Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының әкімінің 2014 жылғы 24 суәрдегі № 6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 мамырда № 3361 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының әкімінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының әкімінің 25.11.2014 № 13 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы А. Ибраевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Мұхтарханов
Келісілді:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы Б. Оразгалиев
2014 жыл 23 сәуір
Жарма ауданы әкімінің
2014 жылғы " 24 " сәуір № 6
шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облысының Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 515 Терістаңбалы сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Терістаңбалы ауылы, Терістаңбалы бастауыш мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Терістаңбалы ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 516 Шалабай сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Шалабай ауылы, Крупская атындағы орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы – Шалабай ауылы, Суықбастау, Остряковка, Қарақоға, Молдабай мал шаруашылық нүктелері
№ 519 Жаңаауыл сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Жаңаауыл ауылы, фельдшерлік пункт ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Жанаауыл ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 521 Орталық сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Шар қаласы, Мәдениет үйі ғимараты Кабанбай көшесі № 124.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Шар қаласы, Карелина көшесі: № 1-№ 235 үйлері, Тәуелсіздік көшесі: № 1-№ 201 үйлері, № 8-№ 198 үйлері, Кабанбай көшесі: № 1-№ 197 үйлері, № 4-№ 204 үйлері, Амангелді көшесі: № 1-№ 207 үйлері,№ 4-№ 134 үйлері.
№ 522 Батыс сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Шар қаласы, Абай көшесі № 56, Б.Тұрсынов атындағы орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Шар қаласы, Лекеров көшесі: № 1-№ 191 үйлері, № 2-№ 180 үйлері, Варепа көшесі: № 1-№ 157 үйлері, № 2-№ 160 үйлері, Абай көшесі: № 1-№ 91 үйлері, № 2-№ 110 үйлері, Көбдіков көшесі: № 1 -№ 15 үйлері, Әуезов көшесі: № 7-№ 29 үйлері, № 8-№ 34 үйлері, Шәкәрім көшесі: № 1-№ 21 үйлері, № 2- № 26 үйлері, Тойшыбаев көшесі: № 1-№ 45 үйлері, № 6-№ 8 үйлері, Алибасов көшесі: № 2-№ 38 үйлері, № 3-№ 36 үйлері, Западный шағынаудан: № 1- № 41 үйлері, № 2-№ 32 үйлері, Байсейітов көшесі: № 1-№ 17 үйлері, № 2 - № 20 үйлері, Первомайская көшесі: № 3- № 17 үйлері, Титов көшесі: № 2- № 18 үйлері, Калиев көшесі № 1- № 57 үйлері, Аубакиров көшесі: № 1 - № 7 үйлері, № 7 айырық, Скотоимпорт ауылы, Қаракуыс ауылы.
№ 523 Депо сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Шар қаласы, Е.Боранбай көшесі № 91, локомотивтік депоның әкімшілік ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Шар қаласы, Жамбыл көшесі № 2 - № 34 үйлері, № 3 - № 30 үйлері, Тұрғанбаев көшесі: № 1 - № 75 үйлері, № 2 -№ 22 үйлері, Ж.Орынбаев көшесі: № 5 -№ 19 үйлері, № 6- № 76 үйлері, Герцен көшесі: № 29 - № 35 үйлері, Т.Бекишев көшесі: № 1- № 21 үйлері, № 2 - № 24 үйлері, Пушкин көшесі: № 1- № 27 үйлері, № 2 - № 22 үйлері, А.Темірханов көшесі № 2 - № 25 үйлері, № 3 - № 19 үйлері, Мәметова көшесі: № 20 - № 56 үйлері, № 21 - № 45 үйлері, Береговая көшесі: № 5 - № 43 үйлері, № 16 - № 44 үйлері, М.Бүюмбаев көшесі: № 11 - № 79 үйлері, № 12 - № 92 үйлері, Сүлейменов көшесі: № 6 - № 60 үйлері, № 7 - № 67 үйлері, Е.Боранбай көшесі № 2 - № 36 үйлері, № 5 - № 35 үйлері, К.Мұрынбаев көшесі № 2 - № 68 үйлері, № 5 - № 41 үйлері, № 6 айырық, Қызылшар ауылы, Сарыарқа ауылы, Қараш ауылы.
№ 524 Жабық сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Жанғызтөбе кенті, Шуақ ауылы, № 5514 әскери бөлімі.
№ 525 Жабық сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Жанғызтөбе кенті, № 2544 әскери бөлімі.
№ 528 Маяковский сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қалбатау ауылы, Ақтамберды жырау көшесі № 27, Маяковский атындағы орта мектебі.

Об образовании избирательных участков по Жарминскому району
Решение акима Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 24 апреля 2014 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 мая 2014 года № 3361. Утратило силу - решением акима Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2014 года № 13
Сноска. Утратило силу – решением акима Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 25.11.2014 № 13.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Образовать избирательные участки по Жарминскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района А.Ибраева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                                       А. Мухтарханов
Согласовано:
Председатель районной
избирательной комиссии                                                 Б. Оразгалиев
23 апреля 2014 года
Приложение к решению
акима Жарминского района
от " 24 " апреля 2014 года № 6
Избирательные участки по Жарминскому району Восточно-Казахстанской области
Теристанбалинский избирательный участок № 515
Центр избирательного участка - село Теристанбалы, начальная школа Теристанбалы.
