Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 13 мамырда № 110 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 маусымда № 3559 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 186 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 21.07.2015 № 186 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттері бекітілсін:
1) "Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру";
2) "Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б. М. Мәкенге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                С. Шапкенов
2014 жылғы 13 мамырдағы № 110
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
"Cпорт шеберiне кандидат,
бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi
жоғары және орта деңгейдегi бірiншi
санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi
бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты
спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен
санаттарын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Батыс Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 118 "Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, жергілікті атқарушы органдар дене шынықтыру және спорт саласында көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" қаулысымен бекітілген "Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi" спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес көрсетіледі.

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 13 мая 2014 года № 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 июня 2014 года № 3559. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года № 186
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 21.07.2015 № 186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нижеследующие регламенты государственных услуг в сфере физической культуры и спорта:
1) "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории";
2) "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Б. М. Макен.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области                    С. Шапкенов
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 13 мая 2014 года № 110
Регламент
государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий:
кандидат в мастера спорта,
первый спортивный разряд, тренер высшего и
среднего уровня квалификации первой категории,
инструктор-спортсмен высшего уровня
квалификации первой категории,
методист высшего и среднего уровня
квалификации первой категории,
судья по спорту первой категории"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление физической культуры и спорта Западно-Казахстанской области" (далее – услугодатель) в соответствии со стандартом государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 118 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта, оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, местными исполнительными органами в сфере физической культуры и спорта и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (далее - стандарт).

2. Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтырының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – ХҚО) арқылы жүзеге асырылады.
ХҚО-ның жұмыс кестесі – демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбіден сенбіге дейін үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін. Мемлекеттік қызмет жеделдетілген қызмет көрсетусіз "электрондық кезек" тәртібімен көрсетіледі, "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы электрондық кезекті брондауға болады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – спорттық разряд беру туралы, жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушы-спортшыларға санаттар беру туралы, спорттан төреші санатын беру туралы бұйрықтан үзінді көшірме.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
5. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) мен
көрсетілетін қызметті берушінің
іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Көрсетілетін қызметті алушының не оның сенімхат бойынша өкілінің стандарттың 9-тармағында қарастырылған мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды қоса мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі өтінішінің болуы мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
Көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы тіркелген жері бойынша ХҚО-ға жүгінеді.
1) ХҚО-ның қызметкері 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде почта, не курьерлік қызмет арқылы көрсетілетін қызметті берушіге құжаттарды жібереді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінішін тіркейді және көрсетілетін қызметті алушының қағаз тасығыштағы құжаттар пакеті түскен күні көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарау үшін жолдайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде өтініштің және оған қоса берілген құжаттардың талаптарға сәйкестігін қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 10 (он) күнтізбелік күн ішінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттар пакетін спорттық разрядтар мен санаттар беру жөніндегі біліктілік Комиссиясының (бұдан әрі - Комиссия) отырысына дайындауды және қалыптастыруды жүзеге асырады;

2. Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан (далее – ЦОН).
График работы ЦОНа – с понедельника по субботу с 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней. Государственная услуга оказывается в порядке "электронной очереди" без ускоренного обслуживания, возможно бронирование электронной очереди посредством веб-портала "электронного правительства".
3. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
4. Результат государственной услуги – выписка из приказа о присвоении спортивного разряда, о присвоении категории тренерам, методистам, инструкторам-спортсменам, о присвоении судейской категории по спорту.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – услугополучатель) бесплатно.
2. Описание порядка действий
структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
6. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления услугополучателя о предоставлении государственной услуги либо его представителя по доверенности с приложением необходимых документов для получения государственной услуги, предусмотренных пунктом 9 стандарта.
7. Содержание каждой процедуры (действия) входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
Для получения услуги услугополучатель обращается в ЦОН по месту регистрации.
1) в течении 5 (пяти) календарных дней сотрудник ЦОНа передает документы услугодателю по почте, либо курьерской службой;
2) регистрация сотрудником канцелярии услугодателя заявления услугополучателя и направление на рассмотрение руководителю услугодателя в день поступления пакета документов услугополучателя на бумажном носителе;
3) рассмотрение в течение 1 (одного) календарного дня руководителем услугодателя заявления и приложенных к нему документов на соответствие требованиям и направление их ответственному исполнителю услугодателя;
4) осуществление в течение 10 (десяти) календарных дней ответственным исполнителем услугодателя подготовки и формирования пакета документов услугополучателя к заседанию Комиссии по присвоению спортивных разрядов и категорий (далее - Комиссия);

