"2014-2016 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/3-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 24/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қарашада № 3547 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/8-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 25/8-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 13 желтоқсандағы 2013 жылғы № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 16 қазандағы № 22/280-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3508 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы» Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/3-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3159 болып тіркелген, «Абай елі» газетінің 2014 жылғы 11-18 қаңтардағы № 2, 2014 жылғы 19-25 қаңтардағы № 3, 2014 жылғы 26-31 қаңтардағы № 4, 2014 жылғы 1-10 ақпандағы № 5 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және  3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2868878,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 263215,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4866,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1165,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2561427,7 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 38203,8 мың теңге;
2) шығындар – 2868878,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 18330,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22176,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3846,0 мың теңге;»;
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы 291847,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 19/3-V "О бюджете Абайского района на 2014-2016 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года № 24/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 ноября 2014 года № 3547. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 25/8-V
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2014 № 25/8-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2014 года № 22/280-V «О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3508) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 19/3-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3159, опубликовано в газете «Абай елі» № 2 от 11-18 января 2014 года, № 3 от 19-25 января 2014 года, № 4 от 26-31 января 2014 года, № 5 от 1-10 февраля 2014 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2868878,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 263215,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4866,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1165,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2561427,7 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 38203,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2868878,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18330,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22176,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3846,0 тысяч тенге;»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера» 291847,0 тысяч тенге;»;
пункт 6 изложить в новой редакции:

«Қорғаныс» 02 функционалдық тобы 15196,8 мың теңге болып ескерілсін;»;
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Білім беру» 04 функционалдық тобы 1702223,1 мың теңге болып ескерілсін;»;
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету» 06 функционалдық тобы 168529,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 231515,2 мың теңге болып ескерілсін;»;
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» 08 функционалдық тобы 210290,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы 129513,6 мың теңге болып ескерілсін;»;
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» 11 функционалдық тобы 13026,8 мың теңге болып ескерілсін;»;
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Басқалар» 13 функционалдық тобы 51557,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Борышқа қызмет көрсету» 14 функционалдық тобы 5,8 мың теңге болып ескерілсін;»;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                    Б. Тілеубай
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                               Т. Аманғазы
Абай аудандық мәслихатының
2014 жылғы 31 қазандағы
№ 24/2-V шешіміне қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 19/3-V шешіміне қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Сана
ты
Сыны
бы
Ішкі
сыны
бы
Ерек
шелі
гі
Атауы
Барлық кірістер
(мың теңге)
1
2
3
4
5
6
І. КІРІСТЕР

«Учесть по функциональной группе 02 «Оборона» 15196,8 тысяч тенге;»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 04 «Образование» 1702223,1 тысяч тенге;»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 168529,0 тысяч тенге;»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 231515,2 тысяч тенге;»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» 210290,0 тысяч тенге;»;
пункт 11 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 129513,6 тысяч тенге;»;
пункт 12 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность» 13026,8 тысяч тенге;»;
пункт 14 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 13 «Прочие» 51557,0 тысяч тенге;»;
пункт 15 изложить в новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 14 «Обслуживание долга» 5,8 тысяч тенге;»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                               Б. Тилеубай
Секретарь Абайского
районного маслихата                                Т. Амангазы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 31 октября 2014 года № 24/2-V
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 27 декабря 2013 года № 19/3-V
Районный бюджет на 2014 год
Кате
го
рия
Класс
Под
класс
Спе
цифи
ка
Наименование
Всего доходы
(тысяч тенге)
1
2
3
4
5
6
І. ДОХОДЫ