Границы избирательного участка - село Теристанбалы, скотоводческие точки.
Шалабайский избирательный участок № 516
Центр избирательного участка - село Шалабай, средняя школа имени Крупской.
Границы избирательного участка - село Шалабай, Суыкбастау, Остряковка, Каракога, Молдабай скотоводческие точки.
Жанаауылский избирательный участок № 519
Центр избирательного участка – село Жанаауыл, здание фельдшерского пункта.
Границы избирательного участка - село Жанаауыл, скотоводческие точки.
Центральный избирательный участок № 521
Центр избирательного участка – город Шар, здание дом культуры, улица Кабанбая № 124.
Границы избирательного участка - город Шар, улица Карелина: № 1 - № 235 дома, улица Тауелсиздик: № 1 - № 201 дома, № 8 - № 198 дома, улица Кабанбая: № 1 - № 197 дома, № 4 - № 204 дома, улица Амангельды: № 1 - № 207 дома, № 4 - № 134 дома.
Западный избирательный участок № 522
Центр избирательного участка – город Шар, улица Абая № 56, средняя школа имени Б.Турсынова.
Границы избирательного участка - город Шар, улица Лекерова: № 1 - № 191 дома, № 2 - № 180 дома, улица Варепа: № 1 - № 157 дома, № 2 - № 160 дома, улица Абая: № 1 - № 91 дома, № 2 - № 110 дома, улица Кобдыкова: № 1 - № 15 дома, улица Ауэзова: № 7 - № 29 дома, № 8 - № 34 дома, улица Шакарима: № 1 - № 21 дома, № 2 - № 26 дома, улица Тойшыбаева: № 1 - № 45 дома, № 6 - № 8 дома, улица Алибасова: № 2 - № 38 дома, № 3 - № 36 дома, микрорайон Западный: № 1 - № 41 дома, № 2 - № 32 дома, улица Байсейитова: № 1 - № 17 дома, № 2 - № 20 дома, улица Первомайская: № 3 - № 17 дома, улица Титова: № 2 - № 18 дома, улица Калиева: № 1 - № 57 дома, улица Аубакирова: № 1 - № 7 дома, разъезд № 7, село Скотоимпорт, село Каракуыс.
Депо избирательный участок № 523
Центр избирательного участка – город Шар, улица Е. Боранбай № 91, здание администрации локомотивного депо.
Границы избирательного участка - город Шар, улица, Жамбыл: № 2 - № 34 дома, № 3 - № 30 дома, улица Турганбаева: № 1 - № 75 дома, № 2 - № 22 дома, улица Ж. Орынбаева: № 5 - № 19 дома, № 6 - № 76 дома, улица Герцена: № 29 - № 35 дома, улица Т. Бекишев: № 1 - № 21 дома, № 2 - № 24 дома, улица Пушкина: № 1 - № 27 дома, № 2 - № 22 дома, улица А. Темирханова: № 2 - № 25 дома, № 3 - № 19 дома, улица Маметова: № 20 - № 56 дома, № 21 - № 45 дома, улица Береговая: № 5 - № 43 дома, № 16 - № 44 дома, улица М. Буюмбаева: № 11 - № 91 дома, № 2 - № 92 дома, улица Сулейменова: № 6 - № 60 дома, № 7 - № 67 дома, улица Е. Боранбай: № 2 - № 36 дома, № 5 - № 35 дома, улица К. Мурынбаева: № 2 - № 68 дома, № 5 - № 41 дома, разъезд № 6, село Кызылшар, село Сарыарка, село Караш.
Закрытый избирательный участок № 524
Центр избирательного участка – поселок Жангизтобе, село Шуак воинская часть № 5514.
Закрытый избирательный участок № 525
Центр избирательного участка – поселок Жангизтобе, село Шуак воинская часть № 2544.
Маяковский избирательный участок № 528
Центр избирательного участка – село Калбатау, улица Актамберды жырау № 27, средняя школа имени Маяковского.

