по выплате пенсий" (Восточно-Казахстанский областной филиал) (по согласованию)
помощь в работе с архивными
и текущими документами
1200 документов в месяц
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
42.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанская областная государственная филармония" управления культуры, архивов и документации Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
помощь в работе с архивными
и текущими документами
1300 документов в год
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска
43.
Государственное учреждение "Канцелярия Восточно-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)" (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами
170 документов в месяц
30
30
бюджет города Усть-Каменогорска
44.
Коммунальное государственное уч-реждение "Дом дружбы – центр общественного согласия" аппарата акима Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
помощь в организации и прове-дении культурно-массовых мероприятий
50-60 мероприятий в год
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
45.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Усть-Каменогорское объединение детско-подростковых клубов "Жігер" акимата города Усть-Каменогорска
помощь в работе с текущими документами
1000 документов в год
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
46.
Коммунальное государственное учреждение "Централизованная библиотечная система" акимата города Усть-Каменогорска
помощь в работе по обслу-живанию читателей;
помощь в проведении городских культурно-массовых мероприятий;
помощь в работе с книжным фондом
4000 человек в год; 60 мероприятий в год;
12000 экземпляров в год
20
20
бюджет города Усть-Каменогорска
47.
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости" акимата города Усть-Каменогорска
помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой
50-60 документов в день
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
48.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Учебно-исследовательский экобиоцентр" акимата города Усть-Каменогорска
помощь в работе с текущими документами

айына 150-170 құжат
2
2
Өскемен қаласының бюджеті
49.
"Тұрмысы төмен азаматтарды қолдау жөніндегі Шығыс Қазақстан өңірлік қорының шағын несие ұйымы" қоғамдық қоры (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
айына 500 құжат;
3
3
Өскемен қала-сының бюд-жеті, жұмыс берушілер
50.
"Шығыс Қазақстан облыстық Ауғаныс-тандағы соғыс ардагерлері мен мүгедектері одағы" қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 460 құжат;
аптасына 10 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
51.
"Шығыс Қазақстан аумағының Ауғаныс-тан мүгедектер-ардагерлері" қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
әлеуметтік көмірді жеткізу бойынша көмек
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
жылына 20000 тонна;
жылына 1500 құжат
6
6
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
52.
"Ауғаныстандағы соғыс ардагерлерінің Өскемен қалалық ұйымы" қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
әлеуметтік көмірді жеткізу бойынша көмек;
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
жылына 20000 тонна;
жылына 1500 құжат
6
6
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
53.
"Bliss" психология орталығы" қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек ;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 50 құжат;
күніне 10 құжат
6
6
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
54.
"НҰР ОТАН" партиясының Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қалалық филиалы (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
күніне 30 құжат
2
2
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
55.
"Өскемен қаласы және облыстың бағбандар одағы" қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
саяжай телімдерін күзетуге қөмек
саяжай кезеңдерінде (6 ай) 20000 телім
50
50
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
56.
"Алтайский строитель" әуесқой бағбандардың қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
саяжай телімдерін күзетуге көмек
саяжай кезеңдерінде (6 ай) 450 телім
8
8
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
57.
Қоғамдық бірлестіктер (мүгедектер бір-лестіктері): "Алтын-Ай", "Азина", "Қазақ соқырлар қоғамы", "Благодеяние", "Қазақ саңыраулар қоғамы", "Шығыс", "Шығыс Қазақстан облысының мүгедектер ерікті қоғамы", "Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің "Өскемен" корпоративтік қоры (келісім бойынша)
арнайы киімдерді, төсек-орын жаб-дықтарын тігуде мүгедектерге көмек;
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу;
тренингтер ұйымдастыруда көмек
жылына 1600 арнайы киімдер жинақталымдары,
35000 төсек-орын жабдық-тарының жинақталымдары;
айына 100 құжат;
аптасына 2 тренинг
84
84
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
58.
"Изумрудный город" қоғамдық қоры (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
аумақты абаттандыруға көмек
айына 200 құжат;
күніне 75 шаршы метр
3
3
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
59.

150-170 документов в месяц
2
2
бюджет города Усть-Каменогорска
49.
Общественный фонд "Микрокре-дитная организация Восточно-Казахстанский региональный фонд по поддержке малообеспеченных граждан" (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами
500 документов в месяц
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
50.
Общественное объединение "Восточно-Казахстанский областной союз ветеранов и инвалидов войны в Афганистане" (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
доставка корреспонденции
460 документов в год;
10 документов в неделю
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска,
работодатель
51.
Общественное объединение "Инвалиды-ветераны Афганистана Восточно-Казахстанского региона" (по согласованию)
помощь по доставке социального угля;
помощь в работе с текущими документами
20000 тонн в год;
1500 документов в год
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска,
работодатель
52.
Общественное объединение "Усть-Каменогорская организация ветеранов войны в Афганистане" (по согласованию)
помощь по доставке социального угля;
помощь в работе с текущими документами
20000 тонн в год;
1500 документов в год
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска,
работодатель
53.
Общественное объединение "Центр психологии "Bliss" (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
доставка корреспонденции
50 документов в день;
10 документов день
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска,
работодатель
54.
Усть-Каменогорский городской филиал партии "НҰР ОТАН" Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
30 документов день
2
2
бюджет города Усть-Каменогорска,
работодатель
55.
Общественное объединение "Союз садоводов города Усть-Каменогорска и области" (по согласованию)
помощь в охране дачных участков
20000 участков в дачные периоды (6 месяцев)
50
50
бюджет города Усть-Каменогорска,
работодатель
56.
Общественное объединение садоводов-любителей "Алтайский строитель" (по согласованию)
помощь в охране дачных участков
450 участков в дачные периоды (6 месяцев)
8
8
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
57.
Общественные объединения (объединения инвалидов): "Алтын-Ай", "Азина", "Казахское общество слепых", "Благодеяние", "Казахское общество глухих", "Восток" "Добровольное общество инвалидов Восточно-Казахстанской области", корпоративный фонд "Өскемен" общественного объединения "Казахское общество слепых" (по согласованию)
помощь инвалидам в пошиве специальной одежды, постельных принадлежностей;
помощь в работе с текущими документами, доставка коррес-понденции;
помощь в организации тренингов
1600 комплектов специальной одежды, 35000 комплектов постельных принадлежностей в год;
100 документов в месяц;
2 тренинга в неделю
84
84
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
58.
Общественный фонд "Изумрудный город" (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
помощь в благоустройстве территории
200 документов в месяц;
75 квадратных метров в день
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
59.
Кооперативы собственников квартир

