Ақсуат ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 03 қарашадағы № 105 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылқы 20 қарашада № 3555 болып тіркелді
Казақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабы 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 35 бабы 2 тармағына сәйкес, 2014 жылғы 3 қыркүйектегі Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссияның қорытындысы негізінде және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып Ақсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ақсуат ауылдық округiнің Ақсуат ауылындағы атауы жоқ көшеге – «Тілеген Қинаубайұлы» атауы берiлсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Ақсуат ауылдық округi әкiмiнің орынбасары С.Қасеновке жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ақсуат ауылдық округінің әкiмi
Ғ.Нұғиев

О присвоении наименования безымянной улице в селе Аксуат
Решение акима Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 03 ноября 2014 года N 105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 ноября 2014 года N 3555
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании заключения ономастической комиссии Восточно Казахстанской области от 3 сентября 2014 года и учитывая мнение жителей села, аким Аксуатского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Аксуат Аксуатского сельского округа наименование – «Тилеген Кинаубайулы».
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима Аксуатского сельского округа Касенову С.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аксуатского сельского
округа
Г.Нугиев