Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 16-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 19-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда № 3524 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 маусымдағы № 28-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 04.06.2015 № 28-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 16-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3396 тіркелген, 2014 жылдың 20 ақпандағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "2566794 мың" деген сан "2759715 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"273647 мың" деген сан "333647 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"2290747 мың" деген сан "2423668 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2566794 мың" деген сан "2716598 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "- 62704 мың" деген сан "- 19587 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"62704 мың" деген сан "19587 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"3968 мың" деген сан "48598 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "1513 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақта "341530 мың" деген сан "474451 мың" деген санмен ауыстырылсын;
1) тармақшадағы "241907 мың" деген сан "332330 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші абзацтармен толықтырылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға, оның ішінде 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеуге - 981 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 4590 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 1489 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге - 83363 мың теңге";

О внесении изменений и дополнений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 16-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года № 19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 мая 2014 года № 3524. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 июня 2015 года № 28-4
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.06.2015 № 28-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 16-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3396, опубликованное 20 февраля 2014 года в газете "Сырым елі") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "2566794 тысячи" заменить цифрой "2759715 тысяч";
цифру "273647 тысяч" заменить цифрой "333647 тысяч";
цифру "2290747 тысяч" заменить цифрой "2423668 тысяч";
в подпункте 2) цифру "2566794 тысячи" заменить цифрой "2716598 тысяч";
в подпункте 5) цифру "- 62704 тысячи" заменить цифрой "- 19587 тысяч";
в подпункте 6):
цифру "62704 тысячи" заменить цифрой "19587 тысяч";
цифру "3968 тысяч" заменить цифрой "48598 тысяч";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "1513 тысячи";
в пункте 3 цифру "341530 тысяч" заменить цифрой "474451 тысяча";
в подпункте 1) цифру "241907 тысяч" заменить цифрой "332330 тысяч";
дополнить абзацами девятым, десятым, одиннадцатым, двенадцатым, следующего содержания:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, в том числе на выплату ежемесячной надбавки в размере 10 процентов - 981 тысяча тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи - 4590 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет - 1489 тысяч тенге;
на ежемесячную надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов - 83363 тысячи тенге";

2 тармақшадағы "32951 мың" деген сан "75449 мың" деген санмен ауыстырылсын:
мынадай мазмұндағы алтыншы, жетінші, сегізінші, тоғызыншы, оныншы абзацтармен толықтырылсын:
"Сырым ауданы Жетікөл ауылының әлеуметтік нысандарды газдандыруына - 2757 мың теңге;
Сырым ауданы Қосарал ауылының әлеуметтік нысандарды газдандыруына - 11562 мың теңге;
Сырым ауданы Қособа ауылының әлеуметтік нысандарды газдандыруына - 9028 мың теңге;
Сырым ауданы Жырақұдық ауылының әлеуметтік нысандарды газдандыруына - 8490 мың теңге;

в подпункте 2) цифру "32951 тысяча" заменить цифрой "75449 тысяч";
дополнить абзацами шестым, седьмым, восьмым, девятым, десятым следующего содержания:
"газификация социальных объектов в селе Жетыкуль Сырымского района - 2757 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Косарал Сырымского района - 11562 тысячи тенге;
газификация социальных объектов в селе Кособа Сырымского района - 9028 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Жыракудык Сырымского района - 8490 тысяч тенге;

10519
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10519
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6819
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3700
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
51312
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
51312
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
51312
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9632
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9632
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9632
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9632
12
Көлiк және коммуникация
13500
1
Автомобиль көлiгi
13500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13500
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5500
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
8000
13
Басқалар
49410
9
Басқалар
49410
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1000
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
5000
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9888
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9888
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5520
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5520
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12818
041
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12818
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі

10519
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10519
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6819
007
Капитальные затраты гоударственного органа
3700
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
51312
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
51312
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
51312
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9632
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9632
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9632
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9632
12
Транспорт и коммуникации
13500
1
Автомобильный транспорт
13500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13500
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5500
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
8000
13
Прочие
49410
9
Прочие
49410
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1000
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
5000
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
5000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9888
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9888
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5520
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5520
464
Отдел образования района (города областного значения)
12818
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
12818
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)