Жәнібек ауданы бойынша 2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Жанібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 ақпандағы № 45 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 ақпанда № 3427 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қантардағы № 9 қаулысымен
Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 16.01.2015 № 9 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына, Жәнібек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 1 ақпандағы № 30-1 "Жәнібек ауданының 2011-2015 жылдарға арналған даму бағдарламасын бекіту туралы" шешіміне сәйкес және жұмыс берушілердің өтінімдері бойынша Жәнібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жәнібек ауданында 2014 жылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Жәнібек ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Қадырбековке жүктелсін.
Аудан әкімі                      М. Мұқаев
2014 жылғы 6 ақпандағы № 45
Жәнібек ауданы әкімдігінің
қаулысымен
бекітілген
Жәнібек ауданы бойынша
қоғамдық жұмыстар жүргізілетін
ұйымдардың тізбелері, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі мен
нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегіне төленетін мөлшерлері
және оларды қаржыландыру көздері,
қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
1.
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Ақоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыруға көмек көрсету
1,3 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
2.
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыруға көмек көрсету

Об организации и финансировании общественных работ на 2014 год по Жанибекскому району
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 6 февраля 2014 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 февраля 2014 года № 3427. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 16 января 2015 года № 9
Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 16.01.2015 № 9
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Жанибекского районного маслихата от 1 февраля 2011 года № 30-1 "Об утверждении Программы развития Жанибекского района на 2011-2015 годы" и по заявкам работодателей акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы на 2014 год по Жанибекскому району, путем создания временных рабочих мест предназначены специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Жанибекскому району.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Кадырбекова.
Аким района                      М. Мукаев
Утверждены
постановлением
акимата Жанибекского района
от 6 февраля 2014 года № 45
Перечень организаций,
в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда
участников и источники их финансирования,
спрос и предложение на общественные
работы по Жанибекскому району
Перечень организаций
Виды
Объемы
Конкретные условия общественных работ
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акобинского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 1,3 тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Борсинского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Оказание помощи в благоустройстве

1,4 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
3.
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жақсыбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыруға көмек көрсету
1,6 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
4.
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жәнібек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыруға көмек көрсету
2,3 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
5.
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыруға көмек көрсету
1,7 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
6.
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Күйгенкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыруға көмек көрсету
1,7 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
7.
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Талов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыруға көмек көрсету
1,7 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
8.
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Тау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыруға көмек көрсету
1,7 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
9.
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты абаттандыруға көмек көрсету
1,7 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
кестенің жалғасы
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным
Ұсыныс
1.
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
47
47
2.
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
72
72
3.
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
93
93
4.
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
442
442
5.
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
74
74
6.
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
36
36
7.
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
69
69
8.
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
70
70
9.
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушiлердiң өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
49
49

Не менее 1,4  тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жаксыбайского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 1,6 тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанибекского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 2,3 тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Камыстинского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 1,7 тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Куйгенкульского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 1,7 тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Таловского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 1,7 тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Тауского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 1,7 тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Узункульского аульного округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области"
Оказание помощи в благоустройстве
Не менее 1,7 тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
продолжение таблицы
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос по заявкам
Предложение
1.
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
47
47
2.
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
72
72
3.
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
93
93
4.
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
442
442
5.
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
74
74
6.
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
36
36
7.
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
69
69
8.
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
70
70
9.
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
49
49