Сайлау учаскесінің шекарасы - Қалбатау ауылы, Серікпаев көшесі: № 2 - № 6 үйлері, № 3 - № 11 үйлері, Шәріпов көшесі: № 18 - № 44 үйлері, № 15 - № 41 үйлері, Келденов көшесі: № 22 - № 90 үйлері, № 9 - № 13 үйлері, Мәметова көшесі: № 2 - № 16 үйлері, № 3 - № 21 үйлері, Достық көшесі: № 34 - № 88 үйлері, № 37 - № 99 - № 4 үйлері, Байбосынов көшесі: № 2 - № 10 үйлері, № 1-№ 19 үйлері, Будник көшесі: № 8 - № 10 үйлері, Ақтамберді жырау көшесі: № 44 - № 110 үйлері, № 27-№ 71 үйлері, Қабанбай көшесі: № 60 - № 156 үйлері, № 27 - № 99 үйлері, Әлімбетов көшесі: № 4 - № 68 үйлері, Қалматаев көшесі: № 1-№ 61 үйлері, Мұстанбаев көшесі: № 4 - № 28 үйлері, № 27 - № 77 үйлері, Айдаболов көшесі: № 2а -№ 14 үйлері, № 1 - № 7 үйлері, Әбдірахманқызы көшесі: № 2 - № 100 үйлері, № 1 - № 87 үйлері, Оспанов көшесі: № 7 -№ 15 үйлері, Искаков көшесі: № 32 - № 82 үйлері, № 33 - № 99 үйлері, Абай көшесі: № 16 - № 92 үйлері, № 27 - № 111 үйлері, Боранбай би көшесі: № 24 - № 98 үйлері, № 17 - № 89 үйлері, Мұсылманқұлов көшесі: № 4 - № 68 үйлері, № 1 - № 49 үйлері.
№ 529 Георгиевка сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қалбатау ауылы, Достық көшесі № 179, Георгиевка орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Қалбатау ауылы, Абай көшесі: № 94 -№ 230 үйлері, № 113 - № 249 үйлері, Ахметқызы көшесі: № 2 - № 56 үйлері, № 1 - № 53 үйлері, Әлімбетов көшесі: № 1 - № 19 үйлері, Аймауытов көшесі: № 4 -№ 10 үйлері, Байқошқарұлы көшесі: № 4 - № 18 үйлері № 3 - № 23 үйлері, Бабатайұлы көшесі: № 2 - № 24 үйлері, № 5 - № 17 үйлері, Боранбай би көшесі: № 98а - № 210 үйлері, № 97 - № 207 үйлері, Жұмабаев көшесі: № 3 - № 9 үйлері, Киселев көшесі: № 50 - № 102 үйлері, № 37а үйі, Гончарев көшесі: № 2-№ 12 үйлері, № 1 -№ 11 үйлері, Лут көшесі: № 2 - № 6 үйлері, № 3 - № 9 үйлері, Достық көшесі: № 100 -№ 268 үйлері, № 123 - № 303 үйлері, Тәңірбергенов көшесі: № 4 - № 32 үйлері, № 3 - № 31 үйлер, Теряев көшесі: № 14 - № 16 үйлері, № 7 - № 15 үйлері, Шулятиков көшесі: № 2 - № 20 үйлері, Шакенов көшесі: № 2 - № 40 үйлері, № 1 - № 41 үйлері, Келденов көшесі: № 92 - № 178 үйлері, № 15 - № 87 үйлері.
№ 530 Абай сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қалбатау ауылы, Достық көшесі № 1, Абай атындағы мектеп гимназиясы.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Қалбатау ауылы, Келденов көшесі: № 2 - № 20 үйлері, № 3 - № 17 үйлері, Будник көшесі: № 7 - № 13 үйлері, Энергетиктер квартал № 2 - № 4 үйлері, № 1 - № 3 үйлері, Абай көшесі: № 2 - № 14 үйлері, № 1 - № 25 үйлері, Шәріпов көшесі: № 2 - № 14 үйлері, № 1 - № 15 үйлері, Қалматаев көшесі: 2-52 үйлері, Боранбай би көшесі: 2-20 үйлері, 1-15а үйлері, Ақтамберді жырау көшесі: № 6 - № 42 үйлері, № 1 - № 25 үйлері, Искаков көшесі: № 2 - № 28 үйлері, № 1 - № 27 үйлері, Оспанов көшесі: № 1 - № 5 үйлері, Кабанбай көшесі: № 2 - № 58 үйлері, № 1 - № 25 үйлері, Мұстанбаев көшесі: № 1 - № 25 үйлері, Тұңғатаров көшесі: № 2 - № 4 үйлері, № 1 - № 13 үйлері, Достық көшесі: № 4 - № 32 үйлері, № 1 - № 33 үйлері, Исабеков көшесі: № 1 - № 17 үйлері, Ландышев көшесі: № 2 - № 2г үйлері, № 1 - № 9 үйлері, Дулатов көшесі: № 2 - № 36 үйлері, № 1 - № 45 үйлері, Саяқов көшесі: № 2 - № 48 үйлері, Киселев көшесі: № 2 - № 44 үйлері, № 7 - № 9 үйлері, Квартал № 1, № 2, № 3, үйлері, Нұршайықов көшесі: № 4 - № 90 үйлері, № 1 -№ 77 үйлері, Қорықшар ауылы, Орынбай ауылы
№ 531 Мәдениет сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қалбатау ауылы, Достық көшесі № 92, Мәдениет үйі.

