Кенттер, ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің мемлекеттік кірістер органына салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтары мен жер салығын жинау жөніндегі квитанцияларды пайдалану, сондай-ақ салық сомасын банкке немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымға тапсыру туралы есептер беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 103 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 19 наурызда № 10515 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 72 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 26.01.2018 № 72 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 23-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Кенттер, ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің мемлекеттік кірістер органына салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік көлік құралдары салықтары мен жер салығын жинау жөніндегі квитанцияларды пайдалану, сондай-ақ салық сомасын банкке немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымға тапсыру туралы есептер беру қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңнамамен белгіленген тәртіпте (Д.Е. Ерғожин):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 18 ақпандағы
№ 103 бұйрығымен бекітілген
Кенттер, ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің мемлекеттік кірістер органына салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтары мен жер салығын жинау жөніндегі квитанцияларды пайдалану, сондай-ақ салық сомасын банкке немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымға тапсыру туралы есептер беру қағидалары

Об утверждении Правил предоставления в орган государственных доходов акимами поселков, сел, сельских округов отчетов об использовании квитанций по сбору налогов на имущество, транспортные средства и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком - физическим лицом, а также сдачи сумм налогов в банк или организацию, осуществляющую отдельные виды банковских операций
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 февраля 2015 года № 103. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 марта 2015 года № 10515. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 26 января 2018 года № 72 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 26.01.2018 № 72 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила предоставления в орган государственных доходов акимами поселков, сел, сельских округов отчетов об использовании квитанций по сбору налогов на имущество, транспортные средства и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком физическим лицом, а также сдаче сумм налогов в банк или организацию, осуществляющую отдельные виды банковских операций.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 февраля 2015 года № 103
Правила
предоставления в орган государственных доходов акимами
поселков, сел, сельских округов отчетов об использовании
квитанций по сбору налогов на имущество, транспортные средства
и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком -
физическим лицом, а также сдачи сумм налогов в банк или
организацию, осуществляющую отдельные виды банковских операций

1. Осы Кенттер, ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің (бұдан әрі - әкімдер) мемлекеттік кірістер органына салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтары мен жер салығын жинау жөніндегі квитанцияларды (бұдан әрі - квитанциялар) пайдалану, сондай-ақ салық сомасын банкке немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымға тапсыру туралы есептер беру қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің (Салық кодексі) 23-бабына сәйкес әзірленген.
2. Қағидалар әкімдердің мемлекеттік кірістер органына осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтары мен жер салығын жинау бойынша квитанцияларды пайдалану туралы (бұдан әрі - 1-есеп), сондай-ақ осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша салықтардың сомасын банкке немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымға тапсыру туралы есептерді (бұдан әрі - 2-есеп) беру тәртібін және мерзімдерін белгілейді.
3. 1 және 2-есептерді әкімдер мемлекеттік және орыс тілдерінде қағаз тасығышта екі данада жасайды:
1) бірінші дана мемлекеттік кірістер органына беріледі;
2) екінші дана әкімде қалады.
1 және 2-есептердің қағаз тасығыштарына Word және Ехсеl форматтарындағы есептер электрондық тасығыштарда (компакт-диск, флешка) қоса беріледі.
4. Әкімдер есептерді мемлекеттік кірістер органына өздерінің орналасқан жері бойынша береді.
1-есеп есепті айдан кейінгі айдың 10-күнін кешіктірілмей, осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша ай сайын беріледі.
1-есепке пайдаланылған квитанциялардың көшірмелері, оның ішінде бүлінген немесе жарамсыз квитанциялардың көшірмелері, ал квитанция жоғалған жағдайда - осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтары мен жер салығын жинау бойынша квитанциялар жоғалғаны туралы актіні қоса береді.
2-есеп он күн сайын айдың 3, 13, 23-күндерінен кешіктірілмей беріледі. 2-есепке осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша салық төлеуші - жеке тұлғалар төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтары мен жер салығын жинау тізілімі қоса беріледі.
