Жүргізілген санитариялық-эпидемиологиялық аудит туралы ақпаратты беру нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 181 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 29 сәуірде № 10866 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 4 қарашадағы № ҚР ДСМ-182/2020 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 04.11.2020 № ҚР ДСМ-182/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 62-1-бабының 9-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Жүргізілген санитариялық-эпидемиологиялық аудит туралы ақпаратты беру ету нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімдік баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Е. Досаев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
_____________ Т. Дүйсенова
2015 жылғы 2 сәуір
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 2 наурыздағы
№ 181 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Жүргізілген санитариялық-эпидемиологиялық аудит туралы ақпарат
20___ жылғы _________________үшін
п/п
Аудиттелетін субъекті туралы жалпы ақпарат (объекті мен субъектінің деректемелері және атауы)
Санитариялық-эпидемиологиялық аудиттi жүргiзу үшін негiзді (өтініш және шарт)
Жиналған ақпарат тiзбесiн және оған шолуды (санитариялық-эпидемиологиялық қарап-тексеру актілері, сырқаттанушылық туралы деректер, сынақ хаттамалары, өлшеу және басқалар)
Аудиттелетін субъектiнi тексеру, арнайы зерттеулер, оның қызметкерлерiне сауалнама жүргізу нәтижелерін
Объектінің санитариялық-эпидемиологиялық жай-күйін жақсарту жөніндегі ұсынымдар тізбесін
Аудиттелетін субъектiнiң эпидемиялық маңыздылығы, тәуекел тобын айқындау, анықталған бұзушылықтар, құжаттама мен есептілікті жүргiзудiң дұрыстығы туралы қорытындыларды қамтуы тиіс
1
2
3
4
5
6
7
______________________________________________________ ______________
(Басшының тегі, аты, әкесінің (болған жағдайда) аты) (қолы)
______________________________________________________ ______________
(Ақпаратты жасауға жауапты адамның тегі, аты, (қолы)
әкесінің (болған жағдайда) аты) Жасалған күні 20 жылғы " "
Ескертпе. Жүргізілген санитариялық-эпидемиологиялық аудит туралы ақпарат рұқсаттар мен хабарламалардың мемлекеттік электрондық тізіліміне енгізілген аудиторлар жыл сайын есепті жылдың он бесінші қазанына қарай халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік органның ведомствосына тапсырады.

Об утверждении формы предоставления информации о проведенном санитарно-эпидемиологическом аудите
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 марта 2015 года № 181. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2015 года № 10866. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 4 ноября 2020 года № ҚР ДСМ-182/2020.
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 04.11.2020 № ҚР ДСМ-182/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 62-1 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму предоставления информации о проведенном санитарно-эпидемиологическом аудите.
2. Комитету по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр
Е. Досаев
"СОГЛАСОВАН"
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
____________ Т. Дуйсенова
2 апреля 2015 года
Утверждена
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 2 марта 2015 года № 181
форма
Информация о проведенном санитарно-эпидемиологическом аудите
за ___________20_____год
№ п/п
Общая информация об аудируемом субъекте (реквизиты и наименование объекта и субъекта)
Основание для проведения санитарно-эпидемиологического аудита (заявление и договор)
Перечень и обзор собранной информации (например, акты санитарно-эпидемиологического обследования, данные о заболеваемости, протокола испытаний, замеров, и другие)
Результаты проверки аудируемого субъекта, специальных исследований, опроса его сотрудников
Перечень рекомендаций по улучшению санитарно-эпидемиологического состояния объекта
Выводы о эпидемической значимости аудируемого субъекта, определение группы риска, сведения о выявленных нарушениях, о достоверности ведения документации и отчетности
1
2
3
4
5
6
7
_________________________________________ ____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
руководителя)
_____________________________________ ____________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
лица, ответственного за
составление информации) Дата составления "__" ____ 20 год
Примечание. Информация о проведенном
санитарно-эпидемиологическом аудите предоставляется аудиторами,
включенными в государственный электронный реестр разрешений и
уведомлений, ежегодно к пятнадцатому октябрю отчетного года в
ведомство государственного органа в сфере
санитарно-эпидемиологического благополучия населения.