Границы избирательного участка - село Калбатау, улица Серикпаева: № 2 - № 6 дома, № 3 - № 11 дома, улица Шарипова: № 18 - № 44 дома, № 15 - № 41 дома, улица Келденова: № 22 - № 90 дома, № 9 - № 13 дома, улица Маметова: № 2 - № 16 дома, № 3 - № 21 дома, улица Достык: № 34 - № 88 дома, № 37 - № 99 - № 4 дома, улица Байбосынов: № 2 - № 10 дома, № 1 - № 19 дома, улица Будника: № 8 - № 10 дома, улица Актамберды жырау: № 44 - № 110 дома, № 27 - № 71 дома, улица Кабанбая: № 60 - № 156 дома, № 27 - № 99 дома, улица Алимбетова: № 4 - № 68 дома, улица Калматаева: № 1 - № 61 дома, улица Мустанбаева: № 4 - № 28 дома, № 27 - № 77 дома, улица Айдаболова: № 2а - № 14 дома, № 1 - № 7 дома, улица Абдырахманкызы: № 2 - № 100 дома, № 1 - № 87 дома, улица Оспанова: № 7 - № 15 дома, улица Искакова: № 32 - № 82 дома, № 33 - № 99 дома, улица Абая: № 16 - № 92 дома, № 27 - № 111 дома, улица Боранбай би: № 24 - № 98 дома, № 17 - № 89 дома, улица Мусылманкулова: № 4 - № 68 дома, № 1 - № 49 дома.
Георгиевский избирательный участок № 529
Центр избирательного участка - село Калбатау, улица Достык № 179, Георгиевская средняя школа.
Границы избирательного участка - село Калбатау, улица Абая: № 94 - № 230 дома, № 113 - № 249 дома, улица Ахметкызы: № 2 - № 56 дома, № 1 - № 53 дома, улица Алимбетова: № 1 - № 19 дома, улица Аймауытова: № 4 - № 10 дома, улица Байкошкарулы: № 4 - № 18 дома, № 3 - № 23 дома, улица Бабатайулы: № 2 - № 24 дома, № 5 - № 17 дома, улица Боранбай би: № 98а - № 210 дома, № 97 - № 207 дома, улица Жумабаева: № 3 - № 9, улица Киселева: № 50 - № 102 дома, № 37а дом, улица Гончарева: № 2 - № 12 дома, № 1 - № 11 дома, улица Лут: № 2 - № 6 дома, № 3 - № 9 дома, улица Достык: № 100 - № 268 дома, № 123 - № 303 дома, улица Танирбергенова: № 4 - № 32 дома, № 3 - № 31 дома, улица Теряева: № 14 - № 16 дома, № 7 - № 15 дома, улица Шулятикова: № 2 - № 20 дома, улица Шакенова: № 2 - № 40 дома, № 1 - № 41 дома, улица Келденова: № 92 - № 178 дома, № 15 - № 87 дома.
Абайский избирательный участок № 530
Центр избирательного участка - село Калбатау, улица Достык № 1, школа-гимназия имени Абая.
Границы избирательного участка - село Калбатау, улица Келденова: № 2 - № 20 дома, № 3 - № 17 дома, улица Будника: № 7 - № 13 дома, квартал Энергетиков: № 2 - № 4 дома, № 1 - № 3 дома, улица Абая: № 2 - № 14 дома, № 1 - № 25 дома, улица Шарипова: № 2 - № 14 дома, № 1 - № 15 дома, улица Калматаева: № 2 - № 52 дома, улица Боранбай би: № 2 - № 20 дома, № 1 - № 15а дома, улица Актамберды жырау: № 6 - № 42 дома, № 1 - № 25 дома, улица Искакова: № 2 - № 28 дома, № 1 - № 27 дома, улица Оспанова: № 1 - № 5 дома, улица Кабанбая: № 2 - № 58 дома, № 1 - № 25 дома, улица Мустанбаева: № 1 - № 25 дома, улица Тунгатарова: № 2 - № 4 дома, № 1 - № 13 дома, улица Достык: № 4 - № 32 дома, № 1 - № 33 дома, улица Исабекова: № 1 - № 17 дома, улица Ландышева: № 2 - № 2г дома № 1 - № 9 дома, улица Дулатова: № 2 - № 36 дома, № 1 - № 45 дома, улица Саякова: № 2 - № 48 дома, улица Киселева: № 2 - № 44 дома, № 7 - № 9 дома, Квартал № 1, № 2, № 3, дома, улица Нуршайыкова: № 4 - № 90 дома, № 1 - № 77 дома, село Корыкшар, село Орынбай.
Культурный избирательный участок № 531
Центр избирательного участка - село Калбатау, улица Достык № 92, здание дом культуры.

