"Қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 25 маусымдағы № 398 қаулысына өзгерістер еңгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 тамыздағы № 810 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қыркүйекте № 3486 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 02 желтоқсандағы № 1112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 02.12.2014 № 1112 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 29-бабының 6-тармағына1516-баптарына, 11-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2012 жылғы 25 маусымдағы № 398 қаулыға (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі № 2587 тіркелген, 2012 жылғы 24 шілдедегі № 29 «Риддерские вести» газетінде жарияланған), келесі өзгертулер еңгізілсін:
қаулының кіріспесі келесі редакцияда баяндалсын:
«Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 29-бабының 6-тармағына1516-баптарына, 11-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».
3 тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
«1) мүгедек балаларға (толықтай мемлекет қамтамасыз ететін мүгедек балалардан басқа) әлеуметтік көмек отбасы табысына қарамастан, үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың ата-анасының біреуіне немесе заңды өкілдеріне беріледі».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Риддер қаласы әкімінің орынбасары Ю.В. Шматкоға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Риддер қаласының әкімі
Ж. Мұратов

О внесении изменений в постановление от 25 июня 2012 года № 398 "Об оказании дополнительной социальной помощи"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2014 года № 810. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 сентября 2014 года № 3486. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера от 02 декабря 2014 года № 1112
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера от 02.12.2014 №  1112.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 11, статьями 1516пунктом 6 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление от 25 июня 2012 года № 398 «Об оказании дополнительной социальной помощи» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2587, опубликовано в газете «Риддерские вести» от 24 июля 2012 года № 29), следующие изменения:
преамбулу постановления изложить в следующей редакции:
«В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 11, статьями 1516пунктом 6 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:».
подпункт 1) пункта 3 изложить в следующей редакции:
«1) социальная помощь на детей-инвалидов (кроме детей-инвалидов, находящихся на полном государственном обеспечении) предоставляется одному из родителей или законным представителям детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому, независимо от дохода семьи;».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Риддер Шматко Ю.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддер
Ж. Муратов