Көлік қарым-қатынасы мәселелері туындаған жағдайда, әкімдер 2-есепті факс арқылы немесе электрондық почтамен (сканерленген нұсқасын) ұсынуға құқылы. Бұл ретте, 2-есепті факс арқылы немесе электрондық почтамен ұсынған жағдайда, 2-есептің түпнұсқасы ол факс арқылы немесе электрондық почтамен түскен күнінен бастап 15 жұмыс күн ішінде беріледі. Осы шарт сақталған кезде 2-есептің факс арқылы немесе электрондық почтамен түскен күні түскен күні болып есептелінеді.

1. Настоящие Правила предоставления в орган государственных доходов акимами поселков, сел, сельских округов (далее - акимы) по месту своего нахождения отчетов об использовании квитанций по сбору налогов на имущество, транспортные средства и земельного налога (далее - квитанции), уплачиваемых налогоплательщиком - физическим лицом, а также сдаче сумм таких налогов в банк или организацию, осуществляющую отдельные виды банковских операций (далее - Правила) разработаны в соответствии со статьей 23 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).
2. Правила устанавливают порядок и сроки предоставления в орган государственных доходов акимами отчетов об использовании квитанций по сбору налогов на имущество, транспортные средства и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком - физическим лицом (далее - Отчет 1), по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам, а также о сдаче сумм налогов в банк или организацию, осуществляющую отдельные виды банковских операций (далее - Отчет 2), по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
3. Отчеты 1 и 2 составляются акимами на бумажных носителях на государственном и русском языках в двух экземплярах:
1) первый экземпляр передается в орган государственных доходов;
2) второй экземпляр остается у акимов.
К бумажным носителям Отчетов 1 и 2 прилагаются отчеты на электронных носителях (компакт-дисках, флешках) в форматах Word или Ехсеl.
4. Акимы предоставляют отчеты в орган государственных доходов по месту своего нахождения.
Отчет 1 предоставляется ежемесячно в срок не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным месяцем, по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам. К Отчету 1 прилагаются копии использованных квитанций, в том числе копии испорченных и бракованных квитанций, а в случае утери квитанции - акт об утере квитанций по сбору налогов на имущество, транспортные средства и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком - физическим лицом, по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
Отчет 2 предоставляется ежедекадно в срок не позднее 3, 13, 23 числа месяца. К Отчету 2 прилагается реестр сбора налогов на имущество, транспортные средства и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиками - физическими лицами, по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам.
При возникновении проблем транспортных сообщений, акимы вправе предоставить Отчет 2 по факсу или электронной почтой (сканированный вариант). При этом, в случае предоставления Отчета 2 по факсу или электронной почте, оригинал Отчета 2 предоставляется в течение 15 рабочих дней с даты поступления их по факсу или электронной почте. При соблюдении такого условия датой поступления Отчета 2 считается дата поступления его по факсу или электронной почте.

5. Есептерді қабылдауға және одан әрі пайдалануға жауапты мемлекеттік кірістер органының қызметкері 1 және 2-есептерді олар нақты берілген күні қабылдайды және оларды қабылдағаны туралы есептердің екінші данасына белгі қояды.
Кенттер, ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің
мемлекеттік кірістер органына салық төлеуші - жеке
тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтары
мен жер салығын жинау жөніндегі квитанцияларды
пайдалану, сондай-ақ салық сомасын банкке немесе
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымға тапсыру туралы есептер беру
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
___________________________________________салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары
(Кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі аппаратының атауы)
салықтары мен жер салығын жинау бойынша квитанцияларды пайдалану туралы 20_____жылғы_______ үшін есеп
№ р/н
Салықтарды жинау жөніндегі квитанциялар туралы мәліметтер
Квитанцияларды пайдалануы
Саны
Сериясы
Нөмірі (№ бастап № дейін)
1
2
3
4
5
1
Есепті кезеңнің басындағы квитанциялар қалдығы
2
Есепті кезеңде алынған квитанциялар
3
Есепке қоса берілген, пайдаланылған квитанциялардың көшірмелері
4
Есепке қоса берілген, жарамсыз квитанциялар
5
Есепке қоса берілген, бүлінген квитанциялар
6
Жоғалған квитанциялар
7
Алынған квитанциялар (ескі үлгідегі)
8
Есеп беретін күнге пайдаланылмаған квитанциялардың қалдығы
Жоғалғаны туралы акті қосымша____парақта(рда) беріліп отыр.