Сайлау учаскесінің шекарасы - Қалбатау ауылы, Искаков көшесі: № 86 - № 118 үйлері, № 101 - № 189 үйлері, Бабатайұлы көшесі: № 26 - № 50 үйлері, № 19 - № 33а үйлері, Әділбаев көшесі: № 24 - № 76 үйлері, 1 - № 67 үйлері, Әлімбетов көшесі: № 31 - № 69 үйлері, Ақтамберді көшесі: № 116 - № 234 үйлері, № 89 - № 195 үйлері, Құдайбердиев көшесі: № 2 - № 8 үйлері, Мұстамбаев көшесі: 30-144 үйлері, 79-187 үйлері, Оспанов көшесі: 2-30 үйлері, № 17 - № 21 үйлері, Қабанбай көшесі: № 164 - № 290 үйлері, № 101 - № 219 үйлері, Байқошқарұлы көшесі: № 20 - № 56 үйлері, № 25 - № 57 үйлері, Гагарин көшесі: № 4 - № 58 үйлері, № 1 - № 29 үйлері, Мырзатайұлы көшесі: № 4 - № 8 үйлері, № 3 - № 9 үйлері, Тәңірбергенұлы көшесі: № 34 - № 74 үйлері, № 33 - № 71 үйлері, Әуезов көшесі: № 6 - № 30 үйлері, № 1 - № 29, үйлері, "Едіге" кемпингі, Бүрліағаш елді мекені, мал шаруашылық нүктелері.
№ 533 Ортабұлақ сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ортабұлақ ауылы, клуб ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Ортабұлақ ауылы, мал шаруашылық нүктелері
№ 535 Васильковка сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Батыр Қапай ауылы, Васильковка негізгі мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Батыр Қапай ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 536 Жаңаөзен сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Жаңаөзен ауылы, К. Шакенов атындағы орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Жаңаөзен ауылы, Жіңішке елді мекені.
№ 538 Малай сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Малай ауылы, Малай негізгі мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Малай ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 539 Сұлусары сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Сұлусары ауылы, Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Сұлусары ауылы, Қазаншұңқыр ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 542 Шымылдық сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Шымылдық ауылы, "Әділ" шаруа қожалығы.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Шымылдық, Қойтас елді мекендері, мал шаруашылық нүктелері.
№ 543 Былқылдақ сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Былқылдақ ауылы, Ә.Шәріпов атындағы негізгі мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Былқылдақ ауылы.
№ 544 Кеңтарлау сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Кеңтарлау ауылы, Шар негізгі мектебі. Сайлау учаскесінің шекарасы - Кеңтарлау ауылы
№ 545 Қаратөбе сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қаратөбе ауылы, Д. Қалматайұлы атындағы орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Қаратөбе ауылы.
№ 546 Бірлік сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Бірлік ауылы, Бірлік орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Бірлік ауылы, Амангелді, Қарақожа елді мекендері, мал шаруашылық нүктелері.
№ 549 Қапанбұлақ сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қапанбұлақ ауылы, Т.Хасенұлы атындағы орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Қапанбұлақ ауылы, Қызылжұлдыз ауылы, Капанбұлақ стансасы, мал шаруашылық нүктелері
№ 550 Егінбұлақ сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Егінбұлақ ауылы, С. Әлімбетов атындағы негізгі мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Егінбұлақ ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 551 Балықтыкөл сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Балықтыкөл ауылы, "Балықтыкөл" шаруа қожалығы.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Балықтыкөл ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 553 Көкпекті сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қарасу ауылы, "Қарасу" шаруа қожалығы.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Қарасу ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 555 Қызылағаш сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қызылағаш ауылы, жастар үйі ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Қызылағаш ауылы, Қаратоған елді мекені, мал шаруашылық нүктелері.
№ 556 Үшбиік сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Үшбиік ауылы, Ақтайлақ би атындағы орта мектеп ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы – Үшбиік ауылы, Еңірекей ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 558 Аршалы сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Аршалы ауылы, Аршалы негізгі мектебі ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Аршалы ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 559 Жарықтас сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Жарықтас ауылы, фельдшерлік пункт ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Жарықтас ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 560 Жарық сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Жарық ауылы, клуб ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Жарық ауылы, Қызылқайың елді мекені, мал шаруашылық нүктелері.
№ 562 Ақжал сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақжал ауылы, Ақжал негізгі мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Ақжал ауылы.
№ 563 Бөке сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Бөке ауылы, Қ.Сембаевтың тұрғын үйі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Бөке ауылы.
№ 564 Нефтебаза сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Жаңғызтөбе кенті, № 3 квартал, мұнай базасының әкімшілік ғимараты.

Границы избирательного участка- село Калбатау, улица Искакова: № 86 - № 118 дома, № 101 - № 189 дома, улица Бабатайулы: № 26 - № 50 дома, № 19 - № 33а дома, улица Адилбаева: № 24 - № 76 дома, № 1 - № 67 дома, улица Алимбетов: № 31 - № 69 дома, улица Актамберды жырау: № 116 - № 234 дома, № 89 - № 195 дома, улица Кудайбердиева: № 2 - № 8 дома, улица Мустамбаева: № 30 - № 144 дома, № 79 - № 187 дома, улица Оспанова: № 2 - № 30 дома, № 17 - № 21 дома, улица Кабанбая: № 164 - № 290 дома, № 101 - № 219 дома, улица Байкошкарулы: № 20 - № 56 дома, № 25 - № 57 дома, улица Гагарина: № 4 - № 58 дома, № 1 - № 29 дома, улица Мырзатайулы: № 4 - № 8 дома, № 3 - № 9 дома, улица Танирбергенулы: № 34 - № 74 дома, № 33 - № 71 дома, улица Ауэзова: № 6 - № 30 дома, № 1 - № 29 дома, кемпинг "Едіге", населенный пункт Бурлыагаш, скотоводческие точки.
