Ақжайық ауданы Жамбыл ауылдық округінің кейбір ауылдарының атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 28 қазандағы № 2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қарашада № 3695 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарын басшылыққа алып, Жамбыл ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып, Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Жамбыл ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Жамбыл ауылдық округінің Жамбыл, Үштөбе, Бітік және Дөңгелек ауылдарының атаусыз көшелеріне қосымшаға сәйкес атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етуді және осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Х. Ш. Елешев
2014 жылғы 28 қазандағы № 2
Жамбыл ауылдық округі
әкімінің шешіміне
қосымша
Ақжайық ауданы Жамбыл ауылдық округінің Жамбыл, Үштөбе, Бітік және Дөңгелек
ауылдарының атауы жоқ көшелерінің атаулары
1) Жамбыл ауылы бойынша:
"№ 1" жобалық көшесі – Жағалау көшесі;
"№ 2" жобалық көшесі – М. Абдолов көшесі;
"№ 3" жобалық көшесі – Бостандық көшесі;
"№ 4" жобалық көшесі – Тәуелсіздік көшесі;
"№ 5" жобалық көшесі – Қазақстан көшесі;
"№ 6" жобалық көшесі – Жамбыл көшесі;
"№ 7" жобалық көшесі – Балауса көшесі;
"№ 8" жобалық көшесі – Желтоқсан көшесі.
2) Үштөбе ауылы бойынша:
"№ 1" жобалық көшесі – Мәңгілік Ел көшесі;
"№ 2" жобалық көшесі – Шаңырақ көшесі;
"№ 3" жобалық көшесі – Бірлік көшесі;
"№ 4" жобалық көшесі – Ынтымақ көшесі.
3) Бітік ауылы бойынша:
"№ 9" жобалық көшесі – Таңшолпан көшесі;
"№ 2" жобалық көшесі – Бейбітшілік көшесі.
4) Дөңгелек ауылы бойынша:
"№ 1" жобалық көшесі – Жайық көшесі.

О присвоении наименований безымянным улицам некоторых сел Жамбульского сельского округа Акжаикского района
Решение акима Жамбульского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 28 октября 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 ноября 2014 года № 3695
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Жамбульского сельского округа и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Жамбульского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам сел Жамбыл, Үштөбе, Бітік и Дөңгелек Жамбульского сельского округа Акжаикского района согласно приложению.
2. Обеспечение государственной регистрации данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации и контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Х. Ш. Елешев
Приложение
к решению акима Жамбульского
сельского округа
от 28 октября 2014 года № 2
Наименования безымянных улиц сел Жамбыл, Үштөбе, Бітік и Дөңгелек
Жамбульского сельского округа Акжаикского района
1) по селу Жамбыл:
"№ 1" проектная улица – улица Жағалау;
"№ 2" проектная улица – улица М. Абдолов;
"№ 3" проектная улица – улица Бостандық;
"№ 4" проектная улица – улица Тәуелсіздік;
"№ 5" проектная улица – улица Қазақстан;
"№ 6" проектная улица – улица Жамбыл;
"№ 7" проектная улица – улица Балауса;
"№ 8" проектная улица – Желтоқсан.
2) по селу Үштөбе:
"№ 1" проектная улица – улица Мәңгілік Ел;
"№ 2" проектная улица – улица Шаңырақ;
"№ 3" проектная улица – улица Бірлік;
"№ 4" проектная улица – улица Ынтымақ.
3) по селу Бітік:
"№ 9" проектная улица – улица Таңшолпан;
"№ 2" проектная улица – улица Бейбітшілік.
4) по селу Дөңгелек:
"№ 1" проектная улица – улица Жайық.