Есепті қабылдаған мемлекеттік кірістер органының қызметкері
________________________(Әкімнің немесе оны ауыстыратын тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
(қолы, МО)
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде), лауазымы)
(Әкім аппаратының есепті жасауға жауапты қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
___________ _______
(қолы) (қолы)
Есептің жасалған күні: 20__ жылғы "__"________________
Есептің жасалған күні: 20__ жылғы "__"________________
Кенттер, ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің
мемлекеттік кірістер органына салық төлеуші - жеке
тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтары
мен жер салығын жинау жөніндегі квитанцияларды
пайдалану, сондай-ақ салық сомасын банкке немесе
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымға тапсыру туралы есептер беру
қағидаларына
2-қосымша
Нысан
___________________________салықтардың сомасын банкке немесе банк
(кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі аппаратының атауы)
операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымға тапсыру туралы
20___жылғы "__"__________бастап "___"_________дейінгі кезеңдерге есеп
№ Р/н
Квитанцияның мәліметтері
Банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың төлем құжатының деректері
Сериясы
нөмірі
Квитанцияны берген күні

5. Работник органа государственных доходов, ответственный за прием и дальнейшее использование отчетов, принимает Отчеты 1 и 2 в день их фактического предоставления и делает отметку об их получении на втором экземпляре отчетов.
Приложение 1
к Правилам предоставления в орган
государственных доходов акимами
поселков, сел, сельских округов отчетов
об использовании квитанций по сбору
налогов на имущество, транспортные
средства и земельного налога,
уплачиваемых налогоплательщиком -
физическим лицом, а также о сдаче сумм
налогов в банк или организацию,
осуществляющую отдельные виды
банковских операций
Форма
Отчет
об использовании квитанций по сбору налогов на имущество,
транспортные средства и земельного налога, уплачиваемых
налогоплательщиком - физическим лицом
________________________________________ за 20_ года
(наименование аппарата акима поселка, села, сельского округа)
п/п
Данные о квитанциях по сбору налогов
Использование квитанций
Количество
Серия
Номер (с № по №)
1
2
3
4
5
1
Остаток квитанций на начало отчетного периода
2
Получено квитанций за отчетный период
3
Копии, использованных квитанций, приложенных к отчету
4
Бракованные квитанции, приложенные к отчету
5
Испорченные квитанции, приложенные к отчету
6
Утерянные квитанции
7
Изъятые квитанции (старого образца)
8
Остаток неиспользованных квитанций на дату сдачи отчета
Прилагается акт об утере Работник органа государственных
квитанций на __ листе (-ах). доходов, принявший отчет
____________________________ _______ ______________________________
(Фамилия, имя, отчество (подпись, (Фамилия, имя, отчество (при
(при его наличии) акима, МП) его наличии), должность)
либо лица, его замещающего)
____________________________ _______ ______________________________
(Фамилия, имя, отчество (подпись) (подпись)
(при его наличии) работника
аппарата акима, ответственного
за составление отчета)
Дата составления отчета
"__" _____ 20 __ года
Дата принятия отчета
"__" _____ 20 __ года
Приложение 2
к Правилам предоставления в орган
государственных доходов акимами
поселков, сел, сельских округов отчетов
об использовании квитанций по сбору
налогов на имущество, транспортные
средства и земельного налога,
уплачиваемых налогоплательщиком -
физическим лицом, а также о сдаче сумм
налогов в банк или организацию,
осуществляющую отдельные виды
банковских операций
Форма
Отчет
о сдаче сумм налогов в банк или организацию, осуществляющую
отдельные виды банковских операций
____________________________________________________________
(наименование аппарата акима поселка, села, сельского округа)
за период с "_" _______ по "_" __________ 20 ___ года
п/п
Данные о квитанциях
