Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 74 "Мал шаруашылығы саласын субсидиялау мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қазандағы № 278 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қарашада № 3693 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 180 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 21.07.2015 № 180 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің бұйрығына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 74 "Мал шаруашылығы саласын субсидиялау мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3551 тіркелген, 2014 жылғы 7 маусымда "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1) аталған қаулымен бекітілген "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары) мен өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
2) аталған қаулымен бекітілген "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
3) аталған қаулымен бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары) мен өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";

О внесении дополнений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2014 года № 74 "Об утверждении регламентов государственных услуг субсидирования в области животноводства"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 октября 2014 года № 278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 ноября 2014 года № 3693. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года № 180
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 21.07.2015 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и в соответствии с приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2014 года № 74 "Об утверждении регламентов государственных услуг субсидирования в области животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3551, опубликованное 7 июня 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье") следующие дополнения:
1) регламент государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства", утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.";
2) регламент государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства", утвержденный указанным постановлением, дополнить приложением 2 согласно приложению 1 данного постановления;
3) регламент государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства", утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.";

4) аталған қаулымен бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М. К. Оңғарбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық-ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары А. К. Өтеғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы С. Шапкенов
2014 жылғы 28 қазандағы № 278
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысына
1-қосымша
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
2014 жылғы 28 қазандағы № 278
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысына
2-қосымша
"Асыл тұқымды мал
шаруашылығын
дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

4) регламент государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства", утвержденный указанным постановлением, дополнить приложением 2 согласно приложению 2 данного постановления.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (М. К. Унгарбеков) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Утегулова А. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанностей
акима области
С. Шапкенов
Приложение 1
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 28 октября 2014 года № 278
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
Приложение 2
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 28 октября 2014 года № 278
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование развития племенного животноводства"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Субсидирование развития племенного животноводства"