2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 2775 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 желтоқсанда № 3603 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 467 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 24.12.2015 № 467 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын жүзеге асыру бойынша шаралар туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы №836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландырудың ережесінің 6, 7, 8, 18-тармақтарына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зырян ауданы бойынша 2015 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға сәйкес 2015 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізілімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, мөлшері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбекақысы 2015 жылғы белгіленген ең төменгі жалақының 1,25 мөлшерінде бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Зырян ауданы әкімінің орынбасары Қ.Ш.Ерембесовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі Е. Сәлімов
Зырян ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 12 желтоқсандағы
2775 қаулысына қосымша
2015 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізілімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және нақты шарттары
№ р/с
Жұмыс берушінің аталуы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Орындалатын жұмыстардың көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру көзі
1
"Зырян қаласының әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу,
курьерлік жұмыс

Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 12 декабря 2014 года № 2775. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2014 года № 3603. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2015 года № 467
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 24.12.2015 № 467 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктами 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"", для поддержки различных групп населения испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в 2015 году по Зыряновскому району.
2. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ, согласно приложению.
3. Размер оплаты труда участников общественных работ утвердить в размере 1,25 минимальной заработной платы, установленной на 2015 год.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зыряновского района Ерембесова К.Ш.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района Е. Салимов
Приложение к постановлению
акимата Зыряновского района
от 12 декабря 2014 года№ 2775
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ
№ п/п
Наименование работодателя
Вид общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Зыряновска"
Помощь в работе с архивными и текущими документами,
курьерская работа

Жергілікті бюджет -50%, жұмыс берушінің қаражаты-50% (ұсынылған тапсырысқа сәйкес)
52
"Зырян ауданының экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу,
курьерлік жұмыс
ай сайын 800-1000 құжат;
ай сайын 500-600 құжат
8
5
Жергілікті бюджет
53
"Зырян ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу,
курьерлік жұмыс

Местный бюджет -50%, средства работодателя-50%
(согласно представленной заявке)
52
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Зыряновского района"
Помощь в работе с архивными и текущими документами, курьерская работа
800-1000 документов ежемесячно;
500-600 документов ежемесячно
8
5
Местный бюджет
53
Государственное учреждение "Аппарат маслихата Зыряновского района" (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, курьерская работа

Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбек ақыны төлеу жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару арқылы орындалған жұмыстың саны, сапасы және қиындығына байланысты жұмыс уақыты табелінде көрсетілген нақты жұмыс істелген уақытқа жүргізіледі; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық; уақытша жұмысқа жарамсыздығы бойынша әлеуметтік жәрдемақыны төлеу, зақыммен немесе басқа да денсаулық жағдайына келтірілген заларды өтеу; зейнеткерлік және әлеуметтік салымдар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі. Жұмыскерлердің кейбір санаттары үшін қоғамдық жұмыстардың шарттары (кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге, он сегіз жасқа толмаған тұлғаларға) сәйкес санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерінің есебімен және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамалығына сәйкес жұмыскер мен жұмыс беруші арасындағы жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле рабочего времени в зависимости от количества, качества и сложности выполненных работ путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников ( женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.