5) Комиссия көрсетілетін қызметті алушының өтінішіне қоса берілген құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қарау қорытындысы бойынша 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде Комиссия отырысының хаттамасын бекітеді;
6) Комиссия отырысының қорытындысы бойынша спорттық разрядтар мен санаттарды беру туралы бұйрықты дайындау, қол қою және тіркеу 2 (екі) күнтізбелік күн ішінде жүзеге асырылады;
7) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде спорттық разрядты беру туралы, жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушы-спортшыларға санаттар беру туралы, спорттан төреші санатын беру туралы бұйрықтан үзінді дайындайды;
8) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысымен көрсетілетін қызметтің нәтижесі ХҚО-ға 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде жіберіледі;
9) ХҚО-ның қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға спорттық разрядты беру, жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушы-спортшыларға санаттар беру, спорттан төреші санатын беру туралы бұйрықтан үзінді немесе спорттық разрядтар мен санаттар беру туралы бұйрықтың көшірмесін береді.
8. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижелері:
1) кіріс нөмірі бар тіркелген сауал;
2) ұсынылған құжаттардың толықтығы;
3) Комиссияның қарау нәтижелері бойынша шешімдері;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысының спорттық разряд немесе санат беру бойынша бұйрығына қол қоюы;
5) мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін қағаз тасығышта жіберу.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) мен
көрсетілетін қызметті берушінің
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) Комиссия.
10. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) өту блок-схемасы «Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі-регламент) 1-қосымшасымен сүйемелденеді.
Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 25.11.2014 № 314 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

5) рассмотрение Комиссией документов, приложенных к заявлению услугополучателя, и утверждение протокола заседания Комиссии по итогам рассмотрения заявления услугополучателя в течение 1 (одного) календарного дня;
6) по результатам заседания Комиссии подготовка, подписание и регистрация приказа о присвоении спортивного разряда и категорий осуществляется в течение 2 (двух) календарных дней;
7) осуществление в течение 5 (пяти) календарных дней ответственным исполнителем услугодателя подготовки выписки из приказа о присвоении спортивного разряда, о присвоении категории тренерам, методистам, инструкторам-спортсменам, о присвоении судейской категории по спорту;
8) направление в течение 1 (одного) календарного дня ответственным исполнителем услугодателя результата государственной услуги в ЦОН;
9) сотрудник ЦОНа выдает услугополучателю выписку из приказа о присвоении спортивного разряда, о присвоении категории тренерам, методистам, инструкторам-спортсменам, о присвоении судейской категории по спорту или копию приказа о присвоении спортивного разряда и категорий.
8. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) зарегистрированный запрос с входящим номером;
2) полнота представленных документов;
3) решение по результатам рассмотрения документов Комиссией;
4) подписание руководителем услугодателя приказа по присвоению спортивного разряда или категории;
5) направление результата оказания государственной услуги на бумажном носителе.
3. Описание порядка взаимодействия
структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
9. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) Комиссия.
10. Блок-схема описания последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) сопровождается согласно приложению 1 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории" (далее-регламент).
Сноска. Пункт 10 - в редакции постановление акимата Западно-Казахстанской области от 25.11.2014 № 314 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).

4. Халыққа қызмет көрсету орталықтарымен
және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету
процесінде ақпараттық жүйелерді
пайдалану тәртібін сипаттау
11. ХҚО-ға және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібін, көрсетілетін қызметті алушының өтінішін өңдеу ұзақтығын сипаттау:
ХҚО-да көрсетілетін қызметті алушының сұрауын өңдеу ұзақтығы – 15 минут.
1) көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9 тармағында көрсетілген құжаттар пакетін ХҚО ұсынады;
2) ХҚО қызметкері көрсетілетін қызметті алушы немесе оның сенімхат бойынша өкілі тұлғасының жеке басын сәйкестендіруді жүргізеді және стандарттың 9 тармағында қарастырылған құжаттар тізбесіне сәйкес құжаттар пакетінің толықтығын тексереді, өтініштерді тіркейді.
ХҚО арқылы құжаттарды қабылдау кезінде көрсетілетін қызметті алушыға мыналар көрсетіле отырып, тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі:
сұраудың қабылданған күні мен нөмірі;
сұратылған мемлекеттік көрсетілетін қызмет түрі;
қоса берілген құжаттардың атауы мен саны;
құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған ХҚО қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, көрсетілетін қызметті алушы өкілінің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
12. Көрсетілетін қызметті алушы стандартпен қарастырылған тізбеге сәйкес толық емес құжаттар пакетін ұсынған жағдайда, ХҚО қызметкері өтініш қабылдаудан бас тартады және стандарттың 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
13. ХҚО-да дайын құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға оның қызметкері қолхат негізінде, жеке басын куәландыратын құжатын және сенімхатты (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) көрсеткен кезде береді.
14. Көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша халыққа қызмет көрсету орталықтарының және (немесе) олардың қызметкерлерінің шешімдеріне, іс-әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану стандарттың 3 бөліміне сәйкес жүзеге асырылады.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары) мен өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Ескерту. Қаулы 15 - тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 25.11.2014 № 314 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi
спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi бірiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, бірiншi санатты спорт
төрешiсi" cпорттық разрядтары мен
санаттарын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
қосымша 1
Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау
әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып,
әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) өтуі
блок-схемасы

