Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі N 2417 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 мамырда N 3311 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 19.01.2016 № 9 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238–бабының 3–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31–бабының 2–тармағына сәйкес Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және Зырян ауданының ауылдық жерлерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі Е. Сәлімов
КЕЛІСІЛДІ:
Зырян ауданы мәслихатының
хатшысы Г.Денисова
18 04 2014 жыл
Зырян ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 17 сәуірдегі
№ 2417 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және Зырян ауданының ауылдық жерлерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласы мамандарының лауазымдары:
1) күтім бойынша әлеуметтік қызметкер;
2) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман.
2. Білім беру саласы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттiк мекеме мен қазыналық кәсiпорын басшысы мен басшының орынбасары;
2) мектепке дейiнгi мемлекеттiк мекеменің және қазыналық кәсiпорынның басшысы;
3) кітапхана, интернат, шеберхана меңгерушісі;
4) барлық мамандықтар мұғалімдері;
5) аға тәрбиеші;
6) тәрбиеші;
7) шебер;
8) әдістемеші;
9) музыкалық жетекші;
10) көркемдік жетекші;
11) педагог-психолог;
12) логопед;
13) аға вожатый;
14) бастауыш әскери дайындық жөніндегі оқытушы-ұйымдастырушы;
15) педагог – ұйымдастырушы;
16) кітапханашы;
17) медбике;
18) әлеуметтік педагог;
19) қосымша білім педагогы;

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 17 апреля 2014 года N 2417. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 мая 2014 года N 3311. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 9
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 19.01.2016 № 9 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Зыряновского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района Е. Салимов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь маслихата
Зыряновского района Г.Денисова
18 04 2014 года
Приложение к постановлению
акимата Зыряновского района
от 17 апреля 2014 года № 2417
Перечень
должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Зыряновского района
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу;
2) специалист по социальной работе.
2. Должности специалистов в области образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
2) руководитель дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;
3) заведующий библиотекой, интернатом, мастерской;
4) учителя всех специальностей;
5) старший воспитатель;
6) воспитатель;
7) мастер;
8) методист;
9) музыкальный руководитель;
10) художественный руководитель;
11) педагог-психолог;
12) логопед;
13) старший вожатый;
14) преподаватель-организатор начальной военной подготовки;
15) педагог-организатор;
16) библиотекарь;
17) медицинская сестра;
18) социальный педагог;
19) педагог дополнительного образования;

20) үйірме жетекшісі;
21) жаттықтырушы;
22) хореограф;
23) нұсқаушы;
24) саз жетекшісі;
25) зертханашы.
3. Мәдениет саласы мамандарының лауазымдары:
1) ауылдық мәдениет мекемелерінің меңгерушілері;
2) ауылдық мәдениет мекемлерінің директорлары;
3) аға кітапханашы;
4) кітапханашы;
5) сүйемелдеуші;
6) мәдени-бос уақыт қызметі бойынша жұмысшы;
7) музыкалық оператор;
8) музыкалық жетекші;
9) мәдени ұйымдастырушы;
10) вокалдық топ жетекшісі;
11) хореограф;
12) бейнелеу студиясының жетекшісі;
13) студия жетекшісі;
14) үйірме жетекшісі;
15) топ жетекшісі;
16) концертмейстер;
17) бос уақыт ұйымдастырушы;
18) аға мәдени ұйымдастырушы;
19) жаппай шаралардың режиссері;
20) би ұжымының жетекшісі;
21) вокал студиясының жетекшісі;
22) хор жетекшісі;
23) дыбыс режиссері;
24) көркемөнерпаздар ұжымының жетекшісі;
25) халықтық ұжымының жетекшісі;
26) халықтық ансамблінің жетекшісі;
27) дыбыс операторы.

20) руководитель кружка;
21) тренер;
22) хореограф;
23) инструктор;
24) концертмейстер;
25) лаборант.
3. Должности специалистов в области культуры:
1) заведующие сельских учреждений культуры;
2) директора сельских учреждений культуры;
3) старший библиотекарь;
4) библиотекарь;
5) аккомпаниатор;
6) работник по культурно-досуговой деятельности;
7) музыкальный оператор;
8) музыкальный руководитель;
9) культорганизатор;
10) руководитель вокальной группы;
11) хореограф;
12) руководитель изостудии;
13) руководитель студии;
14) руководитель кружка;
15) руководитель группы;
16) концертмейстер;
17) организатор досуга;
18) старший культорганизатор;
19) режиссер массовых мероприятий;
20) руководитель танцевального коллектива;
21) руководитель вокальной студии;
22) руководитель хора;
23) звукорежиссер;
24) руководитель самодеятельного коллектива;
25) руководитель народного коллектива;
26) руководитель народного ансамбля;
27) технические исполнители, в том числе звукооператор.