Курчатов қаласында 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № 355 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 тамызда № 3460 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 300 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 13.11.2015 № 300 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Курчатов қаласында 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері осы қаулының қосымшасына сай бекітілсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі Д. ГАРИКОВ
Курчатов қаласы әкімдігінің
2014 жылғы "29" шілдедегі
№ 355 қаулысына қосымша
Курчатов қаласында 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен
оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері
Бір айда бір тәрбиеленушінің жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
республикалық бюджет
жергілікті бюджет

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в городе Курчатов
Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 29 июля 2014 года № 355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 августа 2014 года № 3460. Утратило силу - постановлением акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 13 ноября 2015 года № 300
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 13.11.2015 № 300.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в городе Курчатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов Д. ГАРИКОВ
Приложение к постановлению
акимата города Курчатов
от "29" июля 2014 года № 355
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской
платы на 2014 год в городе Курчатов
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Детские сады, ясли
Мини-центры
республиканский бюджет
местный бюджет
республиканский бюджет
местный бюджет