2015 қаржы жылына арналған инвестициялық субсидияның шекті мөлшерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 14 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 146, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 556 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 21 тамызда № 11931 болып тіркелді
«Инвестициялық субсидия беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 04 қарашадағы № 1175 қаулысымен бекітілген Инвестициялық субсидия беру қағидаларының 13-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. 2015 қаржы жылына арналған инвестициялық субсидия берудің шекті мөлшері осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Инвестициялар комитеті (Е.Қ. Хаиров):
1) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін бұқаралық ақпарат құралдарына және «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі Е.К. Сағадиевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының            Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі     Қаржы министрі
_____________ Ә. Исекешев            ___________ Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
______________ Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің

Об установлении предельного размера инвестиционной субсидии на 2015 финансовый год
Совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 19 января 2015 года № 14 и Министра финансов Республики Казахстан от 2 марта 2015 года № 146, Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 июля 2015 года № 556. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 августа 2015 года № 11931
В соответствии с пунктом 13 Правил предоставления инвестиционной субсидии, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2014 года № 1175 «Об утверждении Правил предоставления инвестиционной субсидии», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Установить предельный размер предоставления инвестиционной субсидии на 2015 финансовый год согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по инвестициям Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Хаиров Е.К.) обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, направление копии на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе «Әділет» республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан»;
3) размещение настоящего приказа на Интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на Интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан Сагадиева Е.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
_____________ А. Исекешев
Министр финансов
Республики Казахстан
__________ Б. Султанов
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
__________ Е. Досаев
Приложение
к совместному приказу
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан

2015 жылғы 19 қаңтардағы № 14,
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 2 наурыздағы № 146,
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 21 шілдедегі № 556
бірлескен бұйрығына қосымша
2015 қаржы жылына арналған инвестициялық субсидия берудің шекті мөлшері
Құрылыс-монтаждау жұмыстарына және жабдық сатып алуға арналған іс жүзіндегі шығындардың сомасы, миллион айлық есептік көрсеткіш
Инвестициялық субсидия берудің шекті мөлшері
2-ден 5-ке дейін
30 %
5-тен 10-ға дейін
бірінші 5 миллион айлық есептік көрсеткіштер - 30 %
5 миллионнан 10 миллион диапазонға дейін және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 25 %
10-нан 15-ға дейін
бірінші 5 миллион айлық есептік көрсеткіштер - 30 %
5 миллионнан 10 миллион диапазонға дейін және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 25 %
10 миллионнан 15 миллион диапазонға және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 20%
15-дан – 20-ға дейін
бірінші 5 миллион айлық есептік көрсеткіштер - 30 %
5 миллионнан 10 миллион диапазонға дейін және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 25 %
10 миллионнан 15 миллион диапазонға және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 20%
15 миллионан 20 миллион диапазонға және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 15%
20-дан 25-ке дейін
бірінші 5 миллион айлық есептік көрсеткіштер - 30 %
5 миллионнан 10 миллион диапазонға дейін және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 25 %
10 миллионнан 15 миллион диапазонға және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 20%
15 миллионан 20 миллион диапазонға және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 15%
20 миллионан 25 миллион диапазонға және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 10%
25-тен және жоғары
бірінші 5 миллион айлық есептік көрсеткіштер - 30 %
5 миллионнан 10 миллион диапазонға дейін және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 25 %
10 миллионнан 15 миллион диапазонға және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 20%
15 миллионан 20 миллион диапазонға және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 15%
20 миллионан 25 миллион диапазонға және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 10%
20 миллионан 25 миллион диапазонға және оны қоса алғанда айлық есептік көрсеткіштердің кейінгі сомасы - 10%
25 миллион айлық есептік көрсеткіштерден астам іс жүзіндегі шығындар үшін – 5 %

от 19 января 2015 года № 14,
Министра финансов
Республики Казахстан
от 2 марта 2015 года № 146,
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 21 июля 2015 года № 556
Предельный размер предоставления
инвестиционной субсидии на 2015 финансовый год
Сумма фактических затрат на строительно-монтажные работы и приобретение оборудования, миллионов месячных расчетных показателей
Предельный размер предоставления инвестиционной
субсидии1
от 2 до 5
30 %
от 5 до 10
первые 5 миллионов месячных расчетных показателей - 30 %
последующая сумма в диапазоне от 5 до 10 миллионов месячных расчетных показателей и включительно - 25 %
от 10 до 15
первые 5 миллионов месячных расчетных показателей - 30 % последующая сумма в диапазоне от 5 до 10 миллионов месячных расчетных показателей и включительно - 25  % последующая сумма в диапазоне от 10 до 15 миллионов месячных расчетных показателей и включительно - 20 %
от 15 до 20
первые 5 миллионов месячных расчетных показателей - 30 % последующая сумма в диапазоне от 5 до 10 миллионов месячных расчетных показателей и включительно - 25 % последующая сумма в диапазоне от 10 до 15 миллионов месячных расчетных показателей и включительно - 20 % последующая сумма в диапазоне от 15 до 20 миллионов месячных расчетных показателей и включительно - 15 %
от 20 до 25
первые 5 миллионов месячных расчетных показателей - 30 % последующая сумма в диапазоне от 5 до 10 миллионов месячных расчетных показателей и включительно - 25 % последующая сумма в диапазоне от 10 до 15 миллионов месячных расчетных показателей и включительно - 20 % последующая сумма в диапазоне от 15 до 20 миллионов месячных расчетных показателей и включительно - 15 % последующая сумма в диапазоне от 20 до 25 миллионов месячных расчетных показателей и включительно - 10 %
от 25 и выше
первые 5 миллионов месячных расчетных показателей - 30 % последующая сумма в диапазоне от 5 до 10 миллионов месячных расчетных показателей и включительно - 25 % последующая сумма в диапазоне от 10 до 15 миллионов месячных расчетных показателей и включительно - 20 % последующая сумма в диапазоне от 15 до 20 миллионов месячных расчетных показателей и включительно - 15 % последующая сумма в диапазоне от 20 до 25 миллионов месячных расчетных показателей и включительно - 10 % за фактические затраты превышающие 25 миллионов месячных расчетных показателей - 5 %