4. Описание порядка взаимодействия
с центром обслуживания населения и
(или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в
процессе оказания государственной услуги
11. Описание порядка обращения в ЦОН и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя:
Длительность обработки запроса услугополучателя в ЦОНе – 15 минут.
1) услугополучатель подает пакет документов в ЦОН указанных в пункте 9 стандарта;
2) сотрудник ЦОНа осуществляет идентификацию личности услугополучателя либо его представителя по доверенности и проверяет полноту пакета документов, согласно перечню документов, предусмотренных 9 пунктом стандарта, проводит регистрацию заявления.
При приеме документов через ЦОН услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и название приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника ЦОНа, принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества услугополучателя, фамилии, имени, отчества представителя услугополучателя, и их контактные телефоны.
12. В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренным стандартом, работник ЦОНа отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 5 к стандарту.
13. В ЦОНе выдача готовых документов услугополучателю осуществляется его работником на основании расписки, при предъявлении удостоверения личности и доверенности (либо его представителя по доверенности).
14. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя, ЦОНа и (или) их работников по вопросам оказания государственных услуг осуществляется в соответствии разделом 3 стандарта;
15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 15 - в соответствии с постановление акимата Западно-Казахстанской области от 25.11.2014 № 314 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и
категорий: кандидат в мастера спорта,
первый спортивный разряд, тренер
высшего и среднего уровня квалификации
первой категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации первой
категории, методист высшего и среднего
уровня квалификации первой категории,
судья по спорту первой категории"
Блок-схема
описания последовательности процедур (действий),
с указанием длительности каждой процедуры (действия)

Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 25.11.2014 № 314 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi
спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi бірiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, бірiншi санатты спорт
төрешiсi" cпорттық разрядтары мен
санаттарын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
қосымша 2
"Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд,
біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi
санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi
бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер,
бірiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары
мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің
анықтамалығы
Ескерту. Қаулы 2 қосымшамен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 25.11.2014 № 314 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2014 жылғы 13 мамырдағы № 110
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
қаулысымен бекітілген
"Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi,
екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар,
біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi
екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi
санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық
разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) ауданның, облыстық маңызы бар қаланың дене шынықтыру және спорт мәселелері жөніндегі жергілікті атқарушы органдарымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 118 "Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, жергілікті атқарушы органдар дене шынықтыру және спорт саласында көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" қаулысымен бекітілген "Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес көрсетіледі.

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановление акимата Западно-Казахстанской области от 25.11.2014 № 314 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и
категорий: кандидат в мастера спорта,
первый спортивный разряд, тренер
высшего и среднего уровня квалификации
первой категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации первой
категории, методист высшего и среднего
уровня квалификации первой категории,
судья по спорту первой категории"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий:
кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд,
тренер высшего и среднего уровня квалификации
первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня
квалификации первой категории, методист высшего и
среднего уровня квалификации первой категории,
судья по спорту первой категории"
Сноска. Постановление дополнено приложением 2 - в соответствии с постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 25.11.2014 № 314 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 13 мая 2014 года № 110
Регламент
государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий:
второй и третий, первый, второй и третий юношеские,
тренер высшего и среднего уровня квалификации
второй категории, инструктор-спортсмен высшего
уровня квалификации второй категории, методист
высшего и среднего уровня квалификации
второй категории, судья по спорту"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами по вопросам физической культуры и спорта районов, города областного значения (далее –услугодатель) в соответствии со Стандартом государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 118 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта, оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, местными исполнительными органами в сфере физической культуры и спорта и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (далее - стандарт).