Ақжайық ауданы Есенсай ауылдық округінің Есенсай және Кенсуат ауылдарының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Есенсай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 желтоқсанда № 3718 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарын басшылыққа алып, Есенсай және Кенсуат ауылдары халқының пікірін ескере отырып, Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Есенсай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Есенсай ауылдық округінің Есенсай және Кенсуат ауылдарының атаусыз көшелеріне қосымшаға сәйкес атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етуді және осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі К. К. Аристангалиев
2014 жылғы 10 желтоқсандағы
Есенсай ауылдық округі
әкімінің № 10 шешіміне
қосымша
Ақжайық ауданы Есенсай ауылдық округінің Есенсай және Кенсуат ауылдарының атаусыз көшелерінің атаулары
1. Есенсай ауылы бойынша:
жобалық көшесі № 1 - "Сағынғали Сейітов" көшесі;
жобалық көшесі № 2 - "Махамбет" көшесі;
жобалық көшесі № 3 - "Республика" көшесі;
жобалық көшесі № 4 - "Тәуелсіздік" көшесі;
жобалық көшесі № 5 - "Достық" көшесі;
жобалық көшесі № 6 - "Жұмағыз Әлжанова" көшесі;
жобалық көшесі № 7 - "Ж.Молдағалиев";
жобалық көшесі № 8 - "Жайық";
жобалық көшесі № 9 - "Т.Масин".
2. Кенсуат ауылы бойынша
жобалық көшесі № 1 - "Дағар Есеналиев" көшесі;
жобалық көшесі № 2 - "Дина Нұрпейісова" көшесі.

О присвоении наименований безымянным сел Есенсай и Кенсуат Есенсайского сельского округа Акжаикского района
Решение акима Есенсайского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 10 декабря 2014 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 декабря 2014 года № 3718
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Есенсай и Кенсуат и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Есенсайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам сел Есенсай, Кенсуат Есенсайского сельского округа Акжаикского района согласно приложению.
2. Обеспечение государственной регистрации данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации и контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа К. К. Аристангалиев
Приложение
к решению акима
Есенсайского сельского
округа от 10 декабря
2014 года № 10
Наименования безымянных улиц сел Есенсай и Кенсуат Есенсайского сельского
округа Акжаикского района
1. по селу Есенсай:
№ 1 проектная улица - улица "Сағынғали Сейітов";
№ 2 проектная улица - улица "Махамбет";
№ 3 проектная улица - улица "Республика";
№ 4 проектная улица - улица "Тәуелсіздік";
№ 5 проектная улица - улица "Достық";
№ 6 проектная улица - улица "Жұмағыз Әлжанова";
№ 7 проектная улица - улица "Ж.Молдағалиев";
№ 8 проектная улица - улица "Жайық";
№ 9 проектная улица - улица "Т.Масин".
2. по селу Кенсуат:
№ 1 проектная улица - улица "Дағар Есеналиев";
№ 2 проектная улица - улица "Дина Нұрпейісова".