"2014-2016 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/3-V шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 21/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде № 3271 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/8-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 25/8-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 13 желтоқсандағы 2013 жылғы № 17/188-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/216-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3240 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы» Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/3-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3159 болып тіркелген, «Абай елі» газетінің 2014 жылғы 11-18 қаңтардағы № 2, 2014 жылғы 19-25 қаңтардағы № 3, 2014 жылғы 26-31 қаңтардағы № 4, 2014 жылғы 1-10 ақпандағы № 5 сандарында жарияланған) шешімге келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2879713,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 277279,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7001,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 567,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2556663,0 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 38203,8 мың теңге;
2) шығындар – 2879713,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 18330,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22176,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3846,0 мың теңге;»;
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы 280389,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 19/3-V "О бюджете Абайского района на 2014-2016 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 апреля 2014 года № 21/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 апреля 2014 года № 3271. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 25/8-V
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2014 № 25/8-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/216-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3240) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № 19/3-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3159, опубликовано в газете «Абай елі» № 2 от 11-18 января 2014 года, № 3 от 19-25 января 2014 года, № 4 от 26-31 января 2014 года, № 5 от 1-10 февраля 2014 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2879713,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 277279,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7001,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 567,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2556663,0 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 38203,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2879713,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18330,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22176,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3846,0 тысяч тенге;»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера» 280389,0 тысяч тенге;»;
пункт 6 изложить в новой редакции:

«Қорғаныс» 02 функционалдық тобы 13433,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Білім беру» 04 функционалдық тобы 1697234,6 мың теңге болып ескерілсін;»;
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету» 06 функционалдық тобы 236160,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 185886,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» 08 функционалдық тобы 207498,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы 134259,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» 11 функционалдық тобы 13654,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
14 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Басқалар» 13 функционалдық тобы 56021,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                           Т. Аманғазы
Абай аудандық мәслихатының
2014 жылғы 22 сәуірдегі
№ 21/2-V шешіміне қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 19/3-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Сана
ты
Сыны
бы
Ішкі
сыны
бы
Ерек
шелі
гі
Атауы
Барлық кірістер
(мың теңге)
1
2
3
4
5
6
І. КІРІСТЕР

«Учесть по функциональной группе 02 «Оборона» 13433,0 тысяч тенге;»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 04 «Образование» 1697234,6 тысяч тенге;»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 236160,0 тысяч тенге;»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 185886,0 тысяч тенге;»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» 207498,0 тысяч тенге;»;
пункт 11 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 134259,0 тысяч тенге;»;
пункт 12 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность» 13654,0 тысяч тенге;»;
пункт 14 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 13 «Прочие» 56021,0 тысяч тенге;»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
Секретарь Абайского
районного маслихата                               Т. Амангазы
Приложение к решению Абайского районного
маслихата от 22 апреля 2014 года № 21/2-V
Приложение 1 к решению Абайского районного
маслихата 27 декабря 2013 года № 19/3-V
Районный бюджет на 2014 год
Кате
го
рия
Класс
Под
класс
Спе
цифи
ка
Наименование
Всего доходы
(тысяч тенге)
1
2
3
4
5
6
І. ДОХОДЫ