Зырян қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 2702 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қарашада № 3564 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қазандағы № 338 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 11.10.2016 № 338 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-бабына сәйкес Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зырян қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифі барлық маршруттар үшін 60 (алпыс) теңге көлемінде белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі Е.Сәлімов
"КЕЛІСІЛДІ"
Зырян ауданы
мәслихатының хатшысы Г.Денисова
"30" қазан 2014 жыл

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Зыряновска
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29 октября 2014 года № 2702. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 ноября 2014 года № 3564. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 11 октября 2016 года № 338
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 11.10.2016 № 338 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Зыряновск в размере 60 (шестьдесят) тенге.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района Е.Салимов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь маслихата
Зыряновского района Г.Денисова
"30" октября 2014 год