Турагенттік қызметтің, Қазақстан Республикасында дара кәсіпкерлер ретінде қызметін жүзеге асыратын гид, экскурсовод және туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтердің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 249 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 28 мамырда № 11209 тіркелді.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және спорт министрінің м.а. 28.07.2021 № 236 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасындағы туристік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 20-6) тармақшасына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Туризм және спорт министрінің 23.01.2024 № 28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Осы бұйрыққа:
1) 1-қосымшаға сәйкес турагенттік қызметтің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтердің нысаны;
2) 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын гид қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтердің нысаны;
3) 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын экскурсовод қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтің нысаны;
4) 4-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтің нысаны бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Мәдениет және спорт министрінің м.а. 28.07.2021 № 236 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Туризм индустриясы департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамамен белгіленген тәртіпте мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарында және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберуді;

Об утверждении форм сведений для приложения к уведомлению о начале турагентской деятельности, деятельности гида, экскурсовода и инструктора туризма, осуществляющих деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуальных предпринимателей
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 249. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 мая 2015 года № 11209.
Сноска. Заголовок - в редакции приказа и.о. Министра культуры и спорта РК от 28.07.2021 № 236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 20-6) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О туристской деятельности в Республике Казахстан" и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра туризма и спорта РК от 23.01.2024 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить:
1) форму сведений для приложения к уведомлению о начале турагентской деятельности согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму сведений для приложения к уведомлению о начале деятельности гида, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму сведения для приложения к уведомлению о начале деятельности экскурсовода, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму сведения для приложения к уведомлению о начале деятельности инструктора туризма, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя, согласно приложению 4 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа и.о. Министра культуры и спорта РК от 28.07.2021 № 236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту индустрии туризма Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан";

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму бірінші вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ә. Исекешев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_________________ Е. Досаев
2015 жылғы 24 сәуір
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 249 бұйрығына
1-қосымша
Турагенттік қызметтің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер нысаны
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Туризм және спорт министрінің 23.01.2024 № 28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Туризм индустриясы комитеті
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурстарда орналастырылған: www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: "Турагенттік қызметтің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер"
Индексі: 1-КТТ
Кезеңділік: біржолғы
Есепті кезең: __ күн __ ай ____ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: туристік агенттіктердің қызметін бастайтын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлер
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: туристік агенттіктер қызметінің басталғаны туралы құжаттарды беру кезінде
№ п/п
Туризмнiң ұйымдық нысандары
Кеңсенің орналасқан жері
Қазақстан Республикасы азаматтарының шығу туризмі саласындағы құқықтарына кепілдік беру жүйесінің қатысушысы
шығу туризмі
келу және/немесе ішкі туризм
мекен-жайы
иә/жоқ
1
2
3
4
5
Телефон _______________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы __________________________________
Орындаушы ___________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
Мөр басатын орын
_______________________________________________________________
(жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын адамдарды қоспағанда)
Турагенттік қызметтің
басталғаны туралы
хабарламаға қоса беру үшін
мәліметтер нысанына
қосымша
"Турагенттік қызметтің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер" туристік қызмет саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1.1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2.2-бағанда шығу туризмінің ұйымдық нысаны көрсетіледі.
3.3-бағанда келу/ішкі туризмінің ұйымдық нысаны көрсетіледі.
4.4-бағанда кеңсенің мекенжайы көрсетіледі.
5.5-бағанда Қазақстан Республикасы азаматтарының шығу туризмі саласындағы құқықтарына кепілдік беру жүйесінің қатысушысы көрсетіледі: иә__ / жоқ__.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 249 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын гид қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер нысаны
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Туризм және спорт министрінің 23.01.2024 № 28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Туризм индустриясы комитеті
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурстарда орналастырылған: www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: "Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын гид қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер"
Индексі: 1-КТГ
Кезеңділік: біржолғы
Есепті кезең: __ күн __ ай ____ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: туристік гид қызметін бастайтын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлер
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: туристік гид қызметінің басталғаны туралы құжаттарды беру кезінде
№ п/п
Ақпараттық және (немесе) ұйымдастырушылық қызметтерін көрсететін өңір (ӘАОЖ бойынша орналасқан жерінің коды)
Ақпараттық және (немесе) ұйымдастырушылық қызметтерін көрсететін тіл(-дері)
1
2
3
Телефон ____________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы _______________________________
Орындаушы ________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
___________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
Мөр басатын орын
____________________________________________________________________
(жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын адамдарды қоспағанда)
Қазақстан Республикасында
дара кәсіпкер ретінде қызметін
жүзеге асыратын гид қызметінің
басталғаны туралы хабарламаға
қоса беру үшін мәліметтер
нысанына қосымша
"Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын гид қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер" туристік қызмет саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда ақпараттық және (немесе) ұйымдастырушылық қызметтерін көрсететін өңір көрсетіледі (ӘАОЖ бойынша орналасқан жерінің коды).
