"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қазандағы № 272 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қарашада № 3692 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 230 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 24.08.2015 № 230 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының басшысы (М. Л. Тоқжанов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Б. М. Мәкенге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы С. Шапкенов
2014 жылғы 28 қазандағы № 272
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу,
олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Батыс Қазақстан медициналық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнымен (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 562 "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі - стандарт) негізінде жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 октября 2014 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 ноября 2014 года № 3692. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 24 августа 2015 года № 230
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 24.08.2015 № 230.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Западно-Казахстанской области, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения".
2. Руководителю аппарата акима Западно-Казахстанской области (М. Л. Токжанов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Макен Б. М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
С. Шапкенов
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 28 октября 2014 года № 272
Регламент государственной услуги
"Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (далее - государственная услуга).
Государственная услуга оказывается государственным коммунальным казенным предприятием "Западно-Казахстанский медицинский колледж" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области (далее - услугодатель) в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 562 "Об утверждении стандарта государственной услуг "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (далее - стандарт) физическим лицам (далее - услугополучатель) бесплатно.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі - денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттар немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап (бұдан әрі - бас тарту туралы дәлелді жауап).
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттармен жүгінуі негіз болып табылады (бұдан әрі - құжаттар).
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 30 (отыз) минут ішінде құжаттарды қабылдайды, тіркейді.
Нәтижесі - құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 10 (он) жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттарды қарайды, көрсетілетін қызметті берушінің құжатты беру туралы бұйрығына сәйкес кадрларды даярлықтан өткізу, біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжатты ресімдейді.
Нәтижесі - кадрларды даярлықтан өткізу, біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжатты көрсетілетін қызметті берушінің басшысының орынбасарына келісуге береді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысының орынбасары 2 (екі) жұмыс күні ішінде тексереді және бұрыштама қояды.
Нәтижесі - көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға береді;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 2 (екі) жұмыс күні ішінде кадрларды даярлықтан өткізу, біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжатқа қол қояды, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне тіркеуге жолдайды.
Нәтижесі - көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне тіркеуге жолдайды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 30 (отыз) минут ішінде көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесін тіркейді.
Нәтижесі - көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға қолма-қол ұсынады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер)
мен көрсетілетін қызметті берушінің өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;

2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - документы о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения или мотивированный ответ об отказе в государственной услуге (далее - мотивированный ответ об отказе).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (сотрудников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение услугополучателя с документами, предусмотренными в пункте 9 стандарта государственной услуги (далее - документы).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя в течение 30 (тридцати) минут принимает, регистрирует документы.
Результат - передает документы ответственному исполнителю услугодателя;
2) ответственный исполнитель услугодателя в течение 10 (десяти) рабочих дней рассматривает представленные документы, в соответствии с приказом услугодателя о выдаче государственной услуги, оформляет документ о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров.
Результат – передает документ о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров на согласование заместителю руководителя услугодателя;
3) заместитель руководителя услугодателя в течение 2 (двух) рабочих дней проверяет и ставит резолюцию.
Результат - передает на подписание руководителю услугодателя;
4) руководитель услугодателя в течение 2 (двух) рабочих дней подписывает документ о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров, передает сотруднику канцелярии услугодателя на регистрацию.
Результат - передает сотруднику канцелярии услугодателя на регистрацию;
5) сотрудник канцелярии услугодателя в течение 30 (тридцати) минут регистрирует результат государственной услуги.
Результат - выдает результат государственной услуги услугополучателю нарочно.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) ответственный исполнитель услугодателя;

3) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі - Регламент) 1-қосымшасына сәйкес өту блок-схемасымен сүйемелденеді.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары) мен өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
4. Халыққа қызмет көрсету орталықтарымен және (немесе) өзге де көрсетілетін
қызметті берушілермен өзара іс-қимылдар тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді
пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де мемлекеттік қызметті берушілермен көрсетілмейді.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану стандарттың 3-бөліміне сәйкес жүзеге асырылады.
"Денсаулық сақтау саласының
кадрларын даярлықтан өткізу,
олардың біліктілігін арттыру
және қайта даярлау
туралы құжаттарды беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер
(қызметкерлері) арасындағы рәсімдернің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттаудың
блок-схемасы
"Денсаулық сақтау саласының
кадрларын даярлықтан өткізу,
олардың біліктілігін арттыру
және қайта даярлау
туралы құжаттарды беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

3) заместитель руководителя услугодателя;
4) руководитель услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (сотрудниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (далее - Регламент).
8. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 Регламента.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения
и (или) иными услугодателями, а также порядка использования
информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Государственная услуга через центр обслуживания населения и (или) иными услугодателями не оказывается.
10. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) их сотрудников по вопросам оказания государственных услуг осуществляется в соответствии с разделом 3 Стандарта.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Выдача документов
о прохождении подготовки,
повышении квалификации
и переподготовке кадров отрасли
здравоохранения"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий)
между структурными подразделениями (сотрудниками) услугодателя
с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Выдача документов
о прохождении подготовки,
повышении квалификации
и переподготовке кадров отрасли
здравоохранения"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения"