Ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі мен нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 115 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 29 сәуірде № 10876 тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 24.05.2017 № 147 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
"Ойын бизнесі туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мына:
1) осы бұйрыққа 1–қосымшаға сәйкес "Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабымен белгіленген ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі;
2) осы бұйрыққа 2, 3, 4–қосымшаларға сәйкес "Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабымен белгіленген ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың нысандары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті (Е.Б. Қанағатов) заңнамамен белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жолдасын;
2) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң он күнтізбелік күн ішінде, осы бұйрықтың мерзімді баспа басылымдарда және "Әділет" ақпараттық-құқықтықтың жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін;
3) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
4) осы тармақпен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді іс-шараларды орындағаннан кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі
А. Мұхамедиұлы
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2015 жылғы 30 наурыздағы
№ 115 бұйрығына
1-қосымша
Ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 29.10.2020 № 293 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
р/с№
Біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттар
1
2
Букмекерлік кеңсе үшін
1
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес нысандағы "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Азаматтық қорғау туралы заң) 61-бабы 1-тармағына сәйкес санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы үйдің (үй, құрылыс, ғимарат бөліктерінің) болуы туралы мәліметтер*
2
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес нысандағы бәс тігуді ұйымдастыруға және өткізуге арналған меншік құқығындағы жабдықтар туралы мәліметтер
3

Об утверждении Перечня и формы документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 115. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2015 года № 10876.
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра культуры и спорта РК от 24.05.2017 № 147 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) перечень документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям, установленным статьей 13 Закона Республики Казахстан "Об игорном бизнесе", согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) формы документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям, установленным статьей 13 Закона Республики Казахстан "Об игорном бизнесе", согласно приложениям 2, 3, 4 к настоящему приказу.
2. Комитету по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (Канагатов И.Б.) в установленном законодательством порядке:
1) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) после официального опубликования разместить настоящий приказ на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
4) представить в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных настоящим пунктом, в течении десяти рабочих дней со дня исполнения мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
А. Мухамедиулы
Приложение 1 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 30 марта 2015 года № 115
Перечень документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям
Сноска. Перечень - в редакции приказа Министра культуры и спорта РК от 29.10.2020 № 293 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
№п/п
Документы, подтверждающие соответствие квалификационным требованиям
1
2
Для букмекерской конторы
1
сведения о наличии здания (части здания, строения, сооружения) на праве собственности, соответствующего санитарно-эпидемиологическим и противопожарным нормам в соответствии с пунктом 2 статьи 61 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите" (далее – Закон о гражданской защите) по форме согласно приложению 2 к настоящему приказу*
2
сведения о наличии оборудования для организации и проведения пари на праве собственности по форме согласно приложению 3 к настоящему приказу
3

осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес нысандағы "Күзет қызметі туралы" 2000 жылғы 19 қазандағы Қазақстан Республикасы Заңының (Күзет қызметі туралы заң) 5-бабы 1-тармағына сәйкес лицензия алған заңды тұлғалармен шарттың (шарттардың) болуы туралы мәліметтер**
4
"Ойын бизнесі туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Ойын бизнесі туралы заң) 13-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес букмекерлік кеңсенің жұмысының, ставкалар қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының және (немесе) бәс тігудің қазақ және орыс тілдерінде әзірленген қағидалары
5
бірінші талап ету бойынша салымды беру шартымен (талап етілгенге дейінгі салым) Ойын бизнесі туралы заңының 13-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес 40 000 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде банктік салым ашуға Қазақстан Республикасының аумағындағы екінші деңгейдегі банкпен жасасқан шарт