3. 3-бағанда ақпараттық және (немесе) ұйымдастырушылық қызметтерін көрсететін тіл(-дері) көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 249 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын экскурсовод қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәлімет нысаны
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Туризм және спорт министрінің 23.01.2024 № 28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Туризм индустриясы комитеті
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурстарда орналастырылған: www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: "Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын экскурсовод қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәлімет"
Индексі: 1-КТЭ
Кезеңділігі: біржолғы
Есепті кезең: __ күн __ ай ____ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: туристік экскурсовод қызметін бастайтын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлер
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: туристік экскурсовод қызметінің басталғаны туралы құжаттарды беру кезінде
№ п/п
Экскурсиялық қызметтерін көрсететін өңір (ӘАОЖ бойынша орналасқан жерінің коды)
1
2
Телефон ______________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы __________________________________
Орындаушы _____________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_____________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
Мөр басатын орын
____________________________________________
(жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын адамдарды қоспағанда)
Қазақстан Республикасында
дара кәсіпкер ретінде қызметін
жүзеге асыратын экскурсовод
қызметінің басталғаны туралы
хабарламаға қоса беру
үшін мәлімет нысанына
қосымша
"Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын экскурсовод қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер" туристік қызмет саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1.1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда экскурсиялық қызметтерін көрсететін өңір көрсетіледі (ӘАОЖ бойынша орналасқан жерінің коды).
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 249 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер нысаны
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Туризм және спорт министрінің 23.01.2024 № 28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Туризм индустриясы комитеті
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурстарда орналастырылған: www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Әкімшілік деректеркөздер нысанының атауы: "Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер"
Индексі: 1-КТИ
Кезеңділік: біржолғы
Есепті кезең: __ күн __ ай ____ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: туризм нұсқаушысы қызметін бастайтын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлер
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны туралы құжаттарды беру кезінде
№ п/п
Қызметтерді көрсететін өңір (ӘАОЖ бойынша орналасқан жерінің коды)
Туристік маршруттармен жүріп өту тәжірибесі
1
2
3
Телефон ______________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы _________________________________
Орындаушы __________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_____________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы Мөр басатын орын
______________________________________________
(жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын адамдарды қоспағанда)
Қазақстан Республикасында
дара кәсіпкер ретінде қызметін
жүзеге асыратын туризм
нұсқаушысы қызметінің
басталғаны туралы хабарламаға
қоса беру үшін мәліметтер
нысанына
қосымша
"Қазақстан Республикасында дара кәсіпкер ретінде қызметін жүзеге асыратын туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қоса беру үшін мәліметтер" туристік қызмет саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда қызметтерді көрсететін өңір көрсетіледі (ӘАОЖ бойынша орналасқан жерінің коды).
3. 3-бағанда туристік маршруттармен жүріп өту тәжірибесі көрсетіледі.

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
А. Исекешев
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________________ Е. Досаев
24 апреля 2015 год
Приложение 1
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 249
Форма сведений для приложения к уведомлению о начале турагентской деятельности
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра туризма и спорта РК от 23.01.2024 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Представляется: Комитет индустрии туризма Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсах:
www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Наименование формы административных данных: "Сведения для приложения
к уведомлению о начале турагентской деятельности"
Индекс: 1-КТТ
Периодичность: единовременная
Отчетный период: __ число __ месяц ____ год
Круг лиц, представляющих информацию: юридические лица и индивидуальные
предприниматели, начинающие деятельность туристских агентств
Срок представления формы административных данных: при подаче документов
о начале деятельности туристских агентств
№ п/п
Организационная форма туризма
Местонахождение офиса
Участник Системы гарантирования прав граждан Республики Казахстан в сфере выездного туризма
выездной туризм
въездной и/или внутренний туризм
адрес
да/нет
1
2
3
4
5
Телефон _____________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________
Исполнитель _________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати _____________________________________________
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме сведений
для приложения к уведомлению
о начале турагентской
деятельности
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области туристской деятельности "Сведения для приложения к уведомлению о начале турагентской деятельности"
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается организационная форма выездного туризма.
3. В графе 3 указывается организационная форма въездного/внутреннего туризма
4. В графе 4 указывается адрес офиса.
5. В графе 5 указывается участник Системы гарантирования прав граждан Республики Казахстан в сфере выездного туризма: да__ / нет__.
Приложение 2
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 249
Форма сведений для приложения к уведомлению о начале деятельности гида, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра туризма и спорта РК от 23.01.2024 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Представляется: Комитет индустрии туризма Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсах:
www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Наименование формы административных данных: "Сведения для приложения
к уведомлению о начале деятельности гида, осуществляющего деятельность
в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя"
Индекс: 1-КТГ
Периодичность: единовременная
Отчетный период: __ число __ месяц ____ год
Круг лиц, представляющих информацию: индивидуальные предприниматели,
начинающие деятельность туристских гидов
Срок представления формы административных данных: при подаче документов
о начале деятельности туристских гидов
№ п/п
Регион оказания информационных и (или) организационных услуг (код местонахождения по КАТО)
Язык (-и) оказания информационных и (или) организационных услуг
1
2
3
Телефон _____________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________
Исполнитель _________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати _____________________________________________
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме сведений
для приложения к уведомлению
о начале деятельности гида,
осуществляющего деятельность
в Республике Казахстан
в качестве индивидуального
предпринимателя
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области туристской деятельности "Сведения для приложения к уведомлению о начале деятельности гида, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя"
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается регион оказания информационных и (или) организационных услуг (код местонахождения по КАТО).
3. В графе 3 указывается язык (-и) оказания информационных (или) организационных услуг.
Приложение 3 к приказу
Министра по инвестициям
и развитию
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 249
Форма сведений для приложения к уведомлению о начале деятельности экскурсовода, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра туризма и спорта РК от 23.01.2024 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Представляется: Комитет индустрии туризма Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсах:
www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Наименование формы административных данных: "Сведения для приложения
к уведомлению о начале деятельности экскурсовода, осуществляющего деятельность
в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя"
Индекс: 1-КТЭ
Периодичность: единовременная
Отчетный период: __ число __ месяц ____ год
Круг лиц, представляющих информацию: индивидуальные предприниматели,
начинающие деятельность туристских экскурсоводов
Срок представления формы административных данных: при подаче документов
о начале деятельности туристских экскурсоводов
№ п/п
Регион оказания экскурсионных услуг (код местонахождения по КАТО)
1
2
Телефон _____________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________
Исполнитель _________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати ____________________________________________
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме сведений
для приложения к уведомлению
о начале деятельности экскурсовода,
осуществляющего деятельность
в Республике Казахстан
в качестве индивидуального
предпринимателя
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области туристской деятельности "Сведения для приложения к уведомлению о начале деятельности экскурсовода, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя"
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается регион оказания экскурсионных услуг (код местонахождения по КАТО).
Приложение 4 к приказу
Министра по инвестициям
и развитию
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 249
Форма сведений для приложения к уведомлению о начале деятельности инструктора туризма, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя
Сноска. Форма - в редакции приказа Министра туризма и спорта РК от 23.01.2024 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Представляется: Комитет индустрии туризма Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсах:
www.tsm.gov.kz и www.elisence.kz
Наименование формы административных данных: "Сведения для приложения
к уведомлению о начале деятельности инструктора туризма, осуществляющего
деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя"
Индекс: 1-КТИ
Периодичность: единовременная
Отчетный период: __ число __ месяц ____ год
Круг лиц, представляющих информацию: индивидуальные предприниматели,
начинающие деятельность инструкторов туризма
Срок представления формы административных данных: при подаче документов
о начале деятельности инструкторов туризма
№ п/п
Регион оказания услуг (код местонахождения по КАТО)
Опыт прохождения туристских маршрутов
1
2
3
Телефон _____________________________________________________
Адрес электронной почты ______________________________________
Исполнитель _________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати _____________________________________________
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме сведений
для приложения к уведомлению
о начале деятельности инструктора
туризма, осуществляющего
деятельность
в Республике Казахстан
в качестве индивидуального
предпринимателя
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области туристской деятельности "Сведения для приложения к уведомлению о начале деятельности инструктора туризма, осуществляющего деятельность в Республике Казахстан в качестве индивидуального предпринимателя"
1. В графе 1 указывается порядковый номер.
2. В графе 2 указывается регион оказания услуг (код местонахождения по КАТО).
3. В графе 3 указывается опыт прохождения туристских маршрутов.