2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 1 қазандағы № 27-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 қазанда № 3645 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 32-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 31.03.2015 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3391 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Жайық-үні – Жизнь города" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 24 326 572 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 599 361 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 130 118 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 805 865 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 791 228 мың теңге;
2) шығындар – 25 308 171 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 146 369 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 157 169 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 10 800 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 127 968 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 127 968 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 658 409 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 707 930 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 177 489 мың теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2014 жылға арналған жергілікті атқарушы органдарының резерві – 103 994 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 1 октября 2014 года № 27-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 октября 2014 года № 3645. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2015 года № 32-8
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2015 № 32-8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3391, опубликованное 16 января 2014 года в газете "Жайық үні – Жизнь города") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 326 572 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 599 361 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 130 118 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 805 865 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 791 228 тысяч тенге;
2) затраты – 25 308 171 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 146 369 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 157 169 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 10 800 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 127 968 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 127 968 тысяч тенге:
поступления займов – 1 658 409 тысяч тенге;
погашение займов – 707 930 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 177 489 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2014 год в размере 103 994 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета:

жалпы білім беруге – 66 308 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 491 901 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 32 776 мың теңге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 11 256 мың теңге;
белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеуге – 4 994 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 1 986 249 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 1 129 509 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 724 815 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 447 875 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға – 1 007 140 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке – 3 305 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар – 1 466 мың теңге;
мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлық ақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақылар – 418 697 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 101 034 мың теңге;
облыстық бюджеттен:
қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға – 215 026 мың теңге;
спорт объектілерін дамытуға – 140 361 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 603 406 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 378 513 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 70 986 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға – 111 697 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге – 24 026 мың теңге;
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 47 802 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 843 709 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 148 550 мың теңге;
мәдени-демалыс жұмысын қолдауға – 50 665 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (Р. Сергалина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

на общеобразовательное обучение – 66 308 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 491 901 тысяча тенге;
на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций – 32 776 тысяч тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов – 11 256 тысяч тенге;
на социальную адаптацию лиц, не имеющих определенного местожительства – 4 994 тысячи тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 986 249 тысяч тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 1 129 509 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 724 815 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 447 875 тысяч тенге;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" – 1 007 140 тысяч тенге;
на государственную адресную социальную помощь – 3 305 тысяч тенге;
на государственное пособие на детей до 18 лет – 1 466 тысяч тенге;
на ежемесячные надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 418 697 тысяч тенге;
на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 101 034 тысячи тенге;
из областного бюджета:
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 215 026 тысяч тенге;
на развитие объектов спорта – 140 361 тысяча тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 603 406 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 378 513 тысячи тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 70 986 тысяч тенге;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" – 111 697 тысяч тенге;
на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 – 24 026 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования – 47 802 тысячи тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры – 843 709 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов – 148 550 тысяч тенге;
на поддержку культурно-досуговой работы – 50 665 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (Р. Сергалина) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

14 455
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
50 270
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
120 005
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27 368
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
167 741
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
145 253
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
145 253
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
99 886
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
96 638
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 881
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 552
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
18 205
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 248
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 248
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 098 353
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 368 873
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13 123
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 123
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі ж?не автомобиль жолдары бөлімі
174 561
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
18 175
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
0
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
4 100
033
Инжернерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

14 455
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
50 270
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
120 005
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27 368
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
167 741
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
145 253
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
145 253
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
99 886
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
96 638
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
76 881
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 552
021
Капитальные расходы государственного органа
0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
18 205
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 248
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3 248
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 098 353
1
Жилищное хозяйство
5 368 873
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
13 123
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 123
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
174 561
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
18 175
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
0
005
Снос аварийного и ветхого жилья
0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
4 100
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры