2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 521 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қаңтарда № 3655 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 09 наурыздағы № 383 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 09.03.2016 № 383 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасының, 20-бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8, 18-тармақтарының негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2015 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың жергілікті бюджет қаражатынан еңбекақысының мөлшері 2015 жылға белгіленген бір ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары Е. В. Старенковаға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі Д. Гариков
Курчатов қаласы әкімдігінің
2014 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 521 қаулысымен бекітілген
2015 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру
көздері және нақты шарттары
р/с
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыс
түрлері
Атқарылатын
жұмыстар көлемі
Сұраныс
(жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
7
1.
"Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу;
аумақты көмек
айына 50 құжат;
айына 20 құжат;
күніне 100 шаршы метр
6
6
Курчатов қаласының бюджеті
2.
"Курчатов қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
күніне 5-10 құжат;
2
2
Курчатов қаласының бюджеті
3.
"Курчатов қаласының кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі" мемлекеттік мекемесі
кіріс және шығыс хат-хабарларды тіркеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 20 құжат;
күніне 10 құжат
1
1
Курчатов қаласының бюджеті
4.
"Курчатов қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 50 құжат;
күніне 10 құжат
2
2
Курчатов қаласының бюджеті
5.
"Курчатов қаласының тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық, кісі тасу көліктері және автомобил жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу;
аумақты жинастыруда көмек

Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году
Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2014 года № 521. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2015 года № 3655. Утратило силу - постановлением акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 09 марта 2016 года № 383
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 09.03.2016 № 383.
На основании подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктов 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в 2015 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.
3. Размер оплаты труда участников общественных работ из средств местного бюджета утвердить в размере одной минимальной заработной платы, установленной на 2015 год.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Старенкову Е. В.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов Д. Гариков
Утвержден постановлением
акимата города Курчатов
от "26" декабря 2014 года № 521
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и
конкретные условия общественных работ
п/п
Наименования организаций
Виды
общественных работ
Объемы
выполняемых работ
Спрос
(заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Курчатов Восточно-Казахстанской области"
помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции;
помощь в уборке территории
50 документов в месяц;
20 документов в месяц;
100 квадратных метров в день
6
6
бюджет города Курчатов
2.
Государственное учреждение "Аппарат Курчатовского городского маслихата"
(по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами
10-15 документов в день
2
2
бюджет города Курчатов
3.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства, промышленности и туризма города Курчатов"
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции;
доставка корреспонденции
20 документов в день;
10 документов в день
1
1
бюджет города Курчатов
4.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Курчатов"
помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции
50 документов в день;
10 документов в день
2
2
бюджет города Курчатов
5.
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Курчатов"
помощь в работе с архивными, текущими документами;
доставка корреспонденции;
помощь в уборке территории

Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдары, қолданылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақытына жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, саймандар мен құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зиянның орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары ( әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников ( женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.