Ортабулакский избирательный участок № 533
Центр избирательного участка - село Ортабулак, здание клуба.
Границы избирательного участка - село Ортабулак, скотоводческие точки.
Васильковский избирательный участок № 535
Центр избирательного участка – село Батыр Капай, основная школа Васильковка.
Границы избирательного участка – село Батыр Капай, скотоводческие точки.
Жанаозенский избирательный участок № 536
Центр избирательного участка – село Жанаозен, средняя школа имени Шакенова.
Границы избирательного участка – село Жанаозен, населенный пункт Жинишке.
Малайский избирательный участок № 538
Центр избирательного участка - село Малай, основная школа Малай.
Границы избирательного участка - село Малай, скотоводческие точки.
Сулусаринский избирательный участок № 539
Центр избирательного участка – село Сулусары, средняя школа имени Ш.Валиханова.
Границы избирательного участка - село Сулусары, скотоводческие точки, село Казаншункыр, скотоводческие точки.
Шымылдыкский избирательный участок № 542
Центр избирательного участка - село Шымылдык, крестьянское хозяйство "Адил".
Границы избирательного участка - село Шымылдык, скотоводческие точки, село Койтас, скотоводческие точки.
Былкылдакский избирательный участок № 543
Центр избирательного участка – село Былкылдак, основная школа имени А. Шарипова.
Границы избирательного участка - село Былкылдак.
Кентарлауский избирательный участок № 544
Центр избирательного участка – село Кентарлау, основная школа Шар.
Границы избирательного участка - село Кентарлау.
Каратобинский избирательный участок № 545
Центр избирательного участка – село Каратобе, средняя школа имени Д.Калматайулы.
Границы избирательного участка - село Каратобе.
Бирликский избирательный участок № 546
Центр избирательного участка – село Бирлик, средняя школа Бирлик.
Границы избирательного участка - село Бирлик, населенные пункты Амангельды, Каракожа, скотоводческие точки.
Капанбулакский избирательный участок № 549
Центр избирательного участка – село Капанбулак, средняя школа имени Т. Хасенулы.
Границы избирательного участка - село Капанбулак, село Кызылжулдыз, станция Капанбулак, скотоводческие точки.
Егинбулакский избирательный участок № 550
Центр избирательного участка - село Егинбулак, основная школа имени С. Алимбетова.
Границы избирательного участка - село Егинбулак, скотоводческие точки.
Балыктыкольский избирательный участок № 551
Центр избирательного участка - село Балыктыкол, крестьянское хозяйство "Балыктыкол".
Границы избирательного участка - село Балыктыкол, скотоводческие точки.
Кокпектинский избирательный участок № 553
Центр избирательного участка - село Карасу, крестьянское хозяйство "Карасу".
Границы избирательного участка - село Карасу, скотоводческие точки.
Кызылагашский избирательный участок № 555
Центр избирательного участка – село Кызылагаш, здание дома молодежи.
Границы избирательного участка- село Кызылагаш, населенный пункт Каратоган, скотоводческие точки.
Ушбиикский избирательный участок № 556
Центр избирательного участка – село Ушбиик, здание средней школы имени Актайлак би.
Границы избирательного участка – село Үшбиик, село Енрекей скотоводческие точки.
Аршалинский избирательный участок № 558
Центр избирательного участка – село Аршалы, здание основной школы Аршалы.
Границы избирательного участка – село Аршалы, скотоводческие точки.
Жарыктасский избирательный участок № 559
Центр избирательного участка – село Жарыктас, здание фельдшерского пункта.
Границы избирательного участка – село Жарыктас, скотоводческие точки.
Жарыкский избирательный участок № 560
Центр избирательного участка - село Жарык, здание клуба.
Границы избирательного участка – село Жарык, населенный пункт Кызылкайын, скотоводческие точки.
Акжалский избирательный участок № 562
Центр избирательного участка – село Акжал, основная школа Акжал.
Границы избирательного участка – село Акжал.
Бокенский избирательный участок № 563
Центр избирательного участка - село Боке, жилой дом К. Сембаева.
Границы избирательного участка – село Боке.
Нефтебаза избирательный участок № 564
Центр избирательного участка – поселок Жангызтобе, квартал № 3, административное здание нефтебазы.

Сайлау учаскесінің шекарасы - Жаңғызтөбе кенті, № 1, № 2, № 3 кварталдар, № 9, № 10 айырықтар.
№ 565 Мектеп сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Жаңғызтөбе кенті, квартал № 7, Жаңғызтөбе орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Жаңғызтөбе кенті: № 4, № 5, № 6 кварталдар.
№ 566 Автотэп сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Жаңғызтөбе кенті, квартал № 5, бастапқы медициналық көмек көрсету пункті.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Жаңғызтөбе кенті: № 7, № 8, № 9 кварталдар.