Тотализатор үшін
1
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес нысандағы Азаматтық қорғау туралы заңының 61-бабы 1-тармағына сәйкес санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы үйдің (үй, құрылыс, ғимарат бөліктерінің) болуы туралы мәліметтер*
2
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес нысандағы бәс тігуді ұйымдастыруға және өткізуге арналған меншік құқығындағы жабдықтар туралы мәліметтер
3
осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес нысандағы "Күзет қызметі туралы" 2000 жылғы 19 қазандағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 1-тармағына сәйкес лицензия алған заңды тұлғалармен шарттың (шарттардың) болуы туралы мәліметтер**
4
"Ойын бизнесі туралы" 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес ойын мекемесінің, тотализатордың жұмысының, ставкалар қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының және (немесе) бәс тігудің қазақ және орыс тілдерінде әзірленген қағидалары
5
бірінші талап ету бойынша салымды беру шартымен (талап етілгенге дейінгі салым), Ойын бизнесі туралы заңының 13-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес 10 000 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде банктік салым ашуға Қазақстан Республикасының аумағындағы екінші деңгейдегі банкпен жасасқан шарт
Казино үшін
1
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес нысандағы 1999 жылғы 1 шілдедегі Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексінің 581-бабының 1-тармағына сәйкес үш жұлдыздан кем емес санаттағы қонақ үй кешеніндегі санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі үйдің (үй, құрылыс, ғимарат бөліктерінің) болуы туралы мәліметтер*
2
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес нысандағы меншік құқығындағы ойын жабдығының болуы туралы мәліметтер
3
қолданылатын заңдастырылған белгілердің қазақ және орыс тілдеріндегі үлгілері мен номинациялары
4
осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес нысандағы Күзет қызметі туралы заңының 5-бабы 1-тармағына сәйкес лицензия алған заңды тұлғалармен шарттың (шарттардың) болуы туралы мәліметтер**
5
Ойын бизнесі туралы заңының 13-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес ойын мекемесінің жұмысының, ставкалар қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының және (немесе) бәс тігудің қазақ және орыс тілдерінде әзірленген қағидалары
6
бірінші талап ету бойынша салымды беру шартымен (талап етілгенге дейінгі салым) Ойын бизнесі туралы заңының 13-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес 60 000 айлық есептік көрсеткіштің мөлшерінде салым ашуға Қазақстан Республикасының аумағындағы екінші деңгейлі банкпен жасасқан шарт
Ойын автоматтары залы үшін
1
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 1999 жылғы 1 шілдедегі Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексінің 581-бабының 1-тармағына сәйкес санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негізінде үйдің (үй, құрылыс, ғимарат бөліктерінің) болуы туралы мәліметтер*
2
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес нысандағы меншік құқығындағы ойын жабдығының болуы туралы мәліметтер
3
қолданылатын заңдастырылған белгілердің қазақ және орыс тілдеріндегі үлгілері мен номинациялары
4
осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес нысандағы Күзет қызметі туралы заңының 5-бабы 1-тармағына сәйкес лицензия алған заңды тұлғалармен шарттың (шарттардың) болуы туралы мәліметтер**
5
Ойын бизнесі туралы заңының 13-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес ойын мекемесінің жұмысының, ставкалар қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының және (немесе) бәс тігудің қазақ және орыс тілдерінде әзірленген қағидалары
6
бірінші талап ету бойынша салымды беру шартымен (талап етілгенге дейінгі салым) Ойын бизнесі туралы заңының 13-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес 60 000 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде салым ашуға Қазақстан Республикасының аумағындағы екінші деңгейдегі банкпен жасасқан шарт
Ескертпе:
* өтініш берушілер мәліметті "Жылжымайтын мүлік тіркелімі" мемлекеттік дерекқоры ақпараттық жүйесінен алады (жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар) және оның техникалық сипаттамалары туралы анықтамалар түрінде);
** өтініш берушілер мәліметтерді "Е-лицензиялау" ақпараттық жүйесінен алады.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2015 жылғы 30 наурыздағы
№ 115 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Ойын бизнесі саласындағы қызмет түрлерін жүзеге асыру үшін Қазақстан
Республикасының заңнамасында белгіленген санитариялық-эпидемиологиялық және
өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы немесе өзге де заңды
негіздегі ғимараттың (ғимарат, құрылым, құрылыстың бөлігі) болуы туралы мәліметтер
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 24.05.2017 № 147 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
Жылжымайтын мүліктің кадастрлық нөмірі
Ғимараттың мекенжайы
Жылжымайтын мүлікке құқық беретін құжаттың атауы, күні, нөмірі
Кассалар туралы мәліметтер (саны, мекенжайы, орналасқан орны, электронды кассаның мекенжайы (болған жағдайда)
