Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орынын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 7 наурыздағы № 68 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 1 сәуірде № 3457 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жәнібек аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп Жәнібек аудандық мәслихатының № 5 Батыс сайлау округi бойынша шығып қалған депутаттардың орнына барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орын қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Ж. К. Абдоловқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      М. Мұқаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________Ж. Кенжеғалиев
07.03.2014 ж.
2014 жылғы 7 наурыздағы № 68
Жәнібек аудандық әкімдігінің
қаулысына қосымша
Жәнібек аудандық мәслихатының № 5
Батыс сайлау округi бойынша
шығып қалған депутаттардың орнына
барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа
материалдарын орналастыру үшін орын
Елді мекеннің атауы
Орналастыру орыны
Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы
Жәнібек ауданы Жәнібек ауылының орталық алаңындағы тақта

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 7 марта 2014 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 апреля 2014 года № 3457
Руководствуясь Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Жанибекской районной избирательной комиссией (по согласованию) место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Жанибекского районного маслихата по Западному избирательному округу № 5, вместо выбывшего, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абдолова Ж. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      Мукаев М. Р.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной
избирательной комиссии
_____________Кенжегалиев Ж. М.
07.03.2014 г.
Приложение
к постановлению акимата
Жанибекского района
от 7 марта 2014 года № 68
Место для размещения
агитационных печатных материалов
для всех кандидатов в депутаты
Жанибекского районного маслихата
по Западному избирательному округу
№ 5, вместо выбывшего
Наименование
населенного пункта
Место размещения
Западно-Казахстанская область, Жанибекский район, село Жанибек
Щит на центральной площади села Жанибек, Жанибекского района