Данные платежного документа банка или организации, осуществляющей отдельные виды банковских операций
Серия
Номер
Дата
выдачи

Квитанция бойынша салықтың жалпы сомасы (теңге) (5 баған=6 баған+ 7 баған + 8 баған + 9 баған)
соның ішінде
сома (теңгемен)
ағымдағы жыл бойынша
өткен жылдарды ң бересісі
өсімпұл
айыппұл
Бюджетті к сыныптам а коды
нөмі рі және күні
Сомасы (теңгем ен)
6
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
Есепті қабылдаған мемлекеттік кірістер органының қызметкері
________________________(Әкімнің немесе оны ауыстыратын тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
(қолы, МО)
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
(Әкім аппаратының есепті жасауға жауапты қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
___________ _______
(қолы) (қолы)
Есептің жасалған күні: 20__ жылғы "__"________________
Есептің жасалған күні: 20__ жылғы "__"________________
Кенттер, ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің
мемлекеттік кірістер органына салық төлеуші - жеке
тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтары
мен жер салығын жинау жөніндегі квитанцияларды
пайдалану, сондай-ақ салық сомасын банкке немесе
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымға тапсыру туралы есептер беру
қағидаларына
3-қосымша
Нысан
________________________________________
(Облыстың, ауданның, кенттің, ауылдың,
ауылдық округтің атауы)
20__жылғы "___" _________________________
салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтары
мен жер салығын жинау бойынша квитанциялар жоғалғаны туралы акт
Мен,_________________________________________________________________
(квитанцияның (квитанциялардың) жоғалғаны туралы акт жасауға
қатысатын әкімнің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
және әкім аппаратының қызметкері
_____________________________________________________________________
(әкім аппаратының квитанцияны (квитанцияларды) жоғалтқан
қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралы салықтары мен жер салығын жинау жөніндегі квитанцияның (квитанциялардың) жоғалғаны туралы осы актіні жасадық:
р/с
Саны
Сериясы
Нөмірі (№ бастап № дейін)
1
2
3
4
Жиыны:
Квитанцияның (квитанциялардың) жоғалған жағдайлары мен себептері:____
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Кенттің, ауылдың,
ауылдық округтің әкімі ______________________ _______________
(тегі, аты, әкесінің аты (қолы)
(болған жағдайда))
Кенттің, ауылдың,
ауылдық округтің
әкімі аппаратының қызметкері ________________________ ___________
(тегі, аты, әкесінің аты (қолы)
(болған жағдайда))
Кенттер, ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің
мемлекеттік кірістер органына салық төлеуші - жеке
тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтары
мен жер салығын жинау жөніндегі квитанцияларды
пайдалану, сондай-ақ салық сомасын банкке немесе
банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйымға тапсыру туралы есептер беру
қағидаларына
4-қосымша
Нысан
Салық төлеуші - жеке тұлғалар төлейтін мүлік,
көлік құралдары салықтары мен жер салығын жинау
тізілімі
20_____жылғы "___"________№_____________
(банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін
жүзеге асыратын ұйымның төлем кұжатының нөмірі мен күні)
р/с №
Салық төлеуші - жеке тұлғаның салық төлеушілерд і тіркеу нөмірі немесе жеке сәйкестенді ру нөмірі(болғ ан жағдайда)
Салық төлеуші - жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда )
Квитанцияның нөмірі
Квитанцияның күні
Бюджеттік сыныптама коды
Төлем мақсаты (салық, өсімпұл, айыппұл)
Сомасы (теңге)
Тізілімде қабылдаған мемлекеттік кірістер органының қызметкері
________________________(Әкімнің немесе оны ауыстыратын тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
(қолы, МО)
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
(Әкім аппаратының есепті жасауға жауапты қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
___________ _______
(қолы) (қолы)
Тізілімнің жасалған күні: 20__ жылғы "__"________________
Тізілімнің кабылданған күні: 20__ жылғы "__"________________