1
2
3
4
5
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2015 жылғы 30 наурыздағы
№ 115 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Меншік құқығындағы ойын жабдықтарының болуы туралы мәліметтер

сведения о наличии договора (договоров) с юридическими лицами, получившими лицензию в соответствии с пунктом 1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 19 октября 2000 года "Об охранной деятельности" (далее – Закон об охранной деятельности) по форме согласно приложению 4 к настоящему приказу**
4
правила работы букмекерской конторы, приема ставок и проводимых азартных игр и (или) пари на казахском и русском языках, разработанные в соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе" (далее – Закон об игорном бизнесе)
5
договор с банком второго уровня на территории Республики Казахстан на открытие банковского вклада в размере 40 000 месячных расчетных показателей в соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 13 Закона об игорном бизнесе при условии выдачи вклада по первому требованию (вклада до востребования)
Для тотализатора
1
сведения о наличии здания (части здания, строения, сооружения) на праве собственности, соответствующего санитарно-эпидемиологическим и противопожарным нормам в соответствии с пунктом 2 статьи 61 Закона о гражданской защите по форме согласно приложению 2 к настоящему приказу*
2
сведения о наличии оборудования для организации и проведения пари на праве собственности по форме согласно приложению 3 к настоящему приказу
3
сведения о наличии договора (договоров) с юридическими лицами, получившими лицензию в соответствии с пунктом 1 статьи 5 Закона об охранной деятельности по форме согласно приложению 4 к настоящему приказу**
4
правила работы игорного заведения, тотализатора, приема ставок и проводимых азартных игр и (или) пари на казахском и русском языках, разработанные в соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 13 Закона об игорном бизнесе
5
договор с банком второго уровня на территории Республики Казахстан на открытие банковского вклада в размере 10 000 месячных расчетных показателей в соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 13 Закона об игорном бизнесе при условии выдачи вклада по первому требованию (вклада до востребования)
Для казино
1
сведения о наличии здания (части здания, строения, сооружения) на праве собственности или ином законном основании в гостиничном комплексе категории не ниже трех звезд, соответствующего санитарно-эпидемиологическим и противопожарным нормам в соответствии с пунктом 1 статьи 581 Гражданского Кодекса Республики Казахстан от 1 июля 1999 года по форме согласно приложению 2 к настоящему приказу*
2
сведения о наличии игорного оборудования на праве собственности по форме согласно приложению 3 к настоящему приказу
3
образцы и номинации применяемых легитимационных знаков на казахском и русском языках
4
сведения о наличии договора (договоров) с юридическими лицами, получившими лицензию в соответствии с пунктом 1 статьи 5 Закона об охранной деятельности по форме согласно приложению 4 к настоящему приказу**
5
правила работы игорного заведения, приема ставок и проводимых азартных игр и (или) пари на казахском и русском языках, разработанные в соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 13 Закона об игорном бизнесе
6
договор с банком второго уровня на территории Республики Казахстан на открытие банковского вклада в размере 60 000 месячных расчетных показателей в соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 13 Закона об игорном бизнесе при условии выдачи вклада по первому требованию (вклада до востребования)
Для зала игровых автоматов
1
сведения о наличии здания (части здания, строения, сооружения) на праве собственности или ином законном основании, соответствующего санитарно-эпидемиологическим и противопожарным нормам в соответствии с пунктом 1 статьи 581 Гражданского Кодекса Республики Казахстан от 1 июля 1999 года по форме согласно приложению 2 к настоящему приказу*
2
сведения о наличии игорного оборудования на праве собственности по форме согласно приложению 3 к настоящему приказу
3
образцы и номинации, применяемых легитимационных знаков на казахском и русском языках
4
сведения о наличии договора (договоров) с юридическими лицами, получившими лицензию в соответствии с пунктом 1 статьи 5 Закона об охранной деятельности по форме согласно приложению 4 к настоящему приказу**
5
правила работы игорного заведения, приема ставок и проводимых азартных игр и (или) пари на казахском и русском языках, разработанные в соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 13 Закона об игорном бизнесе
6
договор с банком второго уровня на территории Республики Казахстан на открытие банковского вклада в размере 60 000 месячных расчетных показателей в соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 13 Закона об игорном бизнесе при условии выдачи вклада по первому требованию (вклада до востребования)
Примечание:
* Заявители получают сведения из информационной системы "Государственная база данных "Регистр недвижимости" (в виде справки о зарегистрированных правах (обременениях) на недвижимое имущество и его технических характеристиках);