Пәтер иелерінің кооперативтері (келісім бойынша): "Крылова, 106", "Защита-2", "Пролетарская, 91", "Пролетарская, 89", "Ушанова, 70", "Рауан", "Кедр", "Индус-триальная-15", "Иртыш"
аумақтарды абаттандыруға, үй астын-дағы және үй жанындағы жайларды, техникалық қабаттарды, шатырды та-залауға көмек
күніне 23500 шаршы метр
26
26
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
60.
"Озеленитель" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
қала аумағын көгалдандыруға көмек
көктемгі және жазғы кезең-дерде 45000 шаршы метр
25
25
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
61.
"Нұр-Шапағат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
төсек-орын жабдықтарын тігуде мүге-дектерге көмек
күніне 30 жинақталым
10
10
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
62.
"ЖАСКОМСТРОЙ" жауапкершілігі шек-теулі серіктестігі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
аумақты абаттандыруға көмек
айына 1100 құжат;
айына 2600 шаршы метр
2
2
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
63.
"ШЫҢҒЫСПЛАСТ" жауапкершілігі шек-теулі серіктестігі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
аумақты абаттандыруға көмек
айына 15-20 құжат;
айына 1500 шаршы метр
2
2
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
64.
"Хуршида" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
аумақты абаттандыруға көмек
айына 30-40 құжат;
айына 2000 шаршы метр
3
3
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
65.
"Қазақ соқырлар қоғамының Өскемен оқу-өндірістік кәсіпорны" жауапкершілігі шек-теулі серіктестігі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
күніне 5-10 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
66.
"Шығыс Қазақстан облыстық жеңіл атле-тикадан балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
аумақты абаттандыруға көмек
айына 310 құжат;
күніне 12000 шаршы метр
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
67.
"Шығыс Қазақстан облыстық жеке күрес-тен балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
аумақты абаттандыруға көмек
күніне 600 шаршы метр
4
4
Өскемен қаласының бюджеті
68.
"Қазпочта" акционерлік қоғамы (Шығыс Қазақстан облыстық филиалы) (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
айына 60 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
Барлығы:
1250
1250
Қоғамдық жұмыстардың нақты талаптары:

(по согласованию): "Крылова, 106", "Защита-2", "Пролетарская, 91", "Пролетарская, 89" "Ушанова,70", "Рауан", "Кедр", "Индустриальная-15", "Иртыш"
помощь в благоустройстве территорий, уборке подвальных и приподвальных помещений, технических этажей, чердаков
23500 квадратных метров в день
26
26
бюджет города Усть-Каменогорска,
работодатель
60.
Товарищество с ограниченной ответ-ственностью "Озеленитель" (по сог-ласованию)
помощь в озеленении территории города
45000 квадратных метров в весенний и летний периоды
25
25
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
61.
Товарищество с ограниченной ответ-ственностью "Нұр-Шапағат" (по согласованию)
помощь инвалидам в пошиве постельных принадлежностей
30 комплектов в день
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
62..
Товарищество с ограниченной ответственностью "ЖАСКОМСТРОЙ"
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
помощь в благоустройстве территорий
1100 документов в месяц;
2600 квадратных метров в месяц
2
2
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
63.
Товарищество с ограниченной ответ-ственностью "ШЫҢҒЫСПЛАСТ" (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
помощь в благоустройстве территорий
15-20 документов в месяц;
1500 квадратных метров в месяц
2
2
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
64.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Хуршида"
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
помощь в благоустройстве территорий
30-40 документов в месяц;
2000 квадратных метров месяц
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
65.
Товарищество с ограниченной ответ-ственностью "Усть-Каменогорское учебно-производственное предприятие казахского общества слепых" (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
5-10 документов в день
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
66.
Коммунальное государственное уч-реждение "Восточно-Казахстанская областная детско-юношеская спортивная школа по легкой атлетике" управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
помощь в благоустройстве территории
310 документов в месяц;
12000 квадратных метров в день
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска
67.
Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная детско-юношеская спортивная школа по едино-борствам" (по согласованию)
помощь в благоустройстве территории
600 квадратных метров в день
4
4
бюджет города Усть-Каменогорска
68.
Акционерное общество "Казпочта" (Восточно-Казахстанский областной филиал) (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
60 документов в месяц
10
10
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
Итого:
1250
1250
Конкретные условия общественных работ:

Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдары, қолданылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақытына жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен саймандар мен құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зиянның орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары (әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.