№ 567 Шуақ сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Шуақ ауылы, №236 орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Шуақ ауылы: № 1, № 1/1, № 1/2, № 2, № 10, № 17, № 18, № 19, № 23, № 107, № 115 үйлері.
№ 568 Жарма сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Жарма кенті, Теряев атындағы орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Жарма кенті.
№ 569 Қарақойтас сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қарақойтас стансасы, № 5 околотка.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Қарақойтас стансасы, № 15, № 16 айырықтар.
№ 570 Әуезов сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Әуезов кенті, Мира көшесі № 90 блок А, "Арман" жастар орталығының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Әуезов кенті, Солнечное ауылы, Геологическая көшесі: № 2 - № 58 үйлері, № 13 - № 45 үйлері, Горная көшесі: № 1 - № 97 үйлері, № 2 - № 90 үйлері, Абай көшесі: № 4 - № 34 үйлері, № 5 - № 37 үйлері, Первомайская көшесі: № 3 - № 64 үйлері, № 4 - № 62 үйлері, Мира көшесі: № 2 - № 94 үйлері, № 1 - № 69 үйлері, Фабричная көшесі: № 1 - № 13 үйлері, Социалистическая көшесі: № 2 - № 64 үйлері, № 5 - № 67 үйлері, Коммунистическая көшесі: № 1 - № 39 үйлері, Гагарин көшесі: № 1 - № 11 үйлері, № 2 - № 12. үйлері, Спортивная көшесі: № 2 - № 14 үйлері, № 3 - № 13 үйлері, Дружбы көшесі: № 3 - № 17 үйлері, № 4 - № 20 үйлері.
№ 571 Бақыршық сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Әуезов кенті, "Б" кварталы №1, Бақыршық орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Әуезов кенті, "А" кварталы: №4, №5, №6, №8, № 9, №10, №11, №21, №22, №23, №24 үйлері, "Б" кварталы: № 34, №42, №50, № 66 үйлері.
№ 572 Белтерек сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Белтерек ауылы, Қажыгелді атындағы орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Белтерек ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 573 Қарашоқы сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қарашоқы ауылы, "Айтас" шаруа қожалығы.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Қарашоқы ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 574 8 - Март сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - 8-Март, Балықтыкөл негізгі мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы: 8-Март ауылы, мал шаруашылық нүктелері, Балықтыкөл стансасы.
№ 575 Қаражал сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қаражал ауылы, Шевченко атындағы негізгі мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Қаражал ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 576 Үкілі сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Үкілі ауылы, Верный путь бастауыш мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Үкілі ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 577 Салқынтөбе сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Салқынтөбе ауылы, Маяковский атындағы негізгі мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Салқынтөбе ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 578 Қоңырбиік сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қоңырбиік ауылы, Қоңырбиік негізгі мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Қоңырбиік ауылы, Суықбұлақ елді мекені, мал шаруашылық нүктелері.
№ 580 Ұзынжал сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ұзынжал ауылы, Ұзынжал негізгі мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Ұзынжал ауылы.
№ 581 Жайма сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Жайма ауылы, Арқалық негізгі мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Жайма ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 583 Қарасу сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы – Кіші Қарасу ауылы, Жастар орталығы ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Кіші Қарасу ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 584 Асқаралы сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Асқаралы ауылы, Лекеров атындағы негізгі мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Асқаралы ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 585 Кезеңсу сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Кезеңсу ауылы, Кезеңсу негізгі мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Кезеңсу ауылы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 586 Көшек сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Көшек ауылы, Көшек негізгі мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Көшек ауылы, Суырлы стансасы, мал шаруашылық нүктелері.
№ 588 Суықбұлақ сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Суықбұлақ кенті, Новотаубинка бастауыш мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Суықбұлақ кенті, мал шаруашылық нүктелері.
№ 589 Цемзавод сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Суықбұлақ кенті, Суықбұлақ орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекарасы - Суықбұлақ кенті.
№ 590 Делбегетей сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Делбегетей стансасы, станса кезекшісінің кеңсесі.

Границы избирательного участка - поселок Жангызтобе, № 1, № 2, № 3 кварталы, № 9, № 10 разъезды.
Школьный избирательный участок № 565
Центр избирательного участка - поселок Жангызтобе, квартал № 7, средняя школа Жангызтобе.
Границы избирательного участка - поселок Жангызтобе, № 4, № 5, № 6 кварталы.
Автотэп избирательный участок № 566
Центр избирательного участка - поселок Жангызтобе, квартал № 5, пункт первой медицинской помощи.
Границы избирательного участка - поселок Жангызтобе, № 7, № 8, № 9 кварталы.
Шуакский избирательный участок № 567
Центр избирательного участка – село Шуак, № 236 средняя школа.
Границы избирательного участка – село Шуак: № 1, № 1/1, № 1/2, № 2, № 10, № 17, № 18, № 19, № 23, № 107, № 115 дома.
Жарминский избирательный участок № 568
Центр избирательного участка - поселок Жарма, средняя школа имени Теряева.
Границы избирательного участка – поселок Жарма.
