Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік бақылау бойынша тексеру парағының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 15-07/670 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 8 тамыздағы № 600 Бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 17 қыркүйекте № 12068 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 15-05/1137 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 822 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 28.12.2015 № 15-05/1137 және ҚР Ұлттық экономика министрінің 29.12.2015 № 822 бірлескен бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 11-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, 15-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қоса беріліп отырған тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік бақылау бойынша тексеру парағының нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының        Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі        Ұлттық экономика министрі
А.Мамытбеков                     Е.Досаев
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасының Құқықтық
статистика және арнайы есепке
алу жөніндегі комитетінің төрағасы
______________________ С. Айтпаева
2015 жылғы 20 шілде
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 20 шілдедегі № 15-07/670
және Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің

Об утверждении формы проверочного листа по государственному контролю в области семеноводства
Совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 июля 2015 года № 15-07/670 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 8 августа 2015 года № 600. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 сентября 2015 года № 12068. Утратил силу совместным приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 15-05/1137 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 822
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра сельского хозяйства РК от 28.12.2015 № 15-05/1137 и Министра национальной экономики РК от 29.12.2015 № 822 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 11, пунктом 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года «О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан» ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить прилагаемую форму проверочного листа по государственному контролю в области семеноводства.
2. Комитету государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему «Әділет»;
3) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр
сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________ А. Мамытбеков
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
_____________ Е. Досаев
«СОГЛАСОВАН»
Председатель Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
___________________ С. Айтпаева
20 июля 2015 год
Утверждено
совместным приказом
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 20 июля 2015 года № 15-07/670
и Министра национальной
экономики Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы қорғалатын өсімдіктер сорттарының мемлекеттік тізіліміне енгізілген ауыл шаруашылығы өсімдіктері сорттарының тұқымдарын сатқан жағдайда «Селекциялық жетістіктерді қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 13 шілдедегі Заңына сәйкес патент иесі (лицензиар) тұқым өткізушіге (лицензиатқа) селекциялық жетістікті уақытша пайдалану құқығын беретін лицензиялық шарттың болуы
68
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің өсімдіктер карантині жөніндегі мемлекеттік инспекторы растаған карантиндік объектілердің болмауы.
Тексеру жүргізетін лауазымды тұлға (тұлғалар):
________________________________________________ ______________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда),   лауазымы (қолы)
________________________________________________ ______________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда),   лауазымы (қолы)
Тексерілетін субъектінің басшысы:
________________________________________________ ______________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда),   лауазымы (қолы)

Наличие при реализации семян сортов сельскохозяйственных растений, включенных в Государственный реестр Республики Казахстан охраняемых сортов растений, лицензионного договора, по которому патентообладатель (лицензиар) представляет реализатору (лицензиату) право временно использовать селекционное достижение всоответствии с Законом Республики Казахстан от 13 июля 1999 года «Об охране селекционных достижений»
68
Отсутствие карантинных объектов, подтвержденное государственным инспектором по карантину растений Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
Должностное (ые) лицо (а) органа:
___________________________________________________ _________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность (подпись)
___________________________________________________ _________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность (подпись)
Руководитель проверяемого субъекта:
___________________________________________________ _________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность (подпись)