Тарихи сатып алушылар арасында астық жинау комбайндары мен астық жинау комбайндарының модульдерін әкелуге 2015 жылға арналған импорттық квота көлемдерін бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 400 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 26 мамырда № 11166 тіркелді
«Қазақстан Республикасының аумағына астық жинау комбайндары мен астық жинау комбайндарының модульдерін әкелудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 616 қаулысымен бекітілген Астық жинау комбайндары мен астық жинау комбайндарының модульдерін әкелуге арналған импорттық квота көлемдерін сыртқы сауда қызметіне қатысушылар арасында бөлу қағидаларының 14-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған тарихи сатып алушылар арасында астық жинау комбайндары мен астық жинау комбайндарының модульдерін әкелуге 2015 жылға арналған импорттық квота көлемдерін бөлу бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономикалық министрлігінің Сауда қызметін реттеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық–құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі                            Е. Досаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
___________ А. Мамытбеков
2015 жылғы 21 мамыр
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 21 мамырдағы
№ 400 бұйрығымен бекітілген
Тарихи сатып алушылар арасында астық жинау комбайндары
мен астық жинау комбайндарының модульдерін әкелуге 2015 жылға
арналған импорттық квота көлемдерін бөлу туралы
Р/с
СЭҚ қатысушысы
ЖСН/БСН
Әкелінген тауар саны, дана
Есептік кезеңде жалпы әкелу көлеміндегі СЭҚ қатысушысының тауар әкелу үлесі, %-бен
Өтінім берілген тауар саны,
дана
Есептелген импорттық квота көлемі,
дана
Барлығы
Соның ішінде:
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
1
«ҚазАгроҚаржы» акционерлік қоғамы

О распределении объемов импортной квоты на ввоз зерноуборочных комбайнов и модулей зерноуборочных комбайнов между историческими покупателями на 2015 год
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 мая 2015 года № 400. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2015 года № 11166
В соответствии с пунктом 14 Правил распределения объемов импортной квоты между участниками внешнеторговой деятельности на ввоз зерноуборочных комбайнов и модулей зерноуборочных комбайнов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2014 года № 616 «О некоторых вопросах ввоза зерноуборочных комбайнов и модулей зерноуборочных комбайнов на территорию Республики Казахстан» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемое распределение объемов импортной квоты на ввоз зерноуборочных комбайнов и модулей зерноуборочных комбайнов между историческими покупателями на 2015 год.
2. Департаменту регулирования торговой деятельности Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр национальной
экономики Республики Казахстан             Е. Досаев
«СОГЛАСОВАН»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
______________А. Мамытбеков
21 мая 2015 года
Утвержден
приказом Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 21 мая 2015 года № 400
Объемы импортной квоты на ввоз зерноуборочных комбайнов
и модулей зерноуборочных комбайнов
между историческими покупателями
на 2015 год
№ п/п
Участник
ВЭД
ИИН/БИН
Количество ввезенного товара, шт.
Доля ввоза товара участником ВЭД в общем объеме ввоза в расчетном периоде, в %
Заявленное количество товара, шт.
Рассчитанный объем импортной квоты, шт.
Всего
В том числе:
2012
год
2013
год
2014 год
1
Акционерное общество «КазАгроФинанс»