Каракойтасский избирательный участок № 569
Центр избирательного участка - станция Каракойтас, околотка № 5.
Границы избирательного участка – станция Каракойтас № 15, № 16 разъезды.
Ауэзовский избирательный участок № 570
Центр избирательного участка - поселок Ауэзова, улица Мира № 90 блок А, здание молодежного центра "Арман".
Границы избирательного участка – поселок Ауэзова, село Солнечное, улица Геологическая: № 2 - № 58 дома, № 13 - № 45 дома, улица Горная: № 1 - № 97 дома № 2 - № 90 дома, улица Абая: № 4 - № 34 дома, № 5 - № 37 дома, улица Первомайская: № 3 - № 64 дома, № 4 - № 62 дома, улица Мира: № 2 - № 94 дома, № 1 - № 69 дома, улица Фабричная: № 1 - № 13 дома, улица Социалистическая: № 2 - № 64 дома, № 5 - № 67 дома, улица Коммунистическая: № 1 - № 39 дома, улица Гагарина: № 1 - 11 дома, № 2 - № 12 дома, улица Спортивная: № 2 - № 14 дома, № 3 - № 13 дома, улица Дружбы: № 3 - № 17 дома, № 4 - № 20 дома.
Бакыршыкский избирательный участок № 571
Центр избирательного участка - поселок Ауэзова, квартал "Б" № 1, средняя школа Бакыршык.
Границы избирательного участка – поселок Ауэзова, квартал "А": № 4, № 5, № 6, № 8, № 9, № 10, № 11, № 21, № 22, № 23, № 24 дома, квартал "Б": № 34, № 42, № 50, № 66 дома.
Белтерекский избирательный участок № 572
Центр избирательного участка - село Белтерек, средняя школа имени Кажыгелды.
Границы избирательного участка – село Белтерек, скотоводческие точки.
Карашокинский избирательный участок № 573
Центр избирательного участка - село Карашокы, крестьянское хозяйство "Айтас".
Границы избирательного участка – село Карашокы, скотоводческие точки.
8-Марта избирательный участок № 574
Центр избирательного участка – село 8-Марта, основная школа Балыктыкол.
Границы избирательного участка - село 8-Марта, скотоводческие точки, станция Балыктыкол.
Каражалский избирательный участок № 575
Центр избирательного участка - село Каражал, основная школа имени Шевченко.
Границы избирательного участка – село Каражал, скотоводческие точки.
Укилинский избирательный участок № 576
Центр избирательного участка – село Укили, начальная школа Верный путь.
Границы избирательного участка - село Укили, скотоводческие точки.
Салкынтобинский избирательный участок № 577
Центр избирательного участка – село Салкынтобе, основная школа имени Маяковского.
Границы избирательного участка – село Салкынтобе, скотоводческие точки.
Конырбиикский избирательный участок № 578
Центр избирательного участка – село Конырбиик, основная школа Конырбиик.
Границы избирательного участка – село Конырбиик, скотоводческие точки, населенный пункт Суыкбулак, скотоводческие точки.
Узынжалский избирательный участок № 580
Центр избирательного участка – село Узынжал, основная школа Узынжал.
Границы избирательного участка – село Узынжал.
Жайминский избирательный участок № 581
Центр избирательного участка – село Жайма, средняя школа Аркалык.
Границы избирательного участка – село Жайма, скотоводческие точки.
Карасуский избирательный участок № 583
Центр избирательного участка – село Малая Карасу, здание центра молодежи.
Границы избирательного участка - село Малая Карасу, скотоводческие точки.
Аскаралинский избирательный участок № 584
Центр избирательного участка - село Аскаралы, основная школа имени Лекерова.
Границы избирательного участка – село Аскаралы, скотоводческие точки.
Кезенсуский избирательный участок № 585
Центр избирательного участка – село Кезенсу, основная школа Кезенсу.
Границы избирательного участка – село Кезенсу, скотоводческие точки.
Кошекский избирательный участок № 586
Центр избирательного участка – село Кошек, основная школа Кошек.
Границы избирательного участка – село Кошек, скотоводческие точки.
Суықбулакский избирательный участок № 588
Центр избирательного участка – поселок Суыкбулак, начальная школа Новотаубинка.
Границы избирательного участка – поселок Суыкбулак, скотоводческие точки.
Цемзаводский избирательный участок № 589
Центр избирательного участка – поселок Суыкбулак, средняя школа Суыкбулак.
Границы избирательного участка – поселок Суыкбулак.
Делбегетейский избирательный участок № 590
Центр избирательного участка – станция Делбегетей, контора дежурной станции.

Сайлау учаскесінің шекарасы - Делбегетей стансасы, № 3, № 4 айырықтар.
№ 1146 Жабық сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қалбатау ауылы, Бабатайұлы көшесі № 36, Жарма ауданының ішкі істер бөлімі.

Границы избирательного участка – станция Делбегетей, № 3, № 4 разъезды.
Закрытый избирательный участок № 1146
Центр избирательного участка – село Калбатау, улица Бабатайулы №36, отдел внутренних дел Жарминского района.