Батыс Қазақстан облысы бойынша 2015 жылы субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар залалды маршруттар тізбелерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 21-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 желтоқсанда № 3729 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 29-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.12.2015 № 29-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 қыркүйектегі № 1014 "Әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалдауларын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әлеуметтік маңызы бар залалды маршруттардың мынадай тізбелері бекітілсін:
1) Батыс Қазақстан облысы бойынша ауданаралық (қалааралық облысішілік) маршруттардың тізбесі 1-қосымшаға сәйкес;
2) Орал қаласы бойынша қалалық және қала маңындағы маршруттардың тізбесі 2-қосымшаға сәйкес;
3) Батыс Қазақстан облысы бойынша ауылдық және ауданішілік маршруттардың тізбесі 3-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А. Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Рысбеков
Облыстық мәслихаттың хатшысы М. Құлшар
2014 жылғы 12 желтоқсан

Об утверждении перечней социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию в 2015 году по Западно-Казахстанской области
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 21-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 декабря 2014 года № 3729. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 29-7
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2015 № 29-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2011 года № 1014 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить следующие перечни социально значимых убыточных маршрутов:
1) межрайонные (междугородные внутриобластные) маршруты по Западно-Казахстанской области согласно приложению 1;
2) пригородные и городские маршруты по городу Уральск согласно приложению 2;
3) сельские и внутрирайонные маршруты по Западно-Казахстанской области согласно приложению 3.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Рысбеков
Секретарь областного маслихата М. Құлшар
Приложение 1
к решению
Западно-Казахстанского