** Заявители получают сведения из информационной системы "Е-лицензирование".
Приложение 2 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 30 марта 2015 года № 115
Сноска. Сведения в редакции приказа Министра культуры и спорта РК от 24.05.2017 № 147 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Форма
Cведения
о наличии здания (части здания, строения, сооружения) для
осуществления видов деятельности в сфере игорного бизнеса на
правах собственности или ином законном основании,
соответствующего санитарно-эпидемиологическим и
противопожарным нормам, установленным
законодательством Республики Казахстан
Кадастровый номер объекта недвижимости
Адрес здания
Наименование, дата и номер правоустанавливающего документа на недвижимое имущество
Сведения о кассах (количество, адрес месторасположения, адрес электронной кассы (при наличии)
1
2
3
4
5
Приложение 3 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 30 марта 2015 года № 115
Форма
Сведения о наличии игорного оборудования на праве собственности

Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Туризм және спорт министрінің м.а. 26.12.2023 № 342 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
№ п/п
Ойын жабдығының атауы
Ойын жабдығының түрі
Сатып алынған жабдықтың шартының нөмірі мен күні
Жабдықты қабылдау-тапсыру актісінің нөмірі мен күні
Мақсаты (букмекерлік кеңсеге немесе тотализаторға немесе казиноға немесе ойын автоматтары залдарына арналған)
Саны
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Сериялық немесе инвентарлық нөмірі
Өндіруші
Техникалық жай-күйі (жаңа, бұрын пайдаланылған)
Сәйкестік сертификатының нөмірі және күні, берген орган (жаңа ойын автоматтары үшін)
Жабдықтарды тестілеу күні (жаңа ойын автоматтары үшін)
Бақылау-кассалық аппараттың (фискализатор) нөмірі (болған жағдайда)
Технологиялық тұрғыдан ойын автоматына енгізілген ұтыс пайызы (ойын автоматтары үшін)
8
9
10
11
12
13
14
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2015 жылғы 30 наурыздағы
№ 115 бұйрығына
4-қосымша
Нысан
Күзет қызметін жүзеге асыруға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен лицензия алған заңды тұлғалармен шарттардың болуы туралы мәліметтер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 29.10.2020 № 293 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Күзет қызметтерін көрсетуге арналған шарттың нөмірі және күні
Күзет қызметтерін көрсетуге шарт жасасқан заңды тұлғаның атауы
Күзет қызметтерін көрсететін заңды тұлғалардың бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Лицензияны берген орган
Күзет қызметін жүзеге асыру үшін лицензияның нөмірі және күні
1
2
3
4
5
6

Сноска. Приложение 3 - в редакции приказа и.о. Министра туризма и спорта РК от 26.12.2023 № 342 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
№ р/с
Наименование игорного оборудования
Вид игорного оборудования
Номер и дата договора приобретенного оборудования
Номер и дата акта приема-передачи оборудования
Предназначение (для букмекерской конторы или тотализатора или казино или зала игровых автоматов)
Количество
Серийный или инвентарный номер
Производитель
Техническое состояние (новое, бывшее в употреблении)
Номер, дата, орган, выдавший сертификат соответствия (для новых игровых автоматов)
Дата тестирования оборудования (для новых игровых автоматов)
Номер контрольно-кассового аппарата (фискализатора) (при наличии)
Процент выигрыша, технологически заложенный в игровой автомат (для игровых автоматов)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Приложение 4 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 30 марта 2015 года № 115
Форма
Сведения о наличии договоров с юридическими лицами, получившими в установленном законодательством Республики Казахстан порядке лицензию на осуществление охранной деятельности
Сноска. Сведения - в редакции приказа Министра культуры и спорта РК от 29.10.2020 № 293 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Номер и дата договора на оказание охранных услуг
Наименование юридического лица, с которым заключен договор на оказание охранных услуг
Бизнес-идентификационный номер юридического лица, оказывающего охранные услуги
Номер и дата лицензии на осуществление охранной деятельности
1
2
3
4
5