Общая сумма налога по квитанции (в тенге) (графа 5=графа 6+графа 7+графа 8+графа 9)
в том числе
сумма (в тенге)
Код бюджетной классификации
номер и дата
Сумма (в тенге)
за текущий год
недоимки прошлых лет
пени
штрафа
1
2
Л
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Работник органа государственных
доходов, принявший отчет
____________________________ _______ ______________________________
(Фамилия, имя, отчество (подпись, (Фамилия, имя, отчество (при
(при его наличии) акима, МП) его наличии), должность)
либо лица, его замещающего)
____________________________ _______ ______________________________
(Фамилия, имя, отчество (подпись) (подпись)
(при его наличии) работника
аппарата акима, ответственного
за составление отчета)
Дата составления отчета
"__" _____ 20 __ года
Дата принятия отчета
"__" _____ 20 __ года
Приложение 3
к Правилам предоставления в орган
государственных доходов акимами
поселков, сел, сельских округов отчетов
об использовании квитанций по сбору
налогов на имущество, транспортные
средства и земельного налога,
уплачиваемых налогоплательщиком -
физическим лицом, а также о сдаче сумм
налогов в банк или организацию,
осуществляющую отдельные виды
банковских операций
Форма
_________________________________
(Наименование поселка, села,
сельского округа, района, области)
Акт
об утере квитанций по сбору налогов на имущество, транспортные
средства и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком -
физическим лицом "__" ___________________ 20 ___ года
Мной, ____________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
акима, участвующего в составлении акта об утере
квитанции (квитанций)
и работником аппарата акима
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) работника аппарата акима,
утерявщего квитанцию (квитанции) составлен настоящий акт об утере
квитанции (квитанций) по сбору налогов на имущество, транспортные
средства и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком -
физическим лицом:
п/п
Количество
Серия
Номер (с № по №)
1
2
3
4
Итого
Обстоятельства и причины утери квитанции (квитанций): _______________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Аким поселка, села,
сельского округа _______________________ ______________
(фамилия, имя, отчество (подпись)
(при его наличии))
Работник аппарата акима
поселка, села,
сельского округа _______________________ ______________
(фамилия, имя, отчество (подпись)
(при его наличии))
Приложение 4
к Правилам предоставления в орган
государственных доходов акимами
поселков, сел, сельских округов отчетов
об использовании квитанций по сбору
налогов на имущество, транспортные
средства и земельного налога,
уплачиваемых налогоплательщиком -
физическим лицом, а также о сдаче сумм
налогов в банк или организацию,
осуществляющую отдельные виды
банковских операций
Форма
Реестр
сбора налогов на имущество, транспортные средства и земельного
налога, уплачиваемых налогоплательщиками - физическими лицами
№ ____ от "__" _____________ 20 ___ года
(номер и дата платежного документа банка или организации,
осуществляющей отдельные виды банковских операций)
п/п
Регистрационный номер налогоплательщики или индивидуальный идентификационный номер (при его наличии) налогоплательщика - физического лица
Фамилия, имя отчество (при его наличии) налогоплательщика - физического лица
Номер квитанции
Дата квитанции
Код бюджетной классификации
Назначения платежа (налог, пеня, штраф)
Сумма (тенге)
1
2
3
4
5
6
7
8
Работник органа государственных
доходов, принявшего реестр
____________________________ _______ ______________________________
(Фамилия, имя, отчество (подпись, (Фамилия, имя, отчество (при
(при его наличии) акима, МП) его наличии), должность)
либо лица, его замещающего)
____________________________ _______ ______________________________
(Фамилия, имя, отчество (подпись) (подпись)
(при его наличии) работника
аппарата акима, ответственного
за составление реестра)
Дата составления реестра
"__" _____ 20 __ года
Дата принятия реестра